Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 36

  • 115 325
  • 754
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 548
Момичета и аз си взех новия крем на нивея и останах очарована. Наистина не омазнява кожата и след дълъг работен ден е добре. Благодаря ви.  bouquet

# 466
  • Мнения: X
И двата крема на Нивея съм пробвала. Точно тези двата не ми допадат. Първия е със странен неприятен аромат, иначе добре хидратираше без да е много тежък.
Вторият ми беше мазен за комбинираната ми кожа, но като нощен е добър.

NIVEA - CELLULAR ANTI-AGE ДНЕВЕН КРЕМ - този е страхотен и като формула, и като действие, и аромата е приятен!

за каква възраст се препоръчва този ?

# 467
# 468
  • Мнения: X
Значи не е подходящ за мен Sad .
Знам ,че не е хубаво да се прилагат кремове които са за по голяма възраст.Не знам дали е така наистина .

# 469
  • София
  • Мнения: 22 531
Разбира се, че не е хубаво! Те са с по-силен състав.

# 470
  • Мнения: 679
Тези неща купих днес. Първото не е козметичен продукт, но го показвам, защото е страхотно! Имаме от ароматизаторите с батерии, дето пръскат през минути, но не ми харесва, защото в къщи почва да мирише прекалено силно, а ако е изключен пак не ми е удобно, защото трябва да го хвана с две ръце, защото е обемен и да го завъртя, за да не се напръскам, тъй като копчето е отпред. А този е удобен за хващане и ще пръскам с него когато се сетя.

Спирала Алверде- кафява- 7лв. Не прави миглите гъсти или дълги, но много ми харесва, защото стоят като естествено тъмно кафяви (инак са ми руси към светло кестеняви).

Гланц Есенс - 4лв. Приятен, ненатрапчив, лек бронзов цвят с блясък. Не лепне и не стои много мазен като други гланцове. Много важно за мен - има съвсем лек, почти неуловим аромат.

Лак за нокти Флормар - номер 319 - малко повече от 2лв. Допада ми това, че цветът не е много наситен и поради тая причина стои много добре на ноктите.

Доволна съм от покупките Simple Smile

Скрит текст:

# 471
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
като видях ароматизатора и се сетих да се похваля от ето тозина Дм,цената му е около 5-6 лева доколкото помня,преди месец и половина го взех и сега е наполовина

# 472
  • Мнения: 2 156
Спирала Алверде- кафява
Това звучи добре. В ДМ ли?
Скрит текст:
И аз не търся ефект миглите да изглеждат по-плътни, или по-дълги, гледам да "пипна" възможно най-дискретно.

# 473
  • Мнения: 679
Спирала Алверде- кафява
Това звучи добре. В ДМ ли?
Скрит текст:
И аз не търся ефект миглите да изглеждат по-плътни, или по-дълги, гледам да "пипна" възможно най-дискретно.

Да, в ДМ. И аз като теб гледам да е по-дискретно, да стои естествено - просто така ми харесва повече. Хyбаво е, че има тестери. Аз от тестерите никога не се гримирам, но ми е yдобно, че мога да видя четката каква е. А от гланц мога да си мацна на опакото на ръката, за да преценя дали ми харесва.

ted., този ароматизатор не е с машинка, нали? От тези, дето пръскаш когато си искаш ли е? Имаше ли различни аромати?
Аз съм очарована от този, дето съм показала на снимката. С едно пръскане замирисва на свежичко в стаята Simple Smile

# 474
  • Мнения: X
като видях ароматизатора и се сетих да се похваля от ето тозина Дм,цената му е около 5-6 лева доколкото помня,преди месец и половина го взех и сега е наполовина


И аз съм доволна от този ароматизатор.
Много хубаво ухае Simple Smile
Наскоро писах ,че си закупих дезодорант на нивеа без алуминий .Искам да ви кажа ,че ме очарова за сега.Наистина освежава и предпазва от изпотяване .Или ако се изпотиш няма неприятна миризма а остава ухание на чисто и свежо .Изненада ме много приятно.Другото което ми харесва много и ме освежава , но пръскам много отдалеко и то дрехите в нас  Embarassed
eто това чудо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И да попитам отказах се аз от ексфолианта за крака на авон защото загледах този http://www.lillydrogerie.bg/lilly-marka_produkt-213-Velnea_%D0%9 … _150_%D0%BC%D0%BB някой използвал ли е тази марка ?

# 475
  • sofiq
  • Мнения: 1 580



ted., този ароматизатор не е с машинка, нали? От тези, дето пръскаш когато си искаш ли е? Имаше ли различни аромати?


Ароматизатора е бурканче с ароматна течност в която се поставят банбукови клечки,те се напояват и ароматизират помещението.Взимала съм и на други марки такъв тип ароматизатори с клечки,но от този съм най доволна Peace
Имаше 3-4 аромата още.

# 476
  • Мнения: 679
Благодаря! Такова нещо y нас няма да вирее. Ще го събори я котката, я детето Simple Smile

# 477
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Благодаря! Такова нещо y нас няма да вирее. Ще го събори я котката, я детето Simple Smile

И аз съм с котка и дете...качен е високо високо ароматизатора Mr. Green



И да попитам отказах се аз от ексфолианта за крака на авон защото загледах този http://www.lillydrogerie.bg/lilly-marka_produkt-213-Velnea_%D0%9 … _150_%D0%BC%D0%BB някой използвал ли е тази марка ?

Точно този не съм взимала,ползвала съм този и съм доволна ,цената му беше 5-6 лева:peace:

# 478
  • Мнения: 24 124
Бихте ли ми препоръчали качествен ароматизатор за кола

# 479
  • София
  • Мнения: 5 289
А чудесен въпрос! bouquet
Кви ли не купувам, е не миришат и тва е, само като ги отворя, след това грам. Crossing Arms
 Този ароматизатор с пръчките и аз го имах, много ми харесва и иззържааа около 5 мес мисля. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт