Търся електронна книга - тема 18

  • 178 126
  • 737
  •   1
Отговори
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Темата е за търсене на книги като преди да попитате  проверете търсачката на форума, google и  основните библиотеки в които може да откриете търсената книга:



За проблеми, въпроси и предложения относно MAILBOOKS ползвайте следната тема - MAILBOOKS - въпроси, проблеми, предложения

Ценим спестените коментари от рода на "Изпратих", "Имаш поща", "Благодаря" за това има ЛС може да ги ползвате без проблем. Ценим и усилията да прочетете част от постовете преди да пишете, често книгата която търсите може да е в предния пост.

Стари теми: 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16;17

# 1
  • Мнения: 5 128
Благодаря за новата тема  bouquet

Аз да си кажа, че продължавам да съм в търсене на:
1. "Импулс" на Майкъл Уийвър
2. Книги на Елъри Куин, без "Къща насред път" и "Четворка купа"
3. Книги на Дебра Диър, освен "Сянката на бурята" и "Мечтание"  Peace

# 2
  • Мнения: 325
Благодаря за темата  bouquet

# 3
  • Мнения: 43
Търся тази поредица - https://www.goodreads.com/series/164671-the-dirty-billionaire-trilogy - но все попадам на камък. Ако някой я има, моля да ми я прати на poli8009@abv.bg

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 389
Напоследък всичко, което искам да прочета, вече е качено Laughing Ама, айде. Търся В служба на злото от Робърт Галбрейт.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 161
Напоследък всичко, което искам да прочета, вече е качено Laughing
Качените, които бих прочела са повече отколкото мога да прочета, та се чудя защо продължавам да следя тази тема, но...

# 6
  • гр.София
  • Мнения: 199
Търся  книгата  на Лори Фостър - No limits( pdf).Английски език.Ако може.Благодаря.  newsm17

# 7
  • Мнения: 51
Здравейте!

Търся следните книги (в какъвто и да е електронен формат) на писателя Алберто Васкес-Фигероа:
1. Туарег
2. Очите на туарега

Ако някой знае къде мога да намеря поне една от тях, моля да ми пише на лично съобщение.
Предварително благодаря Simple Smile

# 8
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 677
Благодаря за темата bouquet

Някъде да се намира "Цената на един скандал" на Каролайн Линдън Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 298
Търся  книгата  на Лори Фостър - No limits( pdf).Английски език.Ако може.Благодаря.  newsm17

Имам я в epub, но ми дай мейл.

# 10
  • Мнения: 4 569
Светлина между два океана

И други търся, но ще пиша като се сетя заглавията.

# 11
  • Мнения: 267
Приятели, търся "Небето над Тоскана" 💛

# 12
  • София
  • Мнения: 12 554
Напоследък всичко, което искам да прочета, вече е качено Laughing Ама, айде. Търся В служба на злото от Робърт Галбрейт.

Тази и аз я искам.  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 227
Напоследък всичко, което искам да прочета, вече е качено Laughing Ама, айде. Търся В служба на злото от Робърт Галбрейт.

Тази и аз я искам.  Simple Smile
за тази книга и аз се нареждам
на mds777@abv.bg

# 14
  • Мнения: 4 569
Това третата книга за Корморан Страйк ли е?

Общи условия

Активация на акаунт