Гърция, почивки All Inclusive и HB /Тема 2/

  • 163 261
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 3 439
Около Елея има много и хубави плажове, но  трябва да ходите с автомобил.Няма къде да се разхождате  около хотела,защото се пада в нещо като вилна зона извън  населено място.Имайте го предвид.На филколсения плажа е  пепелив и не е от най-добрите според мен.До него се стига  по стълби от хотела през горичка

# 751
  • Мнения: 943
Здравейте, да попитам и тук, бихте ли ме посъветвали кой хотел е по-добър, търся нещо по-бюджетно за двама възрастни с дете на година и половина, за сега загледах тези три хотела - Philoxenia Hotel, Porfi Beach Hotel и Elea Village и трите са на HB, но съм отворена и за други предложения, планирам почивката да бъде средата на септември. Прочетох, че за Elea Village минусът е липса на плаж, но предполага в близост бихме открили добър такъв. Много ще бъда благодарна за отговорите и насоките!


Елия не струва за плаж,Филоксения по добре а най добре Порфи

# 752
  • Мнения: 356
Здравейте, търся впечатления от първа ръка за плажа на Potidea Palace. Разглеждах и Portes Beach, който е наблизо, но видях на няколко кадъра доста едри камъни. Ще се радвам да споделите от личен опит.

# 753
  • София
  • Мнения: 11 672
Здравейте, да попитам и тук, бихте ли ме посъветвали кой хотел е по-добър, търся нещо по-бюджетно за двама възрастни с дете на година и половина, за сега загледах тези три хотела - Philoxenia Hotel, Porfi Beach Hotel и Elea Village и трите са на HB, но съм отворена и за други предложения, планирам почивката да бъде средата на септември. Прочетох, че за Elea Village минусът е липса на плаж, но предполага в близост бихме открили добър такъв. Много ще бъда благодарна за отговорите и насоките!



Дам няма плаж, Лагомандра е на 5 мин с кола, но е платен плажа, мисля че беше около 10 или 15 евро с два шезлонга. Наоколо има и малки диви плажове. Елеа не си струва на HB, защото излиза скъпо, по-добре е на All Inclusive. Пример ако си на AI с вечеря не плащаш напитки, имаш и обяд в който са ти включени напитките и до 23:00 си пиеш от мокрия бар, т.е цял ден, фрапенце, биричка и итн, като сложиш сумата която доплащаш за AI(можеш и на място да го промениш) излиза доста по-евтино. Иначе хотела си е хубав и се посещава предимно от сърби, франзуци и немци.

# 754
  • София
  • Мнения: 12
Благодаря ви за отговорите!

# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 524
Може ли някакви отзиви за Блу Долфин Ситония.Как е като хотел,храна,плаж

# 756
  • София
  • Мнения: 3 768
Може ли някакви отзиви за Блу Долфин Ситония.Как е като хотел,храна,плаж

http://bg-mam.ma/p/792772/32234604

# 757
  • Мнения: 1 190
Може ли някакви отзиви за Блу Долфин Ситония.Как е като хотел,храна,плаж

http://bg-mam.ma/p/792772/32234604
Миналата година бяхме там да втори път, направиха ни безплатен ъпгрейд на стаята, от което останахме много и приятно изненадани. Като че ли имат нов собственик, има нови къщички. До тук с добрите впечатления.
Анимацията беше много зле, вечерите бяха направо скучни. Основният проблем обаче беше храната. Правя сравнение с преди, когато имаше доста разнообразно меню, сега обаче беше м-ъ-к-а. Всяка сутрин едно и също, едно и също. Колкото и да ги обичаме тия палачинки от един момент нататък просто ги намразихме. За вечеря същата ситуация- буламач до буламач. Спасение са ресторантчетата в селото.

# 758
# 759
  • Мнения: 1
Един от най-добрите сайтове за намиране на повече информация за луксозни курорти и 5 звездни хотели в Гърция е https://luxuryresortsgreece.com/

Общи условия

Активация на акаунт