Знаци на съдбата

  • 6 251
  • 10
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 247
Здравейте! Вярвате ли в знаците на съдбата? От известно време виждам неща във формата на сърце. Даже вчера се изгорих и се получи белег с тази форма. Какво ли може да означава?

# 1
  • Мнения: 30 802
В съдбата не вярвам, знаци има. А за какво са- от теб зависи.

# 2
  • Мнения: 1 283
В съдбата не вярвам, знаци има.
Как в едното не вярваш, а в другото - да? Тогава знаците от къде са и за какво са?
В съдбата не вярвам, във висши сили - също! Вярвам във съвпаденията, не във грешното им тълкуване под формата на "знаци"!

# 3
  • Мнения: 2 450
Най-вероятно феномен на баадер - майнхоф:

http://lechenie.bg/top-5-na-bagovete-na-choveshkata-psihika/

Човешката психика е предразположена да търси схеми и модели даже и там, където ги няма.

# 4
  • Мнения: 30 802
В съдбата не вярвам, знаци има.
Как в едното не вярваш, а в другото - да? Тогава знаците от къде са и за какво са?

Знаците са от мен за мен. Понякога човек "вижда" живота си отгоре и посоката му е ясна, но после забравя и се забива в детайли. И тогава се появява нещо, което събужда спомен, или емоция, или ти припомня посоката. Да кажем, че по един или друг начин знаците са от моя бъдещ Аз.

В такава картинка не може да има нещо като "съдба", защото сценария съм го писала аз, за себе си.

# 5
  • Мнения: 5 113
Здравейте! Вярвате ли в знаците на съдбата? От известно време виждам неща във формата на сърце. Даже вчера се изгорих и се получи белег с тази форма. Какво ли може да означава?

Аз също виждам разни неща във форма на сърце. Дали е случайно или не питала съм се като теб. Нямам обяснение, даже предполагам, че това е и до емоционалност, чувствителност и почти съм сигурна, че има хора, които няма да забележат изобщо, че нещо се е оформило като сърце. Възможно е съдбата да ни "казва", че някой ни обича или че имаме нужда от любов, даже и да я получаваме да не е достатъчна, знам ли ... Ще ми бъде интересно дали има някакво обяснение или е плод на въображението ни  Peace

# 6
  • Мнения: 1 283
The Siren of Titan, един вид си правиш план за живота, което е различно от общоприетото схващане за съдба, където "всичко ти е начертано"!

# 7
  • Мнения: 30 802
The Siren of Titan, един вид си правиш план за живота, което е различно от общоприетото схващане за съдба, където "всичко ти е начертано"!


Не е точно план, по-скоро някаква визия, която често е полу-забравена. Писах вече, че в съдба не вярвам, обидно е към човека всичко да е начертано.

# 8
  • Мнения: 66
казват, че  "знаците", които човек получава , са такива, каквито само той би могъл да разтълкува, тъй като "му се дават" на база на неговия личен опит. така че, самоанализирай. за друг човек тези "знаци" биха означавали друго.

# 9
  • София
  • Мнения: 436
Здравейте!

От около месец насам, вече четири пъти ми се случва, да попадам лично или в интернет пространството на хора с определено име и фамилия, съвпадащи с един специален за мен човек. Разбирайте, че или се запознавам с такива хора, или те просто ме ”намират”. Не ми се изпада в подробности какъв е точно за мен въпросният човек , но е факт, че това се случва! Нямаме по - близки отношения, но все повече си мисля, че тези знаци би трябвало да означават нещо, защото съвпаденията наистина са много и леко стряскащи за мен. На някого случвало ли му се е подобно нещо? Как реагирате в подобни ситуации?

# 10
  • Мнения: 66


Мисля, че непрекъснато се случват такива неща, но не им обръщаме внимание. Не трябва да е плашещо, а просто да се опиташ да усетиш кое ли е свързващото нещо...

Общи условия

Активация на акаунт