Покривала за гърбовете на предните седалки в автомобила?

  • 2 167
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 331
Ще ви бъда благодарна, ако някой може да ми каже дали е виждал такова нещо някъде по магазините.
Става дума за покривало на задните части на облегалките на предните седалки в автомобила - дано да сте разбрали това обяснение.
Всъщност това е мястото, където стигат крачетата на детето, когато е в столчето на задната седалка в автомобила.
Покрай тези дъждове и безкрайна кал, гърбовете на предните седалки много се изцапаха, въпреки че в повечето случаи й събуваме обувките.
Виждала съм такива покривала в първия каталог на Italian Market или нещо такова беше.....но после ги нямаше в следващия им каталог.

Благодаря!!!

# 1
  • Мнения: 5 241
Мислех си да пускам такава тема  Peace
И аз искам да купя такъв протектор, че като го сложа в столчето му опират крачетата в седалката  ooooh!
Преди време гледах някъде такова "чудо" , но като не си спомням къде  newsm78 ooooh!

# 2
  • Мнения: 1 426
 в бензиностанции Шел, преди в по-старите каталози имаше срещу смарт точки

# 3
  • Мнения: 565
Даааа, и аз се счупих да търся в бг, но уви. В крайна сметка си поръчах от чужбина. Донесоха ми 3:)
Иначе в Premamman предлагат органайзер, който би могъл да върши такава работа- слага се на същото място , но е с джобчета , в които се слагат играчките на бебето.

# 4
  • Мнения: 1 102
Има ги в Практикер,на щанда за аксесоари за автомобили.Цена около 8лв.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Даааа, и аз се счупих да търся в бг, но уви. В крайна сметка си поръчах от чужбина. Донесоха ми 3:)
Иначе в Premamman предлагат органайзер, който би могъл да върши такава работа- слага се на същото място , но е с джобчета , в които се слагат играчките на бебето.
А този в Премама колко струва?

# 6
  • Мнения: 2 142
Ей, и аз търсех такива. Тапицерията на колата ми е светла и направо стана ужасна. Оргиналните в Пежо се оказаха около 300лв- определено са ми много и не мога да си ги позваля. Още в петък, ще проверя в Практикер newsm10

# 7
  • София
  • Мнения: 331
 И аз се засилвам към Практитикер!

Благодаря ви мами!!!!!

# 8
  • Мнения: 2 142
Таралеж , кажи после, как са!

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 1 326

Иначе в Premamman предлагат органайзер, който би могъл да върши такава работа- слага се на същото място , но е с джобчета , в които се слагат играчките на бебето.

Точно такъв "органайзер" си купих преди 3 г. от ТСМ за 5лв.. Скоро не съм го мяркала там.

# 11
  • София
  • Мнения: 331
Ходихме до Практикер, видяхме ги, но не купихме, защото таткото каза, че пари такъв боклук няма да даде.
Това е негово мнение, иначе аз мисля, че не са чак толкова зле покривалата - черни са с бял делфин на тях от не особено качествена изкуствена кожа, цената е 8 лв.
Ако решите да си купувате, не питайте персонала къде са, защото според тях в магазина такова нещо няма.
Иначе може да се намерят близо до покривалата за коли, одеалата за пикник и др. подобни,  близо са също така и до детските столчетата за коли и велосипеди.
Аз ще продължа да търся и ако намеря нещо по-прилично ще сигнализирам.

# 12
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Оле и аз търся такова чудо.... и като взема да обесснявам на накой какво ми трябва и като почне да ме гледа  #Crazy
Мслех си че съм единстваната полудяла на темата.
Ако открия нещо ще сигнализирам.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Аз си взех такова нещо от Практикер за 8лв.Мъж ми щеше да ме бие,че било като престилка и не струвало толкова,но вече го бях купила Wink.Има и органайзер за 18лв,но не е прозрачен,а е син и на мен не ми хареса..Търсете ги на автоаксесоарите.

# 14
  • Мнения: 2 142
и аз си взех, такава "престилка" от Практикер, и аз щях да бъда убита, но горе долу върши работа, като изключим моментите, в които Еми решава, ще трябва да бръкне с крачетата под нея, отстрани  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт