полудявам ли или.........

  • 2 299
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
ох,незнам сега сам само на 22год имам дъщеря на 3год и 5мес а вече все повече ми се иска още едно незнам кво става с мен исками се много но като се замисля на колко сам години и Thinking си казвам имам още много време пред мен закъде бързам ooooh! #Crazy

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Не полудаваш,спокойно Rolling Eyes!И аз искам да си изгледам две дечица,докато съм млада,че после не знам,дали ще мога да включа пак на "бебешка" вълна Mr. Green!

# 2
  • Мнения: 1 878
Давай, така ще имаш време за повечко  family6
 Joy

Как ми се иска сега и аз да имах късмета да съм родила първото по-рано, е може би не на 19 ама на който както му дойде - важното е че е желано  Hug

# 3
  • Мнения: 5 790
Знаеш ли, аз съм на 31 и си мисля, че съм ужасно закъсняла с първото и няма да мога да се справя с второ. Така че - спокойно - не бързаш въобще.

# 4
  • Мнения: 4 370
Ми щом ти се гледат бебета, давай. Ама ти вече така или инъче имаш едно дете и няма как да изживееш безгрижно младите си години. Така че по добре е да е по малка разликата им.

# 5
  • Мнения: 2 035
Не подлудяваш  Naughty
Идеята е супер, тъкмо децата ще имат нормална разлика. А и съм чувала, че деца се гледат по-лесно на млади години  Laughing Така тъкмо с татито ще ви остане после повече време да се радвате един на друг, щото вие млади, а децата големи Wink

# 6
  • Мнения: 271
и аз понякога искам второ бебче,макар и моето да е по-малко.И аз съм на 22 години.Като видя някоя позната,която е бременна,как се вълнува и ми се иска още повече.Но като споделя с мъжо и той казва''ти си луда.Много ли ти беше приятно да го носиш 9 месеца и след това раждането,а и да ме юркаш за нещо,което ти се е прияло посред нощ-НЕ БЛАГОДАРЯ поне в близките няколко години''.И е прав,мисля да изчакам.Имам доста време,както и ти

# 7
  • Мнения: 2 849
Приветствам твоето желание за повече деца.Давай смело и раждай и обичай децата си . Heart Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 9 846
Мила Иванела,ако ти си луда,значи аз също не падам по долу.Омъжих се на 20,първото си дете родих на 22,второто -на 24.И двете бяха направени "по план график".Сега съм на 26 и се чувствам особено щастлива от факта,че съм сравнително млада майка.Дано и аз някой ден като собствената ми майка на 45 години да имам четири внучета Peace.
П.С.  От мен да знаеш-второто дете се гледа някак по-лесно,говоря не за материалната страна,някак по-сигурна си,по-уверена и спокойна....Сега вече си имам едно изцяло завършено семейство,на което да се радвам.  loveuuu newsm06

# 9
  • Мнения: 6 164
Много си е хубаво даже  thumbsup

# 10
  • София
  • Мнения: 2 530
Ако ти  полудяваш, аз съм тотално ненормална! Около мен всички майки на наборчета на сина ми са бременни за втори път и на мен много ми се иска второ. Само че те още нямат 30, а аз съм на 35. За съжаление не мога да забременея все още. Така че давай, раждай и бъди благословенна.

# 11
  • София
  • Мнения: 39 740
Нормално е според мен. На всяка нормална жена й се иска да има деца.
И аз искам второ Simple Smile

# 12
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ами, хич дори и не полудяваш; споко Simple Smile Simple Smile
като искаш, си роди, не виждам нищо ненормално в това

# 13
  • Мнения: 5 317
Не полудяваш.
Действайте по въпроса. luvbed EFP preggo  ylinfant newsm32

# 14
  • Мнения: 268
 И аз като теб съм на 22 и си имам момченце на годинка.
 Когато го родих не исках в близките няколко години да чувам за бременност, раждане и тнт ( раждането беше много трудно )
 Сега и аз като видя бременно момиче или семейство с две малки дечица, ми си иска Кико да си има сестричка Heart Eyes
 Аз и сестра ми имаме само 2 години разлика. Израснахме заедно и през всичките години тя освен сестра, ми е и най-добра приятелка Simple Smile
 Така че  като завърша тази година, може и аз да помисля за второ... Wink

Общи условия

Активация на акаунт