Модни тенденции в прическите и всичко за косата – Тема 5

  • 69 596
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: X
Видях го... това си е кестен. дори не е в гамата с медните.  bouquet

Няма нищо червено- Thinking т.е. ако го сложа на моята коса си знам, че само ще съм си дала парите за тоя дето духа, първо че е много близко до моя естествен цвят, аа аз точно това не искам.  аз искам разнообразие , а не да се боядисвам  и да не виждам никаква промяна след това.  Няма да има нищо общо с медно или червено този 7,64 , благодаря все пак.

Харесах си 7,40 от тази боя, която споменах по-  горе.  Аз лично никога не съм я чувала и мие напълно непозната. и повтарям въпроса - отзиви за нея, щадяща ли е как се държи, как е косата след боядисване и всичко , което може да се сетите. #Crazy Blush


Още като разгледах цветовете знаех че този цвят си харесала, макар че и тези около него (8.4 и 7.43 , второто е по кафяво обаче) също са хубави. Нямам отзиви за боята, но имат хубав набор от цветове  Heart Eyes

# 646
  • Мнения: X
Deathcrush, не пиша в темата, но бих искала да ти предложа да погледнеш Лакме Хрома 7.64.
мерси- не намирам такъв цвят, обаче. и като цяло Хрома са доста бедни на медни и червени цветове... да не става дума за друга Лакме?

иначе пак рових и като че ли  си харесах цвят - който поне малко се доближава до това , което искам но не бързам да поръчвам и да се радвам.
имате ли отзиви за тази боя ?

http://www.arlen.bg/product/2680/boya-za-kosa-selective-professi … lorevo-100ml.html
За тази боя съм чела в темата за професионална козметика.По спомен момичетата бяха доволни.
Лично аз не съм я изпробвала .Лично за мен тоновете на Лакме Колаж/трайна боя за коса/ ми допадат повече от тези на селектив https://www.zlatnaribka.com/lakme/trayni-boi-za-kosa-lakme/LAKME-COLLAGE а може да се дължи на снимките само Simple Smile .
Moже да погледнеш и колестоните на вела http://www.arlen.bg/product/3102/boya-za-kosa-wella-koleston-per … ksidant-60ml.html .Правила съм се с тях .Преди хромата на лакме бях с вела.В началото цвета не ми хареса но с отмиването ставаше все по хубав Simple Smile .
Mother of PrincesS
специално за теб ще я кача пак снимката .
Скрит текст:
и пак да кажа ,че наши анти ред се оказа наистина анти ред и на светлина няма рижави/червени отенъци/ и боята е обрала всички такива които са характерни при отмиване на кестенявото .А косата на малечка е пораснала доста от както използвам за нея шампоана на Мустела .От лекарствата които пие имам чувството ,че едва и расте косата.Започнахме да използваме Мустела и косата и започна да расте.Препоръчам го за малките момиченца Simple Smile Чуден е .

# 647
  • Мнения: X
Чаровна, много сте сладки  Heart Eyes
Като каза за темата за проф. серии се сетих, че бях чела там много добри отзиви за Вела Colour touch, по спомен безамонячна. От Ензо мисля я поръчваха...
Не съм я пробвала обаче и не мога да изкажа лични впечатления  Blush

# 648
  • Мнения: X
Чаровна, много сте сладки  Heart Eyes
Като каза за темата за проф. серии се сетих, че бях чела там много добри отзиви за Вела Colour touch, по спомен безамонячна. От Ензо мисля я поръчваха...
Не съм я пробвала обаче и не мога да изкажа лични впечатления  Blush
Благодаря Simple Smile)
Да малката е голям сладур .Една дяволита такава , енергична , много весела и усмихната.А в някои моменти е същинско торнадо и те повлича Simple Smile .А аз съм един шишко станала.Качила съм над 4 кг и не мога да се гледам направо
И аз съм чела там много хубави мнения за безамонячната на вела.Давала хубави и наситени цветове и не изсушава косата.И аз не съм я пробвала.
Така като чета а и от опит с амонячни и безамонячни бои забелязвам ,че вторите дават много по голяма наситеност на цветовете и някак си стават по искрящи и хубави.Минус е нетрайността .

# 649
  • Мнения: X
Екстра си, не ти трябва изобщо да отслабваш  Peace Hug Накъде повече ?  Naughty
А мъничката ти е бонбонче, палавка е викаш  Laughing

# 650
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 066
DqVoLsKi_ChArOvNa - правила съм се с Вела Koleston - не ми хареса. може би и аз съм си виновна защото не  купих подходящия цвят- но при тях също не ми харесват червените тонове., или са много зллатисти и пясъчни или бият много на бабешко червено и ярко пурпурно , което също не желая на косата си...
На лакме повече се доближават  до това което искам- ще го помисля - аз все пак не се стърпях и късно снощи поръчах онази 7.40 на селектив. защото честно казано никъде другаде не видях точно този цвят- хем медно ,хем не  прекалено ярко, хем не и прекалено ръждиво.

# 651
  • Мнения: X
Чаровна, прекрасни сте  bouquet  по другата тема, не виждам нищо да имаш за сваляне.. Аз много пълнея, тия дни ми се ще да си взема едно направление за ендокринолог.
Малката е прекрасна, даже и палава  Laughing

# 652
  • Мнения: 828
Христос Воскресе !!! Бъдете много здрави !!

Чаровна , много сте сладки !!  Heart Eyes
Това медено червено и на мен много ми харесва , но не мисля че е моя свят за съжаление. Една приятелка се правеше доста време с подобен и много й отиваше. Но каза ,че доста изтощавал косата.  Tired

Август месец съм на сватба , сега съжалявам малко ,че отрязах косата. Но ще я пускам до тогава , пък дано порасне и да успея да си направя прическа  Praynig   bouquet

# 653
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
На мен Вела Колестон не ми харесва. Нито ми изсвели косата добре, нито ми беше щадяща. Косата ми стана сиво-зеленикава с 9.16, което трябва да е с виолетов тон. За Selective съм чувала добри отзиви, но за червената гама нямам представа. Такова червено като на снимката съм постигала върху светлокестенява коса с натурална къна Sahara Tazarine, която дава доста ярко червено оцветяване.

# 654
  • Мнения: 196
Видях го... това си е кестен. дори не е в гамата с медните.  bouquet

Няма нищо червено- Thinking т.е. ако го сложа на моята коса си знам, че само ще съм си дала парите за тоя дето духа, първо че е много близко до моя естествен цвят, аа аз точно това не искам.  аз искам разнообразие , а не да се боядисвам  и да не виждам никаква промяна след това.  Няма да има нищо общо с медно или червено този 7,64 , благодаря все пак.

Харесах си 7,40 от тази боя, която споменах по-  горе.  Аз лично никога не съм я чувала и мие напълно непозната. и повтарям въпроса - отзиви за нея, щадяща ли е как се държи, как е косата след боядисване и всичко , което може да се сетите. #Crazy Blush

Дано се получи цветът, който желаеш.  PeaceКолкото до боята, която посочих, позволих си да я предложа, защото на практика на естествена кестенява коса се получава именно това червено, което желаеш. Не ми е удобно да постна чужда снимка. Действително на каталога изглежда различно, но имай предвид, че тези мостри се правят на обезцветена /бяла/ основа и затова когато се боядисаме, доста често се чувстваме разочаровани, защото не се е получил цветът. bouquet

# 655
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855

Мила помня, че ти ползваше Clairol (но май безамонячния или семи-перманентен вариант), защо я смени? Сега като разглеждам на спокойствие цветовете им, си харесах доста за в бъдеще и ще ми е полезно да чуя твоето мнение и опит с тях Simple Smile
Аз ползвах demi-permanent, т.е. без амоняк, за 24 измивания май беше. Боята оцвети много наситено при мен, абсолютно покритие на белите косми, косата стана... на пипане много дебела, сякаш много третирана, но иначе като е измита и намазана с балсами, маски и т.н., не беше зле. аз харесвам коса с малко повече обем и твърдост, за да държи прическа и това не ми пречи, макар че отначало се стреснах, докато бях под душа. Отмива се, естествено, още повече, че моето беше червеникаво, но като цяло ми хареса като компромис между постоянна и безамонячна. Защо се отказах ли - защото не мога да намеря този цвят, който харесах, никъде. След четвъртия магазин, в който го нямаше, се отказах. Преди да реша да опитвам друга боя, се продаваше онлайн само в Амазон и никъде другаде. Точно тогава направиха някаква промоция в някои магазини - 3 за 10 кинта и всичко се е изкупило явно, но може и да я спират от производство, знам ли. Как така няма да я има никъде... основните цветове ги има уж, но аз търсех цвят между 2-3 оттенъка и нито един го нямаше.

# 656
  • Мнения: 8 880
Точно с безамонячната на Clairol се боядисвам редовно вече година и половина. Инцидентно съм купувала амонячна, когато наоколо не намирам черната от безамонячните. Много удобна и лесна за разнасяне, добра покривност на бели коси. Определено усещам разлика в състоянието на косата, в зависимост от това с коя от двата вида съм се боядисвала. И като цвят безамонячната ми допада повече - по-естествено стои. Балсамите им обаче нямам навика да ползвам.

# 657
  • Мнения: 1 436
*Мила*, благодаря ти за подробното ревю bouquet Аз се боядисах; моята е перманентна амонячна, такава съм взела  Crazy Не знам защо, но бях абсолютно убедена, че това ще е моята боя и ще спра с търсенията, нооо златното кафяво (5G medium golden brown) стана почти топлото-огнево-червено-каквото-Deatcrush-иска  Shocked Вярно, че отдолу беше силно рижаво от 6.00 на Lakme Chroma, но не е само от това. Бях намазала и кичур от небоядисаната ми коса и той също е бляскаво червеникав..Пффф.. аз се отказах от идеята за студено кафяво, ама чак пък толкова червено Tired Naughty
Все повече се навивам за зелен коректор, но не съм убедена, че е ОК да се ползва такъв предназначен за друга боя и марка.
------
Edit:
Блу благодаря ти за включването и на теб Simple Smile Така е, боята е изключително лесна и приятна за употреба + се отмива без следа от кожата (ако попадне в/у нея) с едно движение. Сложих от балсама им, но и аз не останах впечатлена, можеби защото имам нужда от мн силна хидратация. Btw имат телефон, на който да се обадиш и да те посъветват кой точно цвят би бил подходящ за теб, изкушаващо звучи (с всичката условност на подобна "консултация от далече" разбира се) Едно е сигурно, всичко е създадено с мисъл за клиента  Flutter

Последна редакция: пн, 02 май 2016, 23:49 от Figs

# 658
  • Мнения: X
Добро утро  food010 .
Докато малката спи да се включа в темата докато си пия кафенцето Simple Smile
През телефона направо ми е мъка като ви пиша и е някой дълъг пост  Embarassed .
Аз все гледам и чета и покрай вашата идея за хена фокс се загледах в една боя за коса .
http://www.zoya.bg/%D0%91%D0%B8%D0%BB%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D … %D0%B2%D0%B0.4921 гледах клипчета в интернет доста за тази боя и стават хубави цветове.Отенъците ги има най-вероятно/не се виждат на клипчетата / , но пък нали е билкова , подхранва и т.н Simple Smile
И се чудя дали да пробвам с една такава боя? Вие бихте ли пробвали? Единствено се въздържам заради отенъците които избягвам с години Simple Smile

# 659
  • Мнения: 18 503
Ми,пробвай Чаровнице,не пречи.Аз що си мислех,че Хена фокс е къна?

Общи условия

Активация на акаунт