Дългото чакане след трансфер - 48

  • 59 611
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 819
Prozerpina, много от нас миналите по този път сме имали трансфери на качествени и не толкова ембриони. Никога няма гаранция за успех. Важното е твоята нагласа към нещата. Природата е по силна от нас, ако забременеем нормално никой не знае на кой ден колко се е разделило, кога се е хванало. Ако човечето е борбено ще си се развие и ще си стои там още 9 месеца. Успех, а и сега си бременна до доказване на противното.  Heart Eyes
Благодаря!Дай Боже на всички нас борбени и здрави бебета  Heart Eyes .Притеснява ме само това мотаене с този катетър...До вчера имах болки ниско долу като при цикъл днес вече нищо не усещам.Не ме болят и гърдите, не знам това дали е ок.
  Недей да се притесняваш от случката с катетрите.При моите трансфери всеки път(с изключение на последния)Са пробвали не с 2 а с по 10 катетъра и като неставаше,ми защипваха шийката на матката двузъбец.Ивсе пак имах един положителен тест,е небеше задълго,но все пак.

# 721
  • Мнения: 3 213
prozerpina Повечето момичета тук сме с 5 дневни ембриончета. Не знам защо сама си взела решение да е 3-дневно, но ти пожелавам успех и не спирай да вярваш в чудото, защото тук сме се нагледали и начували на всякакви неща.  Hug

# 722
  • Мнения: X
Prozerpina, подкрепям мнението на Follow- има много успешни бременности с "лоши" ембриони, и обратното, моите уж са перфектни, но засега нямам успех- гаранции няма.
Относно трансфера- Персенска е спец при проблемните трансфери, понякога се случва и така, Галето може по-подробно да сподели за проблемните трансфери.
Не се самонавивай, не отписвай опита преди теста, случват се всякакви неща, длъжни сме да вярваме, че ще успеем, това е част от успеха  Peace
Относно симптомите - не търси такива- понякога има, друг път не  Peace
Благодаря ти   bouquet Heart Eyes не съм го отписала, но не искам и да имам прекалено големи надежди.Каквото е писано-ще стане.

# 723
  • Мнения: 3 213
Момичета, днес ще оформя новата темичка и се надявам да е много по-плодотворна от настоящата.  Praynig Ако трябва някаква магия ще направя.  Laughing Моля ви да помислите кой ще ме наследи в пускането на новите теми, защото след като родя няма да имам много време за форума.  bouquet

# 724
  • Мнения: X
prozerpina Повечето момичета тук сме с 5 дневни ембриончета. Не знам защо сама си взела решение да е 3-дневно, но ти пожелавам успех и не спирай да вярваш в чудото, защото тук сме се нагледали и начували на всякакви неща.  Hug

Ами след като прочетох повече информация реших да е на 3 ден, защото беше само 1 яйцеклетка.Шансовете да оцелее 5дни в лабораторни условия не е много голям.А и аз не съм настоявала-попитах ембриоложката и тя каза ОК може на 3 ден.Едва ли не ми изтъкна като причина факта че Шефкетова не е на работа когато се пада 3 ден и затова искаха първоначално на 5.С такова впечатление останах и така го направих на 3 при Персенска.Желая успех и на теб  Hug да допълня само, че ми беше все едно дали Шефкетова ще го прави, защото така или иначе и на пункцията я нямаше прави ми я Цветков, който досега не бях виждала (а Шефкетова каза че тя ще я прави) това също не го разбирам много-пациент си на еди кой си а после други ти правят манипулациите.

Последна редакция: вт, 17 май 2016, 12:28 от Анонимен

# 725
  • Мнения: 3 213
prozerpina каквото е писано ще стане. Сега е важно да си спокойна и положително настроена. Наслаждавай се на мига до теста.  bouquet

# 726
  • Мнения: 6 511
Alja, честит положителен тест да си ги топлиш до термин  Hug  Praynig

Гале, пий много чай с лимон и мед, фрешове, аз смучех и ефизол за гърлото. Аз бях болна преди пункцията, а после ми остана една алергична кашлица за която изпих 2 Стодала (хомеопатичен и става за Б) и смучех Тонзилотрен ,освен Ефизола, който също е хомеопатичен  Peace  Ако имаш кашлица е хубаво да пиеш и но шпа, за да нямаш контракции на матката  Hug Дано пресечеш нещата в началото  Praynig Hug

Вчера и ние видяхме сърдечна дейност на едното ембрионче  Heart Eyes Другото е по-малко, но според док има шанс да навакса и да го догони  Praynig  Heart Eyes Hug  Но в крайна сметка не съм максималистка и ще се радвам и на едно живо и здраво родено детенце  Heart Eyes
Стискам Ви палци момичета и Ви ръся обилно с първият ми прашец :
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Електра, когато си на старта, за теб ще има специална доза прашец  Hug

Много се радвам за теб за сърчицето и много се трогнах от последните думи Hug
Мушкам се сега под прашеца, защото няма да следя следващите теми, дори след трансфера. Много ме натоварват, затова реших така. Ще кажа после направо новините Simple Smile
Е, винаги има и вариант да не издържа да не чета, но ще гледам да устискам.

Успех на всички, мислено съм с вас Hug

# 727
  • Мнения: 819
Prozerpina, много от нас миналите по този път сме имали трансфери на качествени и не толкова ембриони. Никога няма гаранция за успех. Важното е твоята нагласа към нещата. Природата е по силна от нас, ако забременеем нормално никой не знае на кой ден колко се е разделило, кога се е хванало. Ако човечето е борбено ще си се развие и ще си стои там още 9 месеца. Успех, а и сега си бременна до доказване на противното.  Heart Eyes
Благодаря!Дай Боже на всички нас борбени и здрави бебета  Heart Eyes .Притеснява ме само това мотаене с този катетър...До вчера имах болки ниско долу като при цикъл днес вече нищо не усещам.Не ме болят и гърдите, не знам това дали е ок.
  Недей да се притесняваш от случката с катетрите.При моите трансфери всеки път(с изключение на последния)Са пробвали не с 2 а с по 10 катетъра и като неставаше,ми защипваха шийката на матката двузъбец.Ивсе пак имах един положителен тест,е небеше задълго,но все пак.
Надявам се да няма проблеми.Просто ме притесни факта, че някъде правят (не знам дали изобщо в БГ) пробен трансфер и че трансфера е почти най-важната част от процедурата и че трябва да се действа много бързо и гладко да преминява, зашото иначе се получава травмиране и контракции и тн...все неща които не трябва...но Божа работа.Дай Боже късмет на всички  Heart Eyes
   Когато имаш анатомичен проблем,като мен със силно нагънат канал и пробен трансфер да правиш непомага.Цветков ми е правил всеки път когато съм била за проследяване пробни трансфери,но въпреки това трансферите ми бяха дълги и трудни.Просто при някой от нас нестава по лесният начин.Това ти е първият трансфер и затова толкова те е впечатлило.Аз си знам при мен как е и никога неочаквам да е лесно.Пожелавам ти всичко да е успешно накрая.

# 728
  • Мнения: 3 213
Момичета, заповядайте в новата темичка и нека да е късметлийска за всички чакащи !  Praynig

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=922805.new#new

Общи условия

Активация на акаунт