на ваше разположение съм :)

  • 4 892
  • 76
  •   1
Отговори
Здравейте! Казвам се Ели, работя като фризьор/маникюрист и съм на Ваше разположение по всеки един проблем в тази насока Simple Smile Ще се радвам да вИ помогна с каквото мога Hug

# 1
  • Мнения: 4 371
Здравей!
Добре дошла! Ще се възползвам ако има нещо  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 254
Здравей!  Grinning
Добре дошла!
Много хубаво се получава така - козметика, фризьорство и маникюр - чудесно просто.
Успех!  Peace

# 3
  • Мнения: 249
Здравей! Работиш ли в момента и в кой град?  bouquet

# 4
  • Мнения: 27 524
Здравей и от мен и добре дошла,
Благодаря ти за милото предложение,бъди сигурна,че много от нас ще се възползваме и чак и досадни ще ти станем  Mr. Green   bouquet

# 5
  • Den Haag
  • Мнения: 1 843
Здравей и добре дошла  Hug.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Здравей!

Аз започвам с въпросите  Laughing:
Косата ми е много дълга и гъста и от десетина години я къносвам всеки месец. Въпросът ми е: ако реша да спра с къната, кога и как мога да започна да я боядисвам?  newsm78

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Здравей! Къде работиш?

# 8
  • Мнения: 282
Добре дошла и от мен welcomeведнага започвам с моя въпрос.С дълга,черна коса съм(боядисвана)и искам много да стана червена,без косата да се изтощава прекалено много,но не ми се чака да ми израстне моята.Приемам всякакви съвети и ти благодаря предварително. smile3503 smile3503

# 9
  • Варна
  • Мнения: 870
Здравей и от мен.Едно въпросче във момента съм със матирани кичури-кестеняво към ресо и моя цват тъмно кестиняв.Актуални ли ще са това лято тези кичури.Защото вчера при Мартина Вачкова дадоха за тенденциите за лятото но не можах да чуя. newsm78

# 10
  • Мнения: 5 317
Здрасти и добре дошла!

 welcome welcome welcome

# 11
  • Мнения: 122
здравей и от мен.Косата ми по време на бременността и кърменето ми опада доста.Виждам, че израства нова, но сигурно това е дълъг процес.С дълга кестенява коса съм.Та въпроса ми е следния: каква ще е подходящата прическа за мен и двуцветни кичури биха ли създали визия за повече обем.Не щадя пари за козметика за коса - моля препоръчай ми нещо /за повече обем/.Благодаря ти

# 12
  • Мнения: 379
 newsm74
Добре дошла!
Исам да те питам ,знаеш ли колко време издържат негърските плитки?

# 13
  • Мнения: 612
Здрасти и от мен, можеш да пуснеш снимки на неща , които си правила.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Привет!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт