Токуда Болница София - тема 22

  • 96 558
  • 795
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 605
Вместо запис,виждам, че обсъждате сестрите. Моя близка пък лежа в неврологията. Там положението беше много зле откъм обгрижване и отношение. Нали токуда са я купили някакви турци, май оттогава нещата вървят не особено добре.

# 16
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Погледнах в Апис и не виждам такова нещо за промяна на собственика...

# 17
  • София
  • Мнения: 4 114
Вместо запис,виждам, че обсъждате сестрите. Моя близка пък лежа в неврологията. Там положението беше много зле откъм обгрижване и отношение. Нали токуда са я купили някакви турци, май оттогава нещата вървят не особено добре.

 Shocked Shocked Shocked #Crazy #Crazy #Crazy

Погледнах в Апис и не виждам такова нещо за промяна на собственика...

Аз дори не съм чула такова нещо....

# 18
  • София
  • Мнения: 552
И аз чух за това, обаче очаквам по-скоро да се подобрят нещата отколкото обратното имайки предвид на какво ниво е здравеопазването там.

http://www.capital.bg/biznes/kompanii/2016/02/26/2712996_suzdava … lnichniia_gigant/

# 19
  • Мнения: 190
И аз чух за това, обаче очаквам по-скоро да се подобрят нещата отколкото обратното имайки предвид на какво ниво е здравеопазването там.

http://www.capital.bg/biznes/kompanii/2016/02/26/2712996_suzdava … lnichniia_gigant/

Не мисля, че това ще се случи ( за съжаление). За турците здравеопазването тук е много "икономично", ако така мога да се изразя и в тази болница ще се заплаща 80% кеш, когато те влязат във владение разбира се. Тази верига има болница в Сърбия, където издишат в буквалния смисъл. Покриват загубите там от другите им печеливши болници. Същото ще се случи и тук в случая Токуда. Целта на покупката е друга, но не бих си позволила да го обсъждам.
...Но това е извън темата.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 114
И аз чух за това, обаче очаквам по-скоро да се подобрят нещата отколкото обратното имайки предвид на какво ниво е здравеопазването там.

http://www.capital.bg/biznes/kompanii/2016/02/26/2712996_suzdava … lnichniia_gigant/

Не мисля, че това ще се случи ( за съжаление). За турците здравеопазването тук е много "икономично", ако така мога да се изразя и в тази болница ще се заплаща 80% кеш, когато те влязат във владение разбира се. Тази верига има болница в Сърбия, където издишат в буквалния смисъл. Покриват загубите там от другите им печеливши болници. Същото ще се случи и тук в случая Токуда. Целта на покупката е друга, но не бих си позволила да го обсъждам.
...Но това е извън темата.


Напълно съм съгласна с написаното. И аз мисля, че ако стане покупката болницата няма е това, което е в момента. И ще започне един голям отлив на пациенти и лекари.

# 21
  • Мнения: 605
Момичета, предварително се извинявам защото сигурно темата е дъвкана, но кой от тримата бихте препоръчали за секцио, колебая се между Димитров, Кирякова и Колева?

# 22
  • София
  • Мнения: 4 114
Някой дали знае кой е най ранния възможен час за преглед при д-р Димитров?

# 23
  • Мнения: 1 596
Някой дали знае кой е най ранния възможен час за преглед при д-р Димитров?

Ще се радвам ако някой е звънял скоро да сподели. Искам да запиша час за началото на юни и се чудя кога да се обадя.

# 24
  • София
  • Мнения: 552
Някой дали знае кой е най ранния възможен час за преглед при д-р Димитров?

Ще се радвам ако някой е звънял скоро да сподели. Искам да запиша час за началото на юни и се чудя кога да се обадя.

Димитров преглежда само в Понеделник. Като цяло аз успях по чудо да се уредя с доста часове този и другия месец, но термина ми е началото на Май. Обадете се на 02/ 403 4928 и ще ви кажат кога има свободен час.

# 25
  • Мнения: X
Някой дали знае кой е най ранния възможен час за преглед при д-р Димитров?

Ще се радвам ако някой е звънял скоро да сподели. Искам да запиша час за началото на юни и се чудя кога да се обадя.
Обади се сега и си запази час за юни. Ако е прекалено рано, в което се съмнявам, на регистратурата ще ти кажат кога да се обадиш пак.

# 26
  • Мнения: 185
Здравейте! Следя темата, защото планирам пак да раждам в Токуда. Не живея в България, но когато раждах второто си дете се прибрах специално от Франция, за да родя в Токуда. С първото имах ужасен опит във Франция  Rolling Eyes Родих при Лазарова, естествено. Раждането беше с усложнения с голям риск за мен ако се направи секцио, но тя се справи отлично и извади бебето много бързо. Много съм доволна от всичко в Токуда и раждане и престоя.
Сега избрах доктор Илиев и днес си записах час за 9ти юни  newsm68
Надявам се съм направила правилния избор Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 552
Момичета, предварително се извинявам защото сигурно темата е дъвкана, но кой от тримата бихте препоръчали за секцио, колебая се между Димитров, Кирякова и Колева?

Гледам че никой не ти е отговорил на въпроса, затова се включвам но уточнявам че не говоря от личен опит.

От изчетеното по форумите останах с впечатление, че наплива при Димитров е основно от момичета за секцио понеже бил много добър в това. Имам приятелка, която е раждала секцио при Кирякова и е доволна и без забележки. За Колева съм останала с впечатление, че е по рисковите и проблемни бременности (което по всяка вероятност включва и не малък брой секцио) но момичетата които са били при нея могат да дадат повече инфо.

Лично аз първо си бях избрала Кирякова, но не ми допадна (убедена съм, че проблема е в мен защото масово я боготворят по форумите) и се прехвърлих при Димитров, от който съм повече от впечатлена (само че аз съм с нагласа за естествено).

# 28
  • Мнения: 605
Много ти благодаря! Hug Аз се чудя той не е ли много натоварен, а и щом приема само в понеделник, ако има някакъв проблем в хода на бременността към кой да се обръщаме? newsm78

# 29
  • Мнения: 185
А има ли някой вече родил естествено при Димитров? Питам защото се колебаех между него и Илиев. Имам позната раждала при Димитров секцио и е супер доволна. Ако бях за секцио аз лично бих избрала Димитров.  Аз обаче искам лекар, който да се бори до последно за естествено раждане, освен това заради проблемите с пъпната връв предния път искам специалист рискова бременност( моята не е такава, но все пак) и за това избрах Илиев. Дано не ми откаже Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт