Пазаруване от H&M ➤ 4

  • 90 333
  • 749
  •   1
Отговори
# 510
  • Варна
  • Мнения: 4 917
В магазина да. С него номер проверяват. И на мен са ми предлагали да ви запазят. Коректен е персонала. Поне тук във Варна.

# 511
  • Мнения: 46 488
Може ли да ми кажеш подметката много ли е дебела и лесно ли се огъва? Колебаех се между 36 и 37 номер, но ще взема 37.
2 сантиметра е подметката, лесно се огъва, самата кожа беше по-твърда в началото, но сега като я пипах наистина е омекнала Simple Smile

# 512
  • Мнения: 3 698
Desi Vl, благодаря, сега ще прочета назад.  Hug

Не се сърди, човече, благодаря за информацията. bouquet С малко бебе съм и нямам много възможност да обикалям по магазините. По-скоро бих отишла в конкретен, ако знам, че ги има там. Но най-вероятно ще ги поръчам от сайта, щом казваш, че са удобни. Може ли да ми кажеш подметката много ли е дебела и лесно ли се огъва? Колебаех се между 36 и 37 номер, но ще взема 37.
Аз нося 36, колебаех се доста 36 или 37 от тези кецове, взех 37-ми, големи са ми.Неудобни са ми и много твърди.За мен реално не изглеждат така добре, както на снимката.

# 513
  • Мнения: 1 325
В магазина да. С него номер проверяват. И на мен са ми предлагали да ви запазят. Коректен е персонала. Поне тук във Варна.
На мен един път в Търново ми запазиха едни дънки и аз щастлива и спокойна, че са толкова отзивчиви отивам на следващия ден и познайте. Няма никакви запазени дънки, бяха си ги оставили на щанда в магазина, добре че никой не ги беше купил. На момичето му стана неудобно, сигурно не е в нея вината. Аз си представям, че просто някой от персонала е минали ги е наредил пак за продажба без да му пука, че са запазени...Та много не разчитам вече и си имам едно на ум. Thinking

# 514
  • Пловдив
  • Мнения: 40 696
кодове няма,нали?

а как става намалението за продуктите с етикет 50% отстъпка за втори артикул?

# 515
  • Мнения: 3 020
И аз звъня в отделните магазини за проверка, иначе не става. Но и така е по-добре, отколкото да губя време в обикаляне, предвид че вече съм набелязала конкретно нещо. Simple Smile

# 516
  • Sofia
  • Мнения: 1 730
Някой успял ли е да поръча с 10% код напоследък?

# 517
  • Мнения: 46 488
Никакви кодове не работят.

# 518
  • Мнения: 3 459
Една рокля чакам да я заредят от поне две седмици и все си стои изчерпана  Twisted Evil
С обувките е същото  ooooh!

# 519
  • Мнения: 53
Някой успял ли е да поръча с 10% код напоследък?

Пуснах снощи поръчка с код за 10%. Изпратеният код не работеше и звъннах на оператор. Изпратиха ми нов - като обезщетение и той проработи.

# 520
  • Мнения: 3 413
Някой успял ли е да поръча с 10% код напоследък?

Пуснах снощи поръчка с код за 10%. Изпратеният код не работеше и звъннах на оператор. Изпратиха ми нов - като обезщетение и той проработи.
Имаше ли БД? Мен ми лови кода, но се начислява доставка.

# 521
  • Мнения: 53

РуСа-Мамма, нямаше безплатна доставка. Само 10% отстъпка, но на цялата поръчка.

# 522
  • Варна
  • Мнения: 4 917
И при мен така пратиха код, защото не работеше получения при регистрация, но вече си е с новите условия. 10% от цялата сметка. Реално със сметка над 70лв все едно безплатна доставка. За по-малка поръчка не си струва така ако имаш магазин в града, а и колко поръчвахме от психическата нагласа, че имаме отстъпка...  Laughing

# 523
  • Мнения: 42
Много се излагат.
Не стига, че няма БД, остави отстъпки, ами от 2-3 седмици си седят едни и същи неща. Егати скуката.
Човек да иска да даде някой лев и да не може  Stop

# 524
  • Мнения: 1 817
Аз пък го гледам от хубавата страна, спестих доста пари Mr. Green, че последните месеци като погледнах що пари съм им изсипала Whistling

Общи условия

Активация на акаунт