"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 88 тема

  • 126 215
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 3 114
Добро утро!

 Дейзи,
и ние мислехме като твоята приятелка ,но виж Ердо си постига целта ,щом и такива имена като Ачун, Хадисе ,Мурат Й.,Арда Туран са вече по трибуните .
Сега и светът ще види ,че е подкрепен от всички ... вече са по пресата...
Скрит текст:
От арабски вестник
Скрит текст:

 "Ердо към Обама "Това не е Египет-момчето ми, виж майката османлийка "  

# 526
  • Мнения: 9 281
   Привет, Елмерки!

  Майа Hug ,държавата си е тяхна,всеки реагира някак си  Rolling Eyes А някои вече са излетяли за Лондон - за колко време ,те си знаят  Peace Кои ще са следващите ...

  
Скрит текст:

  

  

   Едно видео за разведряване ,американски младежи обсъждат турски актьори само по снимка ,Енгин го оприличават на турския Марк Зукърбърг ,предполагат,че е компютърен специалист .Приемам ,че на пръв поглед изглежда интелигентен  bowuu Simple Smile

  

Последна редакция: пт, 22 юли 2016, 13:45 от araselia

# 527
  • Мнения: 3 114
Ари ,
 добре си направила
Това видео го срещнах оня ден ,но в суматахата забравих да то постна. Днес и Ранини  го пусна в Туитъра. Но английския на младежите е толкова неразбираем за мен. Разбрах ,че е вид игра с въпроси ..на кого ги оприличават ,какво им харесва ... и  въз основа на това ще ги последват ли в СМ...


 В България училища се закриват поради липса на деца , а в Турция  поради политически причини ..направо ужас-936 частни,449 държавни и 284 други -специални .
Цитат
Hurriyet.com.tr ‏@Hurriyet  4 dk.4 dakika önce
936 özel okul, 449 yurt, 284 diğer özel kurum kapatılıyor

Радвам се за ХЕ и Берк  ,поне  ще се откъснат от положението в момента , но според мен е било предварително планувано като всяка година ,така правят и сем. на Туба, първо море после Европа... За късмет Онур снима филм в момента и Туба има участие в него и не могат да зарежат екип от 100човека и за да тръгнат нанякъде....

# 528
  • Мнения: 4 133
Ари, мерси за клипчето. За Енгин почти нищо не казаха, мрънкаха си нещо и не се чува добре.

Иначе моята приятелка ми каза, че в Турция хората са много наплашени и дори се притесняват да излизат навън. Положението е отвратително.

А сега е имало и две стрелби в Мюнхен с много загинали и ранени хора. Светът тотално се побърка и не знам къде ще му излезе края...

# 529
  • Мнения: 9 281
   Дейзи Hugне знам вече какво става  ooooh!Това е клипче с една от стрелбите в Мюнхен ,пред Макдоналдс  #Crazy

    https://mobile.twitter.com/utalent/status/756550716244713472/video/1

# 530
  • Мнения: 4 133
Ужас, терористите са навсякъде.

# 531
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                                            Здравейте! Hug

          Светът се побърка! Дори не ми се пише и коментира.

                   

                   

                                    Спокойна нощ! Peace Peace Peace

# 532
  • Мнения: 3 114
Преди да си легна минах през ТТ и попаднах на това . Не гарантирам за вярност
Цитат
TV Eleştirmeni
‏@elestirmentv

Engin Akyurek TİMS ile anlaşmış diyorlar, anlaşırsa babasının intikamını almak için kötü olmaya çalışan vicdanlı bir mafyayı canlandıracak.

Казват ,че Енгин Ак. се е споразумял  с  ТИМС ,ако се е договорил ,героят му   ще   бъде лош,но съвестен мафиот по пътя на  отмъщението  за баща си.

Последна редакция: сб, 23 юли 2016, 15:33 от Maya@

# 533
  • Мнения: 9 281
     Добро утро,Елмерки! Щастлива съм да посрещна изгрева на новия ден и се надявам да е прекрасен !
Скрит текст:
снощи бях много шокирана от събитията в Мюнхен, като видях надписа на Макдоналдс, децата ми много обичат да ходят там и често ги водя ...

  


    Майа Hug благодаря за среднощните новини, вече за втори път май тази тема изплува,да видим какво ще стане  Peace

    

   
    

Последна редакция: сб, 23 юли 2016, 07:45 от araselia

# 534
  • Мнения: 4 133
Ари, Hug
Скрит текст:
темата е друга, но като спомена Макдоналдс не можах да се въздържа. Embarassed Храната там въобще не е полезна, напълно изкуствена. Какви видеа съм гледала, чак да ти настръхнат косите...Децата искат това, на което ги научиш. По-добре им приготви един домашен бургер с вкусни пържени домашни картофки, по-доволни ще останат. И аз ходех в Макдоналдс като по-малка, но с годините разбрах колко им е ужасно качеството.Братовчедка ми има две малки момчета, които не са стъпвали в Макдоналдс и съответно и не искат да ходят там. Тя им приготвя страшни вкусотии и децата ги обожават.

Мая Hug, чудесна новина, дано да е вярна. Още от първите слухове за Спящите ангели ми хареса идеята да гледам Енгин като мафиотски син.  Simple Smile Само се чудя любовта как ще се смести в цялата история.  newsm78 Някакви идеи?  newsm78

# 535
  • Мнения: 3 114
Добър ден!
С нова снимка с нови надежди за по -светли и мирни дни.

пише ,че е от 22.07.2016 ресторант в  Каш

# 536
  • Мнения: 4 133
Мая, мерси за снимката. Hug Енгин е в Каш. Дано излязат още снимки, подводни, плажни и тн. Simple Smile Енгин изглежда добре и се радвам, че е жив и здрав.

# 537
  • Мнения: 9 281
   Привет, Елмерки!

   Нови снимки от Каш ,още една тип ресторантска  Simple SmileПродължавам да се надявам на плажни и подводни  Peace

    Енгин изглежда супер  Heart Eyes

   

# 538
  • Мнения: 3 114
   Привет, Елмерки!

   Нови снимки от Каш ,още една тип ресторантска  Simple SmileПродължавам да се надявам на плажни и подводни  Peace

    Енгин изглежда супер  Heart Eyes

   
Браво ,Ари!
Благодарско !
Много свеж и хубав Енгин с дяволит поглед

# 539
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                                 Привет, Девреми! Hug

     Майя Hug, Ари  Hug благодаря за снимките на Енгин. Много е готин. Освежен! Дано е сериал започне! Peace Peace Peace

       Ако може и от тая талисманка да получим новини или снимки ще е супер!

             

               Дано СС са добре и продължават да снимат филма на Онур. Peace Peace Peace

         

     

    Поредният колаж. Дано скоро стане реалност! Peace
 

         

             

Общи условия

Активация на акаунт