Да помогнем на момичетата от "Проблемно забременяване"

  • 1 840
  • 32
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Аз от доста време си мисля да пусна такава тема...Не знам дали точно тук е мястото, но все пак се надявам, че повече момичета четат на това място. Аз съм много благодарна на този форум. Ако го нямаше сигурно сега щях да тръпна дали ще стане следващото инвитро, а за парите, които щеще да ми струва това не ми се мисли...Затова продължавам да влизам там и да се опитвам да помогна с каквото мога на момичетата, защото знам как се чувстват. Това, което ме притеснява е, че след като забременеят повечето момичета спират да влизат там. Знам, че е доста натоварващо да се връщаме към проблемите, но мисля, че е по лесно да помогнеш след като си извървял пътя до край. Не знам дали имам право да повдигам въпроса,но това е един от най-сериозните и смислени форуми тук/не че другите не са, разбира се Heart Eyes/ и проблемите наистина са сериозни. Не искам да звучи и като призив, но мисля,че е добре да влизаме там и да помагаме с каквото можем, независимо дали сме писали преди това в този форум или не.
 П.С. Писах "почти" всички момичета Laughing. Да няма обидени Naughty

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Според мен писането ни там не е много удачно.Проблемите са им сериозни, ние не сме компетентни!Според мен, ако една девойка види нашите лентички и снимките на децата ни, би се разстроила много повече.Вярвам, че всяка една от нас иска техния форум да спре да съществува и всички да си имат дечица! PraynigНо лично аз не бих писала, нямам какво да им кажа SadДумите "кураж, момичета" едва ли биха им помогнали! Sad
 Но, ако наистина те влизат в този подфорум и четат, то нека знаят, че всички им стискаме палци и от все сърце им желаем скорошно забременяваме и страхотни и здрави бебета! Heart Eyes Hug  bouquet Praynig

# 2
  • Мнения: 9 990
Идеята на Жана беше, доколкото схванах, тези момичета, които преди са писали в подфорума на проблемно, а сега вече имат бебчета, а не всички ние, които пишем в този форум.Защото за съжаление идват нови момичета след тях, задавт се едни и същи тежки въпроси и някой минал по пътя и успял би бил много полезен. Peace

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Все пак доста от момичетата са имали проблеми преди да забременеят. После са ги разрешили...Това е опит. Аз за това говоря. Не просто да им вдъхваме само кураж. А и аз лично като видех, че някой с моя проблем е вече с чертичка се на надъхвах още повече и вярвах, че е възможно да се получи. И така стана за щастие... Laughing

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Точно така, Пенелопа...Това е идеята...Мерси! Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 601
  Жана искам първо да те Поздравя за тази тема. smile3501
  Мисля че,ако се влючваме от време на време в този форум  наистина има с какво да се помогне.
   Аз лично влизам там макар и рядко,даже с едно момиче странахме големи приятелки Hug

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Явно е така, защото почти винаги, когато напиша нещо там получавам някакви допълнителни запитвания на лични...Виждам как понякога има големи обърквания и когато някой наистина успял да се пребори пише като че ли настава по-голямо оживление и може би се вдъхва надежда. А да не говорим за тези, коите не са от София и форумът наистина им е единственият съветник.Наистина ми се иска всички от "Проблемно забременяване"по-бързо да започнат да пишат във другите форуми, но понякога това продължава с години....А ние започваме основно да пишем в отчетните или да се забавляваме в клюкарника и като че ли забравяме как наистина всеки постинг там е наистина важен...
 Аз лично съм чакала наистина всеки постинг, когато съм питала нещо...

# 7
  • Мнения: 601
  Един път ми направи впечатление как едно момиче от форума за ''проблемното забременяване''беше задала тема тук,с която искаше най-невинно да попита как точно да си сметне овулацията.
  Момичето се извиняваше,че задава темата тук,но искаше да получи верни отговори,защото след като сме майчета бъдещи и настоящи можем да и дадем компетентен отговор.
  Преместиха и темата веднага,за което ми стана супер,ама супер тъжно,защото и не получи отговори,а теми от рода на "В кое училище да си заведа детето"??? някакси се пропускат да бъдат преместени???

# 8
  • София
  • Мнения: 551
Бих се радвала да помогна с каквото мога.

# 9
Имам приятелки с така нареченото "проблемно забременяване". Винаги съм успявала да разговарям с тях, но не знам защо не смея да влизам в този форум. Не че съм имала проблем със забременяването, но и за чаках дългичко, докато стигне лентата дотук.
Дано успея да намеря някаква тема, в която да се включа и да вдъхна кураж на тези момичета.

# 10
  • Мнения: 2 959
Жана, идеята ти е страхотна. Аз чета и там и тук, и ще се радвам да мога да бъда полезна; но по- скоро аз използвам оттам съвети отколкото да давам такива, така че наистина споделеният опит е много важен. Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 5 755
Аз не мога да помогна много по този въпрос, защото много неща не са ми ясни, но идеята наистина е много хубава и благородна!   bouquet
Желая им бързо да се присъединят в редиците на чакащите и имащите бебенца!  Praynig  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 747
Жана, аз отдавна споделям идеята ти, и всъщност откак открих тези форуми, влизам там почти всеки ден. Моето забременяване беше чакано повече от 10 год. и никога няма да забравя целия този ужас и мъки.
Но нещо много уместно:
Според мен, ако една девойка види нашите лентички и снимките на децата ни, би се разстроила много повече.
Аз именно затова нямам никаква лентичка.
Наистина мисля, че можем да бъдем и полезни, и тактични.

# 13
  • Мнения: 2 309
Доста често посещавам"Проблемно забременяване",защото моето беше от тях.Много се радвам,да помагам и аз с каквото мога.

# 14
  • София
  • Мнения: 131
Доста често посещавам"Проблемно забременяване",защото моето беше от тях.Много се радвам,да помагам и аз с каквото мога.
И аз така   bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт