Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 36

  • 115 369
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 569
Каква е цената на базата от снимката?

# 16
  • Мнения: X
За 6-7 лв. я взех  Peace

# 17
  • Мнения: 4 569
Благодаря за отговора!

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
За тези пари, Жани, и да не е много добра, си заслужава пробата Wink Hug

# 19
  • Мнения: X
Моля  Wink

За тези пари, Жани, и да не е много добра, си заслужава пробата Wink Hug
Дано ти хареса  Hug Heart Eyes

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 40 759
 bouquet

напоследък не откривам маските за коса Еко/Ехо Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 836
По Ваша препоръка си бях взела шампаон за суха / увредена коса на Жая, на Лореал и нa Orzene + маски , нооо ефект няма : ( Така че моля споделете за други ефикасни продукти за суха, изтощена , заплитаща се коса

# 22
  • Мнения: 63
Приятно изненадана съм от продуктите на Mixa. Използвам мицеларната вода, крем за ръце и крем за лице. Всичко ми харесва много!  Wink

# 23
  • Мнения: 5 478
Благодаря за новата тема!
За течните коректор на Катрис какво ще кажете? Сториха ми се доста покривни, но дали са издръжливи?

Ако питаш за течния Камуфлаж - да. Аз използвам вече втора опаковка и съм страшно доволна. Покривен е и не се събира във фините линии (което ми се случва с почти всички други коректори, които съм използвала). Издържа от сутрин до вечер без проблем на моята кожа. Някъде бях чела из блоговете, че даже татуировки покривал. Мацнах си малко на едната и ако си поиграя, може и да я скрия наистина  Laughing

# 24
  • Мнения: 2 689
Благодаря за новата тема!
За течните коректор на Катрис какво ще кажете? Сториха ми се доста покривни, но дали са издръжливи?

Ако питаш за течния Камуфлаж - да. Аз използвам вече втора опаковка и съм страшно доволна. Покривен е и не се събира във фините линии (което ми се случва с почти всички други коректори, които съм използвала). Издържа от сутрин до вечер без проблем на моята кожа. Някъде бях чела из блоговете, че даже татуировки покривал. Мацнах си малко на едната и ако си поиграя, може и да я скрия наистина  Laughing

Точно за него питах. Другия ми се струва доста гъст. Озарява ли, освен да прикрива?

# 25
  • Мнения: 5 478
Няма такива частици, по-скоро изсъхва матово на кожата. Но аз и такъв ефект исках. Първият, който си взех, беше с цвят "Порцелан" и се получаваше просветляването добре, тъй като беше доста по-светъл от кожата ми. Иначе другият в кутийка определено не е подходящ за под очите.

# 26
  • София
  • Мнения: 681
Гледам, че в списъка в първия пост има Тео с минералите.
Аз не съм доволна от него, направи ми пърхут.

В издирване съм за лосион за лято, с по-лека текстура и да не мирише на плодове.
По-скоро парфюмен, и да не е на Бетина Барти, тях не ги харесвам.  Joy

Да си похваля обаче скраб за тяло на Афродита с краставичката, много е нежен и приятен.

# 27
  • Сoфия
  • Мнения: 295
По Ваша препоръка си бях взела шампаон за суха / увредена коса на Жая, на Лореал и нa Orzene + маски , нооо ефект няма : ( Така че моля споделете за други ефикасни продукти за суха, изтощена , заплитаща се коса
И аз съм със същия проблем...От известно време ползвам олио за коса на Балеа от серията с арган. Много съм доволна  Hug 5,99 лв. е цената. Можеш да го погледнеш  bouquet

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 40 759
По Ваша препоръка си бях взела шампаон за суха / увредена коса на Жая, на Лореал и нa Orzene + маски , нооо ефект няма : ( Така че моля споделете за други ефикасни продукти за суха, изтощена , заплитаща се коса
И аз съм със същия проблем...От известно време ползвам олио за коса на Балеа от серията с арган. Много съм доволна  Hug 5,99 лв. е цената. Можеш да го погледнеш  bouquet
как го ползваш...на суха коса ли?

# 29
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз открих кокосовото масло и клепам навсякъде - малкия, мен - тяло, лице /като нощен крем/. Мисля да го пробвам и на краищата на косата.

За изтощена коса и аз се чудя какво. В момента маските на Гарние ултра ду са много изгодни. Вчера пък гледах серуми и даже ББ крем за коса.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт