Моля, препоръчайте ми фотоапарат до 500 лв!

  • 1 249
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 883
Скъпи любители на фотографията, моля ви да ми препоръчате хубав цифров фотояпарат до 500 лв. Обичам фотографията и без фотоапарат не мърдам. Но моят Зенит взе да ми тежи нещо, а и от както имаме компютър все  не ми достига... Чух нещо за нова технология, която помага на матрицата, ако изгори някой пиксел съседните 4 да му отдадат част от светлината си... А и още нещо... С този наш влажен климат, а и по морето доста се задържаме... Друго не се сещам. Значи търся апарат за мноооооооооого снимане! Благодаря предварително!  Simple Smile

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Dididi, поиграй си с търсачката... А и да не си играеш с търсачката... В последните пет страници на "Татковци" и "Дом и семейство" има поне пет теми за това, на кой какъв фотоапарат да му се препоръча... Смятам, че е абсолютно излишно... През 10 теми да си изтъкваме хубостта на фотоапаратите и само да задръстваме с едни и същи мнения...
Успех в избора на марка и модел...
newsm10

# 2
В Бълария Konica-Minolta. Който и да е модел:) Личен опит.

# 3
  • Мнения: 670
Olympus C-500 ZOOM
5.0 мегапиксела
3x оптично приближаване
4x дигитален Zoom
Голям 4.6cm LCD монитор
Лесно снимане с мигновена помощ и предефинирани автоекспонации за типични случаи.
Ръчният режим позволява контрол на скоростта и на блендата.
Видеозапис със звук
Супер макро режим от 2cm разстояние


# 4
  • Мнения: 883
Благодаря за отговорите! Аз поразгледах с търсачката, но нещо не ме удовлетвориха мненията, затова пуснах нова, самостоятелна тема. Казах и моите нужди и изисквания. Имам и някой препоръки от приятели, но мислех, че тук аудиторията, която е много по-голяма, ще ми помогне. Забравих да кажа, че имам камера и функциятя "Клип " не ми е много важна. Все пак много ви благодаря. Като си го купя ще се похваля с нови, вече достойни снимки!

# 5
  • Мнения: 670
Препоръчах Olympus, защото имам Olympus C770 Ultra Zoom и съм много доволна. Прави невероятни снимки и има матрицата която те интересува. Цената му обаче е по-висока. Когато си го взех, беше 1200.00, но сега трябва да е под 1000.00лв.

# 6
  • Мнения: 883
Не разполагам с толкова пари...  SadНай-много 500...Но и аз чух хубави неща за Олимпус.

# 7
  • Мнения: 7 430
Аз имам ето такъв  и съм много доволна....но не знам как вървят цените в Бг, но все пак мисля, че ще е до 500лв Wink

# 8
  • Мнения: 1 202
Преди 4 дни" изнудих" мъжо и купихме тозиhttp://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09020274.
Съвсем нов модел .
За Сонито питах познат който продава техника и каза,че са най-добрите фотоапарати!

Последна редакция: вт, 18 апр 2006, 16:38 от Kumata

# 9
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Pentax-Optio MX-цена около 400лв. беше в Метро преди близо година.
10x optical zoom
3,2 Megapixels
10xцифров zoom

# 10
  • Мнения: 77
Praktica - евтини, но с качествена оптика. В Метро ги видях под 500лв., но беше преди 2-3 месеца. Аз лично съжaлявам, че не си взех такъв, а се прецаках с Оlympus.
Много добри отзиви за Lumix (Panasonic) от няколко места. Те са pо-скъпи, но явно си заслужава.

Общи условия

Активация на акаунт