Всякакви въпроси относно съдомиялните - 18

  • 83 265
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 368
Много благодаря на всички!
Пробвах всичко, което ме посъветвахте, но проблемът все още е налице. От сервиза обещаха да дойдат на 04.01.2017 г. и тогава ще видим.

Скрит текст:
По-лошото е, че и пералнята ни наводни вчера (уредите са вградени всички под един плот) и вече си мисля, че проблемът е комплексен  Confused .

Весело посрещане на Новата 2017-та на всички!  Hug

# 721
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Има ли проблем ако съдомиялна е забравена да се пусне 3-4 дни.  Пуснах, миришеше лошо като отворих. Може ли нещо да не се измие, бактерии да останат. На 60 градуса,  с Finish all in one пуснах.

Нищо й няма. Пусни я да мие на най-дългата програма с най-високите градуси.

tzvetihc, естествено. Каналите са вързани, така че оправете първо мивката.

FreakOnALeash, за съжаление е напълно възможно. Лошото е, че е баш по празниците.

# 722
  • Мнения: 2 838
Вече втори път се случва таблетката да не е паднала в миялната. Въобще не се е отворило отворчето. От какво може да е? Става въпрос за Горение, пусната на най-кратката програма 90 минути.

# 723
  • Мнения: 4 231
Вече втори път се случва таблетката да не е паднала в миялната. Въобще не се е отворило отворчето. От какво може да е? Става въпрос за Горение, пусната на най-кратката програма 90 минути.
           Кога виждаш, че капачето не се е отворило и таблетката стои вътре? Когато е приключила програмата или по време на миене?  Провери дали нещо не е замърсило гуменото уплътнение на капачето и го забърши.  Случвало ми се е да сложа с мокри пръсти от таблетките с разтварящата се опаковка и тя да залепне /ако не пусна веднага миялната/

# 724
  • Мнения: 2 838
Вече втори път се случва таблетката да не е паднала в миялната. Въобще не се е отворило отворчето. От какво може да е? Става въпрос за Горение, пусната на най-кратката програма 90 минути.
           Кога виждаш, че капачето не се е отворило и таблетката стои вътре? Когато е приключила програмата или по време на миене?  Провери дали нещо не е замърсило гуменото уплътнение на капачето и го забърши.  Случвало ми се е да сложа с мокри пръсти от таблетките с разтварящата се опаковка и тя да залепне /ако не пусна веднага миялната/
Когато програмата свърши и я отворя виждам, че капачето не е отворено и таблетката е вътре. Миялната е нова,пускана 10 пъти най-много и е възможно нещо да не правя както трябва. Таблетки ползвам на Сомат, отварям ги саморъчно. Уплътнение не би трябвало да има замърсено,понеже не съм пускала никакви много замърсени съдове. Ще огледам пак и ще си прочета пак книжката.

# 725
  • Мнения: 1 885
Внимавай с подреждането, на мен това ми се е случвало, когато нещо пречи на капачето да се отвори.

# 726
  • София
  • Мнения: 12 006
Нова година - нова тема! santa2

Последна редакция: пн, 02 яну 2017, 13:17 от ₪₪₪ Afrodita ₪₪₪

Общи условия

Активация на акаунт