Какво да си поръчам от Сан Марино?

  • 1 462
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 596
Момичета, другата седмица свекър ми ще пътува до Сан Марино - молбата ми към вас е за идеи за подаръци /за Александър естествено Crazy/

# 1
  • Мнения: 1 393
Баща ми донесе от там много хубави чанти и сакове от естествена кожа,но незнам дали ти трябват  newsm78

# 2
  • Мнения: 5 255
Като прочетох заглавието си помислих за магазин Сан Марино  Blush
Ще използвам темата ти да попитам дали съществува още.
От Пловдив съм си купувала интересни неща.
Не съм сигурна дали има и в София.
Някой ако знае нещо да  Whistling

# 3
  • София
  • Мнения: 591
Като прочетох заглавието си помислих за магазин Сан Марино  Blush
Ще използвам темата ти да попитам дали съществува още.
От Пловдив съм си купувала интересни неща.
Не съм сигурна дали има и в София.
Някой ако знае нещо да  Whistling

Магазина се казва Сан Марко и го има само в Пловдив за съжаление.Стоките са италиански и са стахотни и на страхотни цени.Половината неща в кухнята ми са от там. Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 847
Бих ти препоръчала дрешки за детенце - може да провериш дали в града има магазин на H&M например - сайта е www.hm.com отиваш на storelocator и ще видиш. От там могат да се вземат страхотни дрешки, които са доста евтини. Изобщо бих те посъветвала да си помислиш от какво имаш нужда и да поразгледаш сайтовете на фирми, които имат магазини из цяла Европа и дори да си поръчаш нещо съвсем конкретно.

# 5
  • София
  • Мнения: 596
Бих ти препоръчала дрешки за детенце - може да провериш дали в града има магазин на H&M например - сайта е www.hm.com отиваш на storelocator и ще видиш. От там могат да се вземат страхотни дрешки, които са доста евтини. Изобщо бих те посъветвала да си помислиш от какво имаш нужда и да поразгледаш сайтовете на фирми, които имат магазини из цяла Европа и дори да си поръчаш нещо съвсем конкретно.

Да, но ми трябва нещо по-конкретно - примерно H&M нямат точно там магазин! Иначе благодаря за идеята! Hug

# 6
  • Мнения: 416
А за игачки или колело за бутане какво ще кажеш?
Нека влезе в някой голям детски магазин и да помоли продавачките за помощ.Едва ли ще му откажат щом ще приберат прилична сума...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Освен алкохол и сувенири, не виждам какво друго можеш да си поръчаш оттам. Вината и ликьорите са страхотни наистина. Това си е държава-музей  Laughing - няма кой знае колко магазини!

# 8
  • Мнения: 5 255
Магазина се казва Сан Марко и го има само в Пловдив за съжаление.Стоките са италиански и са стахотни и на страхотни цени.Половината неща в кухнята ми са от там. Simple Smile

 doh вярно  Blush
А на същият адрес ли се намира  newsm78

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Ако е този, който беше на гърба на Мебелна къща - вече
не съществува

# 10
  • Мнения: 2 550
Освен алкохол и сувенири, не виждам какво друго можеш да си поръчаш оттам. Вината и ликьорите са страхотни наистина. Това си е държава-музей  Laughing - няма кой знае колко магазини!

 newsm10

Все пак има и търговски център, там има всичко  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 596
Освен алкохол и сувенири, не виждам какво друго можеш да си поръчаш оттам. Вината и ликьорите са страхотни наистина. Това си е държава-музей  Laughing - няма кой знае колко магазини!

 newsm10

Все пак има и търговски център, там има всичко  Mr. Green

 Party Чудесно, значи там ще бъде пратен човека!!! Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 591
Магазина се казва Сан Марко и го има само в Пловдив за съжаление.Стоките са италиански и са стахотни и на страхотни цени.Половината неща в кухнята ми са от там. Simple Smile

 doh вярно  Blush
А на същият адрес ли се намира  newsm78
Отдавна не е зад мебелна къща.Намира се на булеварда,на който се намира и Метро.От ВСИ към Тракия се пада в дясно,на около 500 метра преди Метро.Огромен магазин и си пише Сан Марко.Дано го обясних добре. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт