Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Може ли някой да ми препоръча добра козметичка в Младост 3? Напатила съм се от некадърни такива и ме е страх да отида при случайна козметичка.
Цитирай

Германия

В Кондор, който е до 25 поликлиника, има козметичен салон, на втория етаж. Там козметичката беше една пълничка дама, която ми беше фаворитка, но не съм ходила от няколко месеца, та не знам дали все още е тя. Иначе голяма сладурана и работи много добре.

Цитирай

Германия

Има, има, но от последната подстригвачка, която беше работила там, не съм доволна - не рискувай с нея  Hug
Цитирай

София

Мога да ти препоръчам тази, при която ходя аз. Салонът се намира на пазарчето до супермаркет Дар, зад поликлиниката. Момичето се казва Марги - млада е, но доста добра в занаята. Аз ходя само на коло маска при нея и съм страшно доволна. Харесва ми, че непрекъснато търси начини да се усъвършенства в професията, ходи на разни курсове, изкарва разни сертификати, а сега учи в нещо като колеж по козметика (не се сещам как точно се казва) във Враца. Салонът се казва "Валенс", тел.: 975-36-77.
Сега откриха и един нов салон в Младост 4, в бл.458, отдолу в партерния етаж. Ходих там на коло маска, щото върпросната ми фаворитка беше на лекции във Враца, и също съм доволна. Салонът е хубав, приятен с нова апаратура. Казва се Primero. На визитката, която са ми дали, пише: солариум, козметика, масаж с шоколад, фризьорство, маникюр, педикюр. Тел.: 0885/612241.
Дано съм помогнала.
Цитирай

Аз мога дати препоръчам в Младост 2 в РУМ-а,на втория етаж.Ходя там от доста време и всъщност само там.Мацката се казва Деси,супер внимателна и много добра професионалистка.До сега не съм имала никога проблеми след кола (махам всичко само по този начин) или някоя друга процедура
Цитирай
Много ви благодаря на всички. Ще имам избор къде да отида  smile3525
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.