Дайте инфо за добър невролог!

  • 78 699
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 561
Търси се изпитан невролог в София!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ето виж тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=27046.0
Мин.г. бях пуснала тема, и mirena беше така добра да ми даде координатите на трима добри невролози.

Ставаше дума за баща ми, прегледа се при проф.Миланов, остана доволен. Професора преглежда всеки ден от 12.30 до 13.30 без предварително записване (освен, ако не си е променил графика).

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
За детски или за върастни питаш?

# 3
  • Мнения: 480
Ако е за детски и аз мога да се включа-уточни се.

# 4
  • Мнения: 1 561
за възрастен

# 5
  • Мнения: 3 091
Д-р Иван Иванов, кабинетът му е срещу Окръжна болница... но не работи с касата, доколкото знам Confused
Ако се интересуваш, пиши на лични - мога да ти дам телефон

за някои неврологични заболявания и иглотерапевт може да помогне - тук има тема по въпроса...

# 6
  • Мнения: 5 228
Д-р Георгиева, Болница Вита.

# 7
  • Мнения: 1 561
Blagodaria na vsichki!!!  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 035
някой знае ли къде преглежда проф. Маринов?
детенцето ми е на 3г със съмнения за Джаксанова епилепсия, и д-р Недев(завеждащ неврологичното отделение в Бс),ни насочи към Маринов... но незнам къде точно да го търсим?
Моля,помогнете с инфо Praynig

# 9
Vijte tuk tova e saita na Dr.Dimitar Zekin - nevrolog ot NMTB "Tzar Boris III"

http://drzekin.hit.bg/

# 10
проф.д-р Маринов невролог преглежда в понеделник и четвъртък в център "Иван Рилски" на бул.Гешов

# 11
Заповядайте в страница на доктор Димитър Зекин - специалист невролог и електрофизиолог.
http://www.drzekin.hit.bg/

# 12
  • Мнения: 2
Привет!
Ако още не си решила проблема си препоръчвам ти д-р Тодор Цанков (088 763-0436, 02 929-3617) - забележителен невролог за всички възрасти. Невероятен диагностик - най важното за всяко заболяване! Горещо го препоръчвам на всички, които имат чувството, че ги лекуват за нещо друго, т.е. нямат поставена правилна диагноза. Д-р Цанков приема в кабинета си във вход А, блок 9, Зона Б5, София!

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Невероятен диагностик - най важното за всяко заболяване!

За какво заболяване става въпрос?

# 14
  • Мнения: 534
аз търся добър детски невролог в Пловдив за дете на 2г.2м.

# 15
  • Мнения: 0

Невероятен диагностик - най важното за всяко заболяване!

За какво заболяване става въпрос?
Д-р Иван Иванов, кабинетът му е срещу Окръжна болница... но не работи с касата, доколкото знам Confused
Ако се интересуваш, пиши на лични - мога да ти дам телефон

за някои неврологични заболявания и иглотерапевт може да помогне - тук има тема по въпроса...
     ako nqkoi znae telefonnia nomer na d-r Ovanov malq daitemi go ili po ne nqkakvi po to4ni koordinati

# 16
  • София
  • Мнения: 45
здравейте,


моля някой да даде информация относно нерволозите в Токуда, кой е сравнително добър и обръща достатъчно внимание.

И ако някой знае нещо за www.ivan-milanov.com/nachalo, ако може да сподели. Изглежда, че е много добър човека, но обръща ли достатъчно внимание на пациентите?

# 17
  • Мнения: 3 841
За Токуда: доц.Стайков!

Относно проф.Иван Миланов - много добър лекар е, но в момента е зам. здравен министър и не преглежда. Неговото място в болницата на 4-ти километър е поето от проф.Стаменова от ИСУЛ, но за нея съм с противоречиво мнение. Има значение и какъв е неврологичният проблем, за който се търси специалист. 

# 18
  • София
  • Мнения: 84
Доцент Кенаров и професор Даскалов от Исул.Спасиха ми живота,благодаря.

# 19
  • Мнения: 2
Привет!
Ако още не си решила проблема си препоръчвам ти д-р Тодор Цанков (088 763-0436, 02 929-3617) - забележителен невролог за всички възрасти. Невероятен диагностик - най важното за всяко заболяване! Горещо го препоръчвам на всички, които имат чувството, че ги лекуват за нещо друго, т.е. нямат поставена правилна диагноза. Д-р Цанков приема в кабинета си във вход А, блок 9, Зона Б5, София!
д-р Цанков е просто невероятен, наистина е най-добрия невролог. Страшно сме му благодарни.
да е жив и здрав.

# 20
  • Мнения: 2

Невероятен диагностик - най важното за всяко заболяване!

За какво заболяване става въпрос?
Практически за всякакво. Човек, който знае как функционира мозъкът може да постави диагноза в болшинството случаи, т.к. всичко се управлява оттам!

# 21
  • Мнения: 832
А детски невролог да препоръчате?  Племенникът ми е в болница с неизяснен вирус, който е атакувал мозъка. Една от диагнозите беше вирусен енцефалит, но днес лекарите почнали да се съмняват, че може би не е.

# 22
  • Мнения: 13
Привет!
Ако още не си решила проблема си препоръчвам ти д-р Тодор Цанков (088 763-0436, 02 929-3617) - забележителен невролог за всички възрасти. Невероятен диагностик - най важното за всяко заболяване! Горещо го препоръчвам на всички, които имат чувството, че ги лекуват за нещо друго, т.е. нямат поставена правилна диагноза. Д-р Цанков приема в кабинета си във вход А, блок 9, Зона Б5, София!
д-р Цанков е просто невероятен, наистина е най-добрия невролог. Страшно сме му благодарни.
да е жив и здрав.

Въпросния ми го препоръчаха. Трябва да му забранят дейност. Той може само да говори и да ги реди лъжите. Болен човек. Дано не лекува никой. Тези "добри мнения" са от него сигурно. Доктор Цанков Окръжна болница

# 23
  • Мнения: 13

Невероятен диагностик - най важното за всяко заболяване!

За какво заболяване става въпрос?

Лъжи лъжи

# 24
  • Мнения: 13

Невероятен диагностик - най важното за всяко заболяване!

За какво заболяване става въпрос?

Лъжи лъжи

Психопат Др Цанков Окръжна болница

# 25
  • Мнения: 2
Ynmare какво лошо ти е направил д-р Цанков, та пишеш глупости?? Той, може би, в момента е най-добрият невролог в България!!

Общи условия

Активация на акаунт