до мацките с дълги коси

  • 2 643
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Интересно ми е как я вдигате над главата и после какво??.......не мърдате ли, не се ли въртите? newsm78
Щото и аз я вдигам над главата, но по 10 пъти на нощ, което си е кошмар #Crazy

 hahahaИ аз така, направо си умирам , когато от въртене си "настъпя" Joyкосата , хващам я, дърпам, дърпам, немога да я извадя и се налага да се надигам , за да я извадя из под себе си, а като се разсъня-иди, че заспи, ужас.Не я връзвам, щото сутринта не мога я среша-много се въртя явно, около ластика всичко е заплетено . Лятото, когато е много горещо я защипвам с пластмасова шнола, много високо горе, за да не ми пречи като си легна.

# 46
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Сплитам я на хлабава плитка. Лятото обаче я вързвам високо горе, че направо бесовете ме хващат от топлото.

# 47
  • Мнения: 2 952
Вземи си шапка за спане....не е  задължително да си мислиш,че е  бабешка или смешна , има много сладки.....правиш косата на хлабава плитка , навинтваш я и хайде в шапката....една като мрежичка такава .....

# 48
  • Мнения: 8 505
Пусната ми е,често я отмятам нагоре.

# 49
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
амейчe, ето това е маслото, което ти препоръчвам.
много съм доволна от него Simple Smile

# 50
  • Добрич
  • Мнения: 193
Аз съм с дълга коса от доста време и не ми е създавала "проблем".Отмятам я нагоре,без да я връзвам и т.н.защото така ми е още по неудобно,не се и сплесква PeaceНо мъжа ми как ми я защипва понякога #Cussing out,затова и него отмятам  Laughing

# 51
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
амейчe, ето това е маслото, което ти препоръчвам.
много съм доволна от него Simple Smile

благодаря, О Харич Hug Heart Eyes  bouquet...само не мога да прочета на коя фирма е  Embarassed...моля, напиши точното име и фирма, 3а да 3нам какво да тьрся.... Heart Eyes

# 52
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
амейка, пиша ти каквото чета Grinning

rooand производител
una това сигурно е марката newsm78
rhytology range това пише отдолу
 дано не съм те объркала, в крайна сметка ще викаме макдирокова да помага с талианския Crazy

# 53
  • в стаята
  • Мнения: 469
вдигам я нагоре и така спя  smile3521 е понякога сутрин изглеждам много фешън #Silly
и аз така Peace

# 54
  • Мнения: 3 091
къдрава ми е косата, дълга... но ако я връзвам се изправя - та се реша само след миене - т.е. два пъти седмично! сутрин намачквам или с вода, или с балсам, който не се мие...
вдигам я нагоре! Често пъти влиза в носа на съпруга, но още не се е задушил! не мога да спя вързана - и мен ме боли главата...

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Винаги съм била с дълга коса и никога не съм можела да спя с вързана коса  Naughty - просто като легна я отмятам нагоре и като се въртя, тя си остава там някъде. Напоследък обаче или ми е станала много дълга (минава средата на гърба), или ме гони нервата   #Cussing out - по-добре ми е ако съм я вързала хлабаво с ластик от онези хавлиените. Но като нямам навик да я вързвам, си забравям  ooooh! и е голямо чекнене вечер ако се омотая в нея - май съм почнала повече да се въртя и тя се свлича от възглавницата някъде по мен.  #Crazy
Май ще е от годинките, преди не ми правеше впечатление, че косата ми е омотана около мен  newsm78 hahaha

# 56
  • София
  • Мнения: 499
Спя с вързана на опашка коса ,иначе на сутринта става лошо Whistling

# 57
  • Мнения: 1 798
Моята също минава средата на гърба и малко ме подразва нощем, ама не връзвам.
Да питам нещо-Колко често е ПОЛЕЗНО решенето на косицата, защото от написаното от вас  виждам , че не се решите по няколко пъти на ден. newsm78

# 58
  • Мнения: 135
не ми иzлеzе на търсачката Rolling Eyesсега ще я прочета и нея...благодаря  bouquet

Аз съм с много дълга коса и спя като я навивам на кок, обаче разхлабен.Ластици не ползвам, защото много късат косата - няма значение какви ще са.Като се реша сутрин, навеждам косата надолу, напръскав я с флуид за разресване и реша много лесно.
какво е флуид zа раzресване? Embarassed
От рода на течните балсами, които се пръскат!Това е същото, пръскаш изчакваш 1-2 мин. и започмаш да решиш.
...

кажи някоя марка, моля, че да zнам какво да търся. Hug...
Ох, аз моя го поръчвам на фризьорката ми.Има на много фирми, ползвала съм различни, но най - съм доволна от флуида за разресване на Кристиан оф Рома.Недостатъка е, че това са продукти само за професионална употреба и можеш да го вземеш само от фризьор, но предполагам, че има такова нещо и на козметиките за масова употреба.Този, който аз използвам струва 6 лв. и е 200мл.
Аз използвам Bypsa-италиански течен балсам за заплетена коса.Струва 6лв.,500мл,има го в магазините за фризьори.Иначе спя с вързана коса,няма начин Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт