Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Where troubles melt like lemon drops

Моят син си пада по огледалца, все се гледа и целува и реших да му поръчам това куче-огледало:
http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1126
на Fiser е. Обаче огледалото е "криво".  ShockedКакто пише в инфото към продукта, то е безопасно за деца. Направено е от картон и залепено отгоре фолио. След като се погледнеш имаш чувството, че си станал кривоглед. Не мога да я дам на детето си в никакъв случай.
Някой има ли такава или подобна играчка и всички подобни ли са така, защото имаше и на Giordani за 33 лв., но не ми се дават толкова пари? Thinking
Цитирай

Детето ти едва ли очаква да се огледа в нея, според мен би се забавлявало от отраженията на светлината......

О, сега видях, че е голямо.......
Цитирай

Така е при всички играчки с огледала и не разбирам, защо се притесняваш  newsm78 Няма да се уплаши  Wink Имаме вкъщи 3-4 подобни и не съм забелязала Самуил да реагира неадекватно на образа си  newsm78

О, чак сега ми се зареди лентичката ти. Мисля, че за възрастта на детето, е безсмислено като покупка. Вземи по-добре конструктор  Wink
« Последна редакция: вт, 11 апр 2006, 22:38 от Кейси »
Цитирай

Springfield, VA

Аз такива играчки купувах на сина ми като бебе. По-големите деца, могат да се гледат на вашето огледало. Така прави и моят син. Кефи си се. Не му е нужна играчка с фалшиво огледалце, защото наистина няма да може да се види там.

Всички подобни играчки са такива де, може би това искаше да чуеш  Peace
Цитирай

Да, да, от такова гледане счупи вече две. Wink
Това е "облечено" в плат, а и кучето е забавно и реших, че ще е добра идея. Ще се опитам да сложат истинско, ще потърся  някой стъклар или по-скоро "огледалар".  Laughing
Цитирай

Не слагай истинско, вероятността да го счупи и да се нарани е голяма!
Цитирай

Пловдив

Да, да, от такова гледане счупи вече две. Wink
Това е "облечено" в плат, а и кучето е забавно и реших, че ще е добра идея. Ще се опитам да сложат истинско, ще потърся  някой стъклар или по-скоро "огледалар".  Laughing
Идеята на тези играчки е да са с безопастно огледало, за по голяма сигурност за детето или бебето.
Цитирай

Орлов мост

Не слагай истинско, вероятността да го счупи и да се нарани е голяма!

абсолютно!!!
Как ти мина през ум newsm78
Цитирай

Безопасно - да естествено, но не и за зрението му.

И споко, даже и да се сложи истинско огледало, в никакъв случай няма да го оставя да си играе сам. Нали съм до него. Wink Пък то е почти същото като да си играе с обикновено, само че това е с куче.
И като казвам, че е счупило 2, имам предвид, че се счупи пластмасовата рамка, а не самото огледало.
Не съм безразсъдна майка, която ще остави детето си с някоя опасна играчка. Непрекъснато ги проверявам и оглеждам...
Благодаря за отговорите.  bouquet
Цитирай

София

И аз му купих миналият ден такава,но той не проявява никакъв интерес към огледалото,а по-скоро към кучето.
Цитирай

Варна

Безопасно - да естествено, но не и за зрението му.
Защо?
Цитирай

Погледни в такова и  ще разбереш. Crazy
Цитирай

София

Да, бебешките "огледала" са такива, направо ми се извива свят като погледна в някое. Стела също много обича да се гледа и най-добре и безопасно се получава на огледалото на вратата на гардероба или на такова, занитено към стената. Иначе имаме една книжка, на която на последна страница има истинско огледалце, перфектно се вижда в него и е добре втъкнато в картона. Книжката е английска и е купена от Ориндж центъра Orange Centre на Графа. Там има много английски книжки с пъзели, разни джаджи за издърпване и т.н. - сори за офф-а.
Цитирай

sofia

аз купувах такава играчка,когато бяхме на 7-8месеца,но в огледалото се виждаше нормално.Ако успея да я намеря ще ви я подаря,ще ти пиша на лични
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.