Магията на изтока - тема 46

  • 43 224
  • 742
  •   1
Отговори
# 480
  • BG
  • Мнения: 4 456
Цял ден нямам време две думи да напиша. дането, мерси за Десонг, много ми хареса изпълнението му, исках да те питам, той оправи ли проблема с гласа си, помня, че май трябваше да си почива Thinking

# 481
  • Мнения: 640
Джи Сонг може да погледнете в A Frozen Flower http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=1617 Mr. Green Peace

  2в1 , за Happy Home да попитам ,че не съм ошлайфала корейския напълно Laughing, а английски превод няма да има скоро.

Скрит текст:
Дадоха ,че екс съпруга разбра за операцията и наби доктора. Той отиде при ГГ ,но май не каза защо е ял отново пердах ,нали?!
 Започна много да ме дразни доктора. То бива ,то може ,но да продължаваш да заблуждаваш... не му прави чест. Можеше да й помогне ,като приятел ,но не трябва да се и влюбят. Как ще излезнат от тази каша ? ГГ пак ще пострада ,горката!


Защо ли имам съмнения относно един профил   newsm78

# 482
  • Мнения: 51
Со Джи Соб трябва да се гледа в "Sorry, I Love You" и в "Rough Cut". Джи Сонг в "It's Okay, That's Love" и "Wind Blows in the Winter"
В "Бали" Джи Соб не ми хареса, но там пък се влюбих в Джи Сонг и финала бе един от адекватните за корейски сериал  Peace

Тези двата с Jo In Sung вече са в графа "гледани". Всичко започна с That Winter, The Wind Blows Blush За съжаление няма много сериали с него и се налага да чакам за следващ. Дано се снима повече. Грехота е да се пропилява този талант.

Sorry, I Love You го започнах, но нервите ми не издържаха, а и си позволих да прочета как завършва.... Реших да си спестя страданието. Твърде тежко, тъжно... Може би по-натам ще го изгледам до край, но не и сега. So Ji Sub ми хареса в Oh My Venus и Master's Sun. Гледах One Sunny Day - лежерен, приятен и музикалният фон беше наслада за ухото. Свалих си някои песни и си ги слушам докато крача из улици  Mr. Green Обезателно ще гледам и Rough Cut.

Anna, с тези снимки на неустоими азиатци се грижиш да внесеш свежест и красота в деня ни Grinning

# 483
  • BG
  • Мнения: 4 456
И още нещо забравих да питам-Lucky romance да го гледам ли, заслужава ли си , много противоречиви мнения четох за него.

Последна редакция: пн, 30 май 2016, 19:08 от нощен гост

# 484
  • Мнения: 6 758
pavlinaio, не съм гледала последните няколко епизода. Като разбера нещо ще ти кажа Peace.


Lucky romance още не съм го поглеждала.


Оплетохте имената на Джи Сонг и Чо Ин Сонг, но важното е, че се разбрахте за кого иде реч Laughing.

# 485
  • BG
  • Мнения: 4 456
Lucky romance още не съм го поглеждала.
pavlinaio каза, че и харесва, но понеже гледах главната скоро в Secret love и ми е малко досадна с постоянния си рев от там, ако пак ще реве, не искам да я гледам.

# 486
  • DE
  • Мнения: 9 068
Баси и резила  Blush как съм омотала имената  ooooh!  Grinning
"Sorry, I Love You" не пророних нито една сълза(бях изцедена от "Легенда за четирите Бога на Краля"). Гледах с ей такива очи  Shocked но актьорската игра на Джи Соб бе брилянтна  bowuu

Гост, зле е гласа на Десонг. До колкото знам e за операция, заради проблем с връзките, той има вече една такава  Tired Не случайно в миналогодишният албум частите му са значително намалени за сметка на останалите. Дано се оправи, че такъв глас трябва да пее  Heart Eyes Още едно брилянтно от серията  Flutter
http://www.dailymotion.com/video/x201020_140622-16_music
Ми обичам го, какво да направя  Whistling особено на японски.

# 487
  • Мнения: 640

Оплетохте имената на Джи Сонг и Чо Ин Сонг, но важното е, че се разбрахте за кого иде реч Laughing.

 ooooh! Даже не съм забелязала.

Lucky romance съм гледала само два епизода и ми харесаха. Не съм погледнала дали има други преведени ,че гледах  Neighborhood Jo Deul H и  The Beauty of the Beast.

Десонг, го гледах в стари серии на Бягащите и ми направи впечатление ,че е много естествен и приятен млад човек. Без преструвки ,без звездеене. 

  У Бин не излизаше от ролята на модел / супер модел/  Simple Smile,но пък си беше удоволствие за очите.


ЛИ МИН ХО И ЧОН ДЖИ ХЕН УТВЕРЖДЕНЫ НА РОЛИ В НОВОЙ ДОРАМЕ СЦЕНАРИСТА “ЧЕЛОВЕК СО ЗВЕЗДЫ”💥

Скрит текст:
Актеры Ли Мин Хо и Чон Джи Хен официально подтвердили свое участие в съемках новой дорамы, автором которой стал сценарист “Человек со звезды”, Пак Джи Ын.

Дорама с рабочем названием “Legend of the Blue Sea” будет выходить на канале SBS по средам-четвергам, начиная с ноября. Зрители увидят романтическую дораму с фэнтези сюжетом. Режиссером проекта стал Джин Хек, работавший ранее с Ли Мин Хо над дорамой “Городской охотник”.

Производственная компания Culture Depot прокомментировала: “С самого начала сценарист Пак Джи Ын, создавая своих персонажей, думала о Ли Мин Хо и Чон Джи Хен, которые станут идеальной парой. Актеры также согласились на участие, так как они верят в сценариста и режиссера. Вы можете смело ожидать настоящих проявлений чувств, которые превзойдут все ваши ожидания”

# 488
  • MJF
  • Мнения: 8 587
 Thinking  ей какви скрити тестове на вниманието ми правите. Разписахте се и аз зачетох внимателно и хванах плетката с имената  Naughty Mr. Green Laughing. Иди доказвай после че съм разсеяна.
Ние с 2в1 гледа[х]ме Zo In-Sung в Dear My Friends , ама за сега мълчим. В епизод 5 имаше май най-много екранно време от първите 5 епизода.
Hotaru no hikari по точно като прочета Хотару и автоматично се  Laughing. Ей моята Ам/немия бе  Mr. Green. Туй заглавие  2 пъти съм го гледала. Защото по средата на първия път се усетих че има дълбок , на втори план смисъл  Laughing. Та втория път гледах скритото  в сценария. То има 1 и 2. Да не вземе някой да пропусне втората част  Naughty. Виж филма може и да се пропусне.

# 489
  • Мнения: 44
Со Джи Соб трябва да се гледа в "Sorry, I Love You" и в "Rough Cut". Джи Сонг в "It's Okay, That's Love" и "Wind Blows in the Winter"
В "Бали" Джи Соб не ми хареса, но там пък се влюбих в Джи Сонг и финала бе един от адекватните за корейски сериал  Peace

Тези двата с Jo In Sung вече са в графа "гледани". Всичко започна с That Winter, The Wind Blows Blush За съжаление няма много сериали с него и се налага да чакам за следващ. Дано се снима повече. Грехота е да се пропилява този талант.

Sorry, I Love You го започнах, но нервите ми не издържаха, а и си позволих да прочета как завършва.... Реших да си спестя страданието. Твърде тежко, тъжно... Може би по-натам ще го изгледам до край, но не и сега. So Ji Sub ми хареса в Oh My Venus и Master's Sun. Гледах One Sunny Day - лежерен, приятен и музикалният фон беше наслада за ухото. Свалих си някои песни и си ги слушам докато крача из улици  Mr. Green Обезателно ще гледам и Rough Cut.

Anna, с тези снимки на неустоими азиатци се грижиш да внесеш свежест и красота в деня ни Grinning
Kniaginiata Моята лудост край няма да обичам да споделям моите снимки

# 490
  • Мнения: 106
Здравейте,
Аз като пристрастена към  Jo In Sung да си кажа, че периодът преди казармата ми харесва повече
Поглеждам  Dear My Friends ,но се пукам от яд  да ми сложат любимеца в инвалидна количка,  и също изчаквам ,ми тя ролята му засега е епизодична,пък главната актриса също не ми харесва.Искам да го видя с хубава жена.
След като изгледах всичко , много ми хареса в Piano (SBS, 2002)- гледах го с руски суб и самият сериал е много добър , в Daemang (SBS, 2002, гост) участва само в първи епизод – готин трапер ,  в Love of South & North / Love Impossible (2003) – има го с бг суб е голям сладур,   A Frozen Flower (2008) също препоръчвам , там е страхотен ,но да се знае , Бали за мен е номер 1.
Само за информация,майката на Дже Мин / Jo In Sung в Бали ,му е майка и в живота
Изгледах три хубави игрални :
"Welcome to Dongmakgol" bg sub ,The Long Way Home / Western Front (2015) bg sub ,
 Lover/любовници[2005] Lover/The Intimate  bg  sub
https://www.youtube.com/watch?v=wjwyMGtc8uk

Последна редакция: вт, 31 май 2016, 16:39 от eva6516

# 491
  • MJF
  • Мнения: 8 587
За предсjоящата ледена гала в Сеул, Миша Джи готви BANG BANG BANG by Big Bang - https://www.instagram.com/p/BF5JA4VHH_F/. Друго местно музикално не виждам в описа. Но не изключвам да има.Туй е първо издание без Ким Юна на леда , така че не знам какво ще се получи като гала този път.

# 492
  • София
  • Мнения: 15 458
http://doramatv.ru/the_surrogate_mother/series0?utm_source=feedb … B0+DoramaTV.ru%29

Предлагам един много тъжен филм за размисъл.

# 493
  • MJF
  • Мнения: 8 587
В Another Miss Oh 9 се  Laughing с камеото на Lim Ha-Ryong - автоматично се сетих каква скица игра последно като го гледах в Ms. Temper & Nam Jung-Gi

# 494
  • Мнения: 14 417
Kniaginiata, няколко японски заглавия без много драми - Buzzer Beat , Pride , Engine , Doctors' Affairs , Hotaru no hikari , Last Cinderella , Zettai Kareshi , Rich Man, Poor Woman , The Flower Shop Without Roses , Tokyo DOGS.


А щом си решила да се запознаваш с И Мин Хо можеш да погледнеш и City Hunter и Faith.

Чета Pride съм го пропуснала ooooh! С това озвучаване с Куин -голяма пропук-опивам на поправителен animal037   Вече съм на 4 епизод Wink

Общи условия

Активация на акаунт