За памперсите

  • 47 560
  • 201
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 861
А каква е разликата между Пуфис бейби арт и Пуфис премиум? newsm78

# 196
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Освен цената, друга разлика май няма.
И в магазина така ми казаха.

# 197
  • Мнения: 1 026
Почти сигурна съм, че си взела други памперси, в Кауфланд има много видове и е нормално и на други да пише Sensitive. Цената на Бейбилино ми се стори съвсем прилична, 21 лв. за 46 броя 4+. Те не са някаква Кауфландска марка, както има марки на Била и Лидъл май, а просто се продават там.

Точно за тях става въпрос, днес майка ми ги е купила, само че 25 лв - 46бр. - еми 54 ст. за памперс са си много.



А в Кауфланд са 9 лв 20 бр. - по 45 ст.

# 198
  • Мнения: 573
Същият пакет го купувам от русенския Кауфланд за втори път за 21 лв, не мисля, че са твърде скъпи и определено си заслужават.

# 199
  • Мнения: 442
Същият пакет го купувам от русенския Кауфланд за втори път за 21 лв, не мисля, че са твърде скъпи и определено си заслужават.

 И аз така мисля!

 Peace

# 200
  • Мнения: 442
Но в крайна сметка, важното е да намериш подходящи за твоето бебче. Всеки харесва различни памперси. Simple Smile

# 201
  • Мнения: 1 026
Но в крайна сметка, важното е да намериш подходящи за твоето бебче. Всеки харесва различни памперси. Simple Smile
Да, да - разбира се. Но тук при нас е 25 лв, а Памперс е 21 примерно, иначе снощи сложих от тези - всичко е наред, но той през нощта като не се храни и почти е сух памперса. Трябва да го пробвам през деня Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт