Препоръчайте лекар за раждане в "Света София"

  • 12 244
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 103
д-р Тодоров, страшно съм доволна

# 31
  • София
  • Мнения: 6 260
д-р Силвия Савова  Heart Eyes. Златна е.

 newsm10 И аз раждах при нея.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Д-р. Божидар Ташков, ако предпочиташ секцио, преди 29 дни ми прави секциото  Simple Smile - невероятен човек и професионалист.

# 33
  • Мнения: 4 965
Валя Григорова за мен е най-добрата. Тя е човекът, благодарение на който сме живи аз и шушулките.

Иначе: Киров, Недялков, Ташкови, Георгиев, Панова, Янкова.
Повечето са страхотни специалисти (с 1-2 изключения).

Най-добре виж Белия и Черния списък. Ще ти е далеч по-лесно да се ориентираш.

  bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 2 686
И аз съм за д-ри Божидар и Константин Ташкови. Моето секцио е при бащата, но сина идваше след операцията, обясни ни много неща на всички в стаята, включително за кърменето, че и за лактогонни чайове разказа.

За Д-р Панова също само хубави неща знам, доста мои приятелки и колежки родиха при нея. В родилното я видях и ми се скори много симпатична.

# 35
  • Мнения: 127
Аз също съм решила да раждам там- нямам обаче още определен лекар. Ходя при др. Григорова

# 36
  • Мнения: 278
д-р динчо георгев с човешко отношение към пациентите си и професионалист

# 37
  • Мнения: 455
Както виждаш има достатъчен избор от професионалисти в болницата  Wink
Аз раждах без уговорка и избор и ми се падна д-р Калчев - млад,старателен и внимателен професионалист. На контролния преглед гинеколожката ми каза,че така ми е зашил епизиотомията,че все едно не съм раждала  Sunglasses.Много съм доволна,имам му тел. за връзка,понеже бях писала благодарности във форума на болницата. Всички други изброени наистина са добри специалисти и си струва избора им,лежах една седмица в патология преди раждането и успях да добия лични впечатления - д-р Панова е страхотен лекар,д-р Савова,д-р Георгиев,д-р Колева. Много е важен също и екипа на лекаря,а най-вече обслужващата акушерка.
Успех при избора и леко и безпроблемно раждане   bouquet.
И много поздрави на всички в "Св.София"  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 1 403
Д-р Колева,много съм доволна от нея

# 39
  • Мнения: 1 284
д-р Киров страшно готин човек

# 40
  • Мнения: 3 089
д-р силвия савова.

когато аз раждах, влязох последователно в белия и в черния списък, и на един лист драсках плюсове и минуси. тогава минусите за савова бяха най-малко. а сега със сигурност плюсовете са несъмнени Simple Smile свежарка, готина, добър професионал;ист, а как ме е резнала и зашила - не е истина.

# 41
  • София
  • Мнения: 83
Аз раждах при Мъжена Панова и съм доволна. Все още е мой лекар, продължавам да ходя при нея на прегледи ... мисля, че това сам по себе си е достатъчен атестат.

# 42
  • Мнения: 4 621
Аз раждах при Божидар Ташков - секцио. Изключително съм доволна, както от самата операция така и от отношението и следоперативния период.

# 43
  • Мнения: 422
готово:) Родих:) Избрах доктор Дон4ева.Горе6то я препоръ4вам на всеки, които има нужда от отли4ен лекар.И като 4овек е много свястна.Раждането мина много бързо, тя през цялото време бе6е до мен и ми обяснява6е какво става, какво следва и т.н..Последокато бях в болницата идва6е всеки ден да се осведоми как сме с лапенцето и да ни види.Благодарение на нея се свързах с отли4ен педиатър- доктор Шумилина , пак в "Св.София"

# 44
  • Мнения: 376
Доктор Дончева е дъщеря на Колева , и двете много добри специалисти.

Общи условия

Активация на акаунт