Миете ли зъбките?

  • 1 915
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 356
           Ние също започнахме да мием зъбките към 2-та година. Wink

# 46
  • Мнения: 5 622

 Мия ги, да. До колкото мога в началото, в първите минута-две, аз. ПОсле той си поема инициативата сам и не дава да му ги мия.

Съответно е ясно колко остават измити  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 135
Ние още не ги мием Blush,а както виждам май сме позакъснели.Имаме си вече 17 зъба,но...Мислех като станем ей сега на 2г. да започнем Embarassed

# 48
  • Мнения: 1 370
Всеки ден миеме зъбките, от както му изникна първото зъбче

# 49
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
От 1г и 2-3м. Първо аз ги измивам до колкото мога и после му давам на него. Голям кеф му е. Мием ги с детска четка и Астера с вкус на дъвка.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Когато му поникнаха 4 зъба започнахме, а сега вече си ги мие сам с голямо удоволствие...Като приключи той, аз му помагам да доизмием и да изплакнем устата...И много държи аз да си мия зъбите паралелно с него Mr. Green

# 51
  • Мнения: 1 113
Лили беше почти на годинка когато започнахме да ги мием. Пастите за зъби ги сменям - днес изхвърлихме празната тубичка на детската Аквафреш и отворихме нова паста - Мидалфреш.Четките за зъби избирам според мекотата на косъма, много съм доволна от тези на Колгейт.

# 52
  • Мнения: 987
почнахме да ги мием на 8-месеца. имаме от силиконовата четка за прьстче на ДЖОРДАНИ.

# 53
  • Мнения: 5 140
Да мие си ги сама.

# 54
  • Мнения: 369
Синеочке , виждам че сте колкото нас ( е малко по-големички) Simple Smile
 Колко зъбки имате ?

# 55
  • Мнения: 2 575
От  две и нещо без проблем.

И ние така, но доскоро просто не позволяваше.
Сега вече иска сам и нямаме проблем Grinning

# 56
  • Мнения: 2 125

 Мия ги, да. До колкото мога в началото, в първите минута-две, аз. ПОсле той си поема инициативата сам и не дава да му ги мия.

Съответно е ясно колко остават измити  Mr. Green

И ние така  grinning012. Започнахме, когато стана на 2 г.

# 57
  • Мнения: 217
Започнахме някъде преди втората годинка - имаше вече почти всички зъбки в устата. А относно пастата - сменям различни детски пасти за зъби Simple Smile

# 58
  • Мнения: 8 505
Мия ги,да.С четка и паста за зъби.Откакто излязоха първите 2 (на 7-8 месеца).

# 59
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И ние ги мием от преди да навърши годинка. Но имаме малък проблем с пастата за зъби - почти от всяка му се гади и незнам коя вече да му купя, че да не повърне малкия. Иначе с желание си мие зъбките. И ние така - първо аз, после и той. И езика не пропускаме!

Общи условия

Активация на акаунт