Мнението ви за качеството на стоките в магазин Mason's

  • 37 797
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
След поредното си разочарование от  стоките на тази марка, реших да post-на  тази тема. Моля,дайте вашето мнение.

# 1
  • Мнения: 379
Преди доста харесвах тази марка, но и аз се разочаровах от нея. А и в момента на пазара има доста голям избор и има много по- хубави неща и на други фирми

# 2
  • Мнения: 3 569
Отдавна съм спрял да им гледам стоките. Нещо много си повярваха и едни дънки станаха 150 лв. У лево!

# 3
  • Мнения: 2 180
Е,че колко да струват хубавите дънки? Ако искаш нещо готино и марково,а не всеки втори да има такива,много ясно че ще дадеш повечко пари.
А по темата-приятелят ми има 2 панталона от Mason's-много хубава материя са и ми е кеф да ги гладя.Единия малко го прецаках в стремежа си да го направя с ръб,а той е спортен,ама карай. hahaha

# 4
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Е,че колко да струват хубавите дънки? Ако искаш нещо готино и марково,а не всеки втори да има такива,много ясно че ще дадеш повечко пари.
А по темата-приятелят ми има 2 панталона от Mason's-много хубава материя са и ми е кеф да ги гладя.Единия малко го прецаках в стремежа си да го направя с ръб,а той е спортен,ама карай. hahaha
И най-скъпите дънки не могат да ти дадат удовлетворение, да те направят красив или да те направят да изглеждаш добре.
За мен въпросът е принципен-просто не давам толкова за дрехи, а като моите дънки други рядко виждам, щото са изостанали модели  Joy Joy и нестандартни размери  bowuu. Аз съм в мир със себе си.
По темата-дори и не ги знам. Какво предлагат  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Миии...купените ни дрехи от чужбина са хубави, харесвам спортните панталони, дънките не чак толкова.Купените от тук -  SickЗа пореден път се убеждавам, че марковото в бг не баш марково Confused

# 6
  • Мнения: 3 569
Е,че колко да струват хубавите дънки? Ако искаш нещо готино и марково,а не всеки втори да има такива,много ясно че ще дадеш повечко пари.
А по темата-приятелят ми има 2 панталона от Mason's-много хубава материя са и ми е кеф да ги гладя.Единия малко го прецаках в стремежа си да го направя с ръб,а той е спортен,ама карай. hahaha

Абе какава марка е Мейсънс бре ? Колкото и Том Тейлър е марка...

# 7
  • Мнения: 3 216
Едно време ми харесваше стоката им.И аз и мьжото имаме по нещо.Обаче в последно време нищо не ми хващаше окото и даже спрях да влизам в магазина(те май са го и махнали).Пьк може и моя вкус да се е променил.

# 8
  • Мнения: 13 512
ТАм видях и панталон за 480!  Те наистина супер много си повярваха! А  полите им от 180....втори ден се влаача за рекламация и се правят на луди

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Мъжът ми има риза от там.Щерката рокля-супер са:-)

# 10
  • Мнения: 803
Миии...купените ни дрехи от чужбина са хубави, харесвам спортните панталони, дънките не чак толкова.Купените от тук -  SickЗа пореден път се убеждавам, че марковото в бг не баш марково Confused

По този повод - отидох един ден при едни квартални шивачки да ми направят подгъв на една пола. И какво да видя - съшиват една партида потници, а до тях ролка с етикети на Бенетон.  Shocked
В този ред на мисли, оригинални стоки може само от чужбина да се купят, макар да не е голяма гаранция, защото една приятелка си беше взела блуза на Сисли от Германия, а на етикета пишеше "Made in Bulgaria". Tired

# 11
  • Мнения: 5 647
Отдавна не ги гледм. Много са ми смотани дрехите там.  Naughty

# 12
  • Мнения: 2 125
Въпросната марка я шият в нашия квартал....на ишлеме. Там има и магазин на Mason's и Powell(уж дрехи с леки дефекти и от стари колекции), но цените също не са кой знае колко ниски. Имала съм и добри попадения от там и лоши, т. е некачествени Peace
Но като цяло има готини неща Peace
Таз марка в Италия не са я чували, май newsm78 #Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 3 659
На мъжът ми два чифта дънки му се протриват на едно и също място и се цепят на чатала само месец след закупуването. От там повече дънки НЕ Naughty

# 14
  • Мнения: 3 569
Миии...купените ни дрехи от чужбина са хубави, харесвам спортните панталони, дънките не чак толкова.Купените от тук -  SickЗа пореден път се убеждавам, че марковото в бг не баш марково Confused

По този повод - отидох един ден при едни квартални шивачки да ми направят подгъв на една пола. И какво да видя - съшиват една партида потници, а до тях ролка с етикети на Бенетон.  Shocked
В този ред на мисли, оригинални стоки може само от чужбина да се купят, макар да не е голяма гаранция, защото една приятелка си беше взела блуза на Сисли от Германия, а на етикета пишеше "Made in Bulgaria". Tired

Щото ги шият на ишлеме в България.

Общи условия

Активация на акаунт