За Нагревател за храна Nuk-спешен въпрос ;)))

  • 809
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 356
Става въпрос за туй чудо:
http://www.family-bg.com/catalog/prX_1070.htm?osCsid=5bb81d803c3 … e81e8164132cb9d7e
Как се използва-сипва ли му се вода или не  Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 000
Всички подобни работят с вода
Виж в упътването колко за да не направиш беля
Иначе ако не сипеш вода или ще гръмне буркана.....или ще стопиш шишето Simple Smile
Аз имам един ама френски и неизвестна марка отпреди 4.5 години
работи с 40-60 мл. вода в зависимост от това дали е широко или тясно шишето.............
ама само съм го пробвала дали работи.....
така и не го ползвах.....................
още си седи в кутията със фактурата и бележките
Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 073
Аз имам същото, което ползвах когато синовете ми бяха малки, много е удобно. Слага се вода и от копчето завърташ на каквато степен искаш , за да ти поддържа необходимата температура на шишето с вода, мляко, или пюре. Хубаво е преди употреба да разбъркаш / разклатиш/ шишето защото не нагрява едровеменно.

# 3
  • Мнения: 10 599
Ужас!!! Аз използвам един немски от 2.5мес, и нито веднъж не съм сипала вода!!! Как не съм го изгорила до сега не знам!!!

# 4
  • Мнения: 649
ами немско качество   newsm47 и аз имам такъв подобен и го използвам доста и досега, затоплям му бурканчетата в него за обяд. аз не съм мерила колко вода сипвам, на око- до ръба на бурканчето или ако е шише- да не се излива водата като го пъхна вътре. обаче непременно трябва да се провери дали не е много горещо, на мен ми се е случвало... не знам на какво се дължи  newsm78 май зависи какво затопляш

# 5
  • Мнения: 1 881
Имам точно този на НУК. Има си чертичка докъде трябва да е водата. Има 2 позиции, за мляко и пюре. Принципа на действие е с термурегулатор - затопля се дочно до определена, зададена температура. Когато е готово, се изключва лампата и е затоплено, точно колкото трябва Laughing

# 6
# 7
  • Мнения: 2 849
Ужас!!! Аз използвам един немски от 2.5мес, и нито веднъж не съм сипала вода!!! Как не съм го изгорила до сега не знам!!!
И аз се чудя как не сте го изгорили . newsm78

Общи условия

Активация на акаунт