Родени на 13-то фатално?

  • 8 124
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 138
Дъщеря ми е родена на 13 - ти аз исках така и не съм суеверна затова не смятам че е фаталистка

# 76
  • Мнения: 5 686
Дъщеря ми Ина е родена на 13 декември и е голяма късметлийка за моя голяма радост,защото аз пък съм страхотен "карък",нищо че съм родена на 19 април.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 511
Съпругът ми е роден на 13.02.
Казва,че числото 13 му носи късмет...  Grinning

# 78
  • Мнения: 1 033
Дъщеря ми е родена на 13 януари - "сама" си избра датата, защото беше планирана за 15-ти Simple Smile
Не смятам, че числото е фатално, а тя е много чаровно дете:)

# 79
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
И аз съм родена на13 октомври-петък, името ми започва с 13 буква. Случва ли са ми се и хубави и неприятни неща на тази дата, просто ден като всички останали.

# 80
  • Мнения: 94
Аз съм родена на 13 Юли и много си харесвам датата  Flutter  Въобще не я намирам за фатална  Peace

Аз също Simple Smile

# 81
  • Мнения: 239
Малееееее, колко много хора има в този форум, които са родени като мен на 13.06  Hug
Дано да не пропускам някой, но тези, които успях да видя, са:

дъщерята на  petia_home,
marianasot,
donitka,
теа,
ireni ,
ritka,
съпругът на dunda
и аз  Party

Че и в Пловдив са родени някои от вас  Grinning

На мен лично ми са се случвали много щури неща, незнам дали е от датата Simple Smile На едно място пишеше за хората, родени на 13-то число: "ВНИМАНИЕ -  ДЕСПОТИ!"  Mr. Green А ние сме такива душички  Flutter Мисля, че по принцип имам късмет и то в някакви безнадеждни ситуации. Дано все така да ми върви Simple Smile
Иначе познавам човек роден на моята дата, бяхме гаджета дори, но направо едвам се изтърпявахме. Хич не беше лесен за понасяне.

Последна редакция: сб, 02 сеп 2006, 03:51 от Stela-Maria

# 82
  • Мнения: 139
Ей, Ритка и аз на 13.11, но 1979, не съм фаталистка. Даже напротив, обичам си датата! Simple Smile

Аз съм родена на 13 ноември 1976  Laughing

Много си обичам датата и определено не съм фаталистка  Hug

# 83
  • Мнения: 139
Ей стигнах до края, като гледам и родените на 13.11 не сме малко, ама сме готини, а  bowuu Hug

# 84
  • Мнения: 422
И аз съм на 13 февруари 72-ра, било е неделя.
Много си харесвам датата и аз  Wink

# 85
  • Мнения: 3 423
Един мой бивш разбивач на сърца
е роден на тринайсти, голям карък...

# 86
Да си кажа и аз Grinning
Двамата мъже,които най-много обичам -мъжа ми и сина ми са родени на 13 и естествено носят едно и сущо име Heart Eyes

# 87
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
мъжа ми. не виждам да му е полияло

# 88
  • София
  • Мнения: 154
Бройте и моята дъщеря към родените на 13.06. Детето си дойде на тази дата на бял свят и нямам основания да смятам, че датата определя късмета.
Пожелавам на всички родени на 13-то число много, много късмет - напук на всички суеверия!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт