Мами в Италия 4

  • 14 279
  • 269
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 475
 HugНово попълнение!!

Представям ви -Соня!И тя живее в Милано,но е от обратната на мен и Миленчето страна.Омъжи се 2 седмици преди мен и съпружето й също е италианец!
 
 Тя сега ще ви напише повече за себе си...и нека Пиколина и Лени да се погрижат да я включат в картата!

  Чао на всички и лека вечер!
  bouquet

# 61
  • Мнения: 764
Ха ха ха ха,
това с попарката верно е супер newsm62
знам как гледа мъжа ми когато я яде баткото smile3516.
Които до ден дне6ен много си я оби4а.А на педито тук не мисля и да се обяснявам.Важното е 4е е мнооооооооооого доволна как расте дребосъ4ето.А тук на едно ком6ий4е с 2 седмици по голямо,ве4е дават прясно мляко от картонените опаковки Misc Baby Bottle newsm09

# 62
  • Мнения: 1 545
аз да ви кажа много обичам попара. без захар. вода, хляб сирене и масло.
И аз така Лени, от време на време като ме прихване, и си правя попарка. И на малкия често му давах като беше на 8-9 месеца, напоследък не съм се сещала просто. Пикола, на вашата възраст и ние бяхме само на цица, ама както казах преди, около годинката вече беше напълно излишно, муцкаше се само рано сутрин и вечер понякога, само по навик, така че просто го махнах, и той повече не се е сещал

# 63
  • Мнения: 2 379
Ехо, хора, здравейте Hug
Връщам се от изпит и ... 6 и много комплименти от страна на преподавателя за хубавия и оригинален проект Blush
Ми доволна съм, к'во да се прави Whistling Peace

Дирокова, верно избихте рибата. То не е сватба, не е булка, не е рокля ... малииии ... Приказка! Heart Eyes
Браво на малкото сестриче Twisted Evil
Систър, я да вметна нещо... Ми качи се и ти! В нета, де Wink Дай сега да те видим тука!


Белла, най-накрая се убедих, че не си азиатка. Все така си те представях Joy (заради аватара ти)
Малкото бебоче е много сладко Heart Eyes

Един ден, когато и ние си имаме бебок, ще ми помагате, ей Grinning Няма да захранвам без вас Naughty
Много авторитетно ми звучите!

# 64
  • Мнения: 2 379
Да не говорим какви съм ги чувала от устата на някои учителки - неща от сорта ho rimasto l'ombrello a casa, или se sarei....

Любимите ми лафове от сорта са:
esci la pasta.
scendi il cane  animal037

 hahaha

# 65
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
нещо се умълчахте към следобеда,явно месите козунаците  Wink рабптни булки ей  Laughing
Деси дано и ние така само забравим,че сег аама никак няма това намерение,токущо я приспах пак на цицата,а преди това за вечеря яде полента до откат,на какво прилича това  Crazy
а бебка на Ванеса е голяма сладурка   love001 ,видях и снимки днес докато и двете звечренца спинкаха успяхме да разменим някой лаф по Ай Си КЮто
Пиколина,а честито  smile3501,заслужава си едно парти да спретнеш   4uu а за бебок не се тревожи ако имаш желание мога и моя да ти престна или да ти го регалам  Mr. Green а на какво са производни тези лафове
аре и аз да си обирам крушите,че утре е един тежък ден

# 66
  • Мнения: 714
Да не говорим какви съм ги чувала от устата на някои учителки - неща от сорта ho rimasto l'ombrello a casa, или se sarei....

Любимите ми лафове от сорта са:
esci la pasta.
scendi il cane  animal037

 hahaha

Пикколина, ти ме заинтригува, кво значат верно тия работи??  newsm78 че не моем да вденем?  newsm78, да не би да са извади пастата и изкарай кучето???  newsm78
Ай ся да не почвам на бергамаско че свят ще ви се завие  Crazy
какво според вас значи terrú de merd  Wink

Освен това, честито за проекта  Hug вижда се, че освен хубави българските жени са и умнииииииииии !!!!
Айде лека ви нощ1

# 67
  • Мнения: 1 049
Мамичета днес Рccola има рожден ден да е жива здрава и щастлива
и много любов

# 68
  • Мнения: 1 049
Пиколина,а честито  smile3501,заслужава си едно парти да спретнеш   
Айде днес за двете   мъничета ще правим парти  bouquet

# 69
  • Мнения: 5 475
Честит рожден ден на piccola

Мнооого здраве,любов и сбъднати мечти!!

# 70
  • Мнения: 2 379
Да не говорим какви съм ги чувала от устата на някои учителки - неща от сорта ho rimasto l'ombrello a casa, или se sarei....
Любимите ми лафове от сорта са:
esci la pasta.
scendi il cane  animal037

 hahaha
Пикколина, ти ме заинтригува, кво значат верно тия работи??  newsm78 че не моем да вденем?  newsm78, да не би да са извади пастата и изкарай кучето???  newsm78
Ай ся да не почвам на бергамаско че свят ще ви се завие  Crazy
какво според вас значи terrú de merd  Wink

Позна! Точно това значи! Laughing Не можете да го разберете, защото не е правилно, естествено (както и ho rimasto l'ombrello).
Така, както са ми обяснявали, именно въпросните terrù понякога правят подобни словосъчетания Wink
Както и да е, то и "нашенският" диалект е пълен със странни думи ooooh!
Fa frec (чете се "фреч" - fa freddo) ... Non capisci nagot! (non capisci niente) ... и много други. Ако се сетя за нещо по-цветущо ще го напиша Simple Smile

# 71
  • Мнения: 2 379
Честит Рожден Ден, Piccola

Пожелавам ти много здраве, много щастие, много любов ... по много от всички хубави неща!
... И голяма да порастнеш Wink Grinning

# 72
  • Мнения: 3 425
Салве и от мен:)
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАШАТА РОЖДЕНИЧКА!ПРИСЪЕДИНЯВАМ СЕ КЪМ ВСИчКИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ И ПРИБАВЯМ...МНОГО ДА НИ РАДВАШ   bouquet

# 73
  • Мнения: 714
ЧРД Пиккола,
да си жива, здрава, късметлийка и богата.   bouquet

# 74
  • Мнения: 1 545
Piccola, Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава, много щастлива и обичана, и от късмет да не се оттървеш!

Общи условия

Активация на акаунт