Двата-ляв, двата-десен -3, или хобито ни е народни танци

  • 91 747
  • 281
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 30 142
Аз пък точно на Василка Кн не съм мерила. По-мека е кожата ли?
Гледах скарпини в сайта на "Скарпини, Цървули и Танцови Облекла - София". Мерих и такива, които са правени от някакъв майстор в Пд. Бяха твърди, но уж се отпускали.

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 16 111
Моя позната от танците си взе от тях. Харесват й. Казва че са й удобни.

Аз моите ги поръчах по телефона на един човек от Добрич. Много са ми удобни. За около 5-6 дена дойдоха.
При интерес мога да дам телефон.  Hug

# 77
  • Мнения: 12
Благодаря за отговорите. По-лесно ми е да пробвам в магазин, защото се оказа, че номерата на различните производители са абсолютно различни. Моята приятелка мери от едните - 39 номер са й малки, а на Кюстендил 38 са й точно и казва, че са по-меки. Нямах възможност аз да меря от другите, защото нямаха по-голям от 39, но кюстендилските бяха меки и точни. Но на външен вид са различни и това ме спря да купя. Въпросът е за по-удобни, защото нещо единият крак ме наболява и ми казаха, че може да е от гуменките, с които танцувам.
Поздрави!

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 16 111
Бъди сигурна,че е от  гуменките. Аз също играх с гуменки в началото,но ми се появиха болки в краката. Не е от претоварване,понеже работата ми е свързана с много движение и съм свикнала. Но откакто сложих скарпините,болежките ми изчезнаха.

# 79
  • София
  • Мнения: 30 142
leli, къде ги мери в Сф? В магазин ли?

# 80
  • Мнения: 12
Да, на Пиротска има няколко магазина мисля, че "Мегиас" е веригата, но нямаха номера и са умалени. А кюстендилските са пак на Пиротска - посока от Халите към Ботев, от дясната страна, пише български производител или нещо подобно и на кутиите пишеше Бесика - много меки и прилепнаха точно по крака, но жената не знаеше дали хората си взимат такива обувки да танцуват или това са си скарпини специално за танци. Реших да почакам да докарат от другите по-големи номера, да меря и тогава ще преценя, но май са твърдички доста. А докато умекнат какво става с краката ............?
Поздрави!

# 81
  • Мнения: 4 303
Да, на Пиротска има няколко магазина мисля, че "Мегиас" е веригата, но нямаха номера и са умалени. А кюстендилските са пак на Пиротска - посока от Халите към Ботев, от дясната страна, пише български производител или нещо подобно и на кутиите пишеше Бесика - много меки и прилепнаха точно по крака, но жената не знаеше дали хората си взимат такива обувки да танцуват или това са си скарпини специално за танци. Реших да почакам да докарат от другите по-големи номера, да меря и тогава ще преценя, но май са твърдички доста. А докато умекнат какво става с краката ............?
Поздрави!
Докато поомекнат стават мазоли!
И аз си търся удобни и мекички.

# 82
  • София
  • Мнения: 30 142
leli, мерси! Ще отида да пробвам. Докато омекнат, ти скапват краката. Затова търся меки.

Последна редакция: вт, 04 апр 2017, 11:51 от missence

# 83
  • Мнения: 12
Чакам отзиви.
Поздрави!

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Скарпините на Мегияс се произвеждат в Пещера  Laughing Laughing Laughing
Имам приятелки, които имат такива - изглеждат добре и са удобни. Естествено трябва да се отпуснат леко.

Аз съм поръчвала от Скарпини София https://www.facebook.com/skarpinisofia/  Не бях очарована от качеството и изработката, и ги върнах.

А моя приятелка си взе наскоро от тази фирма https://nosii.com/product/203/damski-skarpini-estestvena-kozha.html https:// Изглеждат малко по-различно, но според нея са супер удобни.

# 85
  • UK
  • Мнения: 205
Здравейте, една минутка за реклама ако може Simple Smile радвам се да споделя с вас представянето на ансамбъла по народни танци на българските студенти в университета в Кардиф във Великобритания на международния фестивал Gо Global!

Работихме изключително много по този танц и сме много горди със себе си.  Blush Номинирани сме и за награда за най-добро представяне на фестивала.

https://www.youtube.com/attribution_link?a=x6PiNpUGK6k&u=%2F … 26feature%3Dshare

Надявам се да ви хареса.  bouquet

# 86
  • София
  • Мнения: 30 142
Браво! Peace

# 87
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Поздравления!

# 88
  • Мнения: 19
leli, мерси! Ще отида да пробвам. Докато омекнат, ти скапват краката. Затова търся меки.


Най-добрите скарпини ги прави един човек в Бистрица. Взема ти мерки за да си абсолютно оточно. Много меки и удобни

# 89
  • София
  • Мнения: 30 142
leli, мерси! Ще отида да пробвам. Докато омекнат, ти скапват краката. Затова търся меки.


Най-добрите скарпини ги прави един човек в Бистрица. Взема ти мерки за да си абсолютно оточно. Много меки и удобни
Чувала съм за него, но нямам координати. Ако ги имаш, може да споделиш на лични.

Общи условия

Активация на акаунт