НОЕМВРИйска мечта ни свързва и нека времето да се разбърза! - Тема 5

  • 39 448
  • 720
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473



Добре дошли на всички бъдещи мами, очакващи своето чудо през месец НОЕМВРИ! С пожелание за една лека и незабравима бременнoст и щаслив финал!








28 октомври

CatZi88 -  вторo

1 ноември

Turanga Leela - първo
Pretty Girl -  първo
Rammzes -  първo
Lady_SVM -  първo

2 ноември

Lara8 - вторo
Andi Polo - първo

3 ноември


Jojojo - вторo stork-boy
Nellyna_mb - вторo
kuku5757 - първo
Sanq-G - третo
tofifi - вторo

4 ноември

bobsi_88 -  вторo stork-boy
MJI -  вторo
babahil -  вторo
Dani_SE - първo

5 ноември

mcaty - първo
Криси Спасова - първo
nedid - вторo

6 ноември

Vessita Z - първo
bebe87 - вторo
aaangelaa - първо  stork-girl

7 ноември

Nassie* -  първo
Галина Колева - вторo
tri6 - вторo stork-boy
Techi - вторo

9 ноември

SanDyY - вторo

10 ноември

Keep Smiling 83 - първо

11 ноември

Mihaela838 -  първo
Shana777 -  първo  stork-boy
gergana8888 - вторo
petiofelia - първo
readytogo - първo  stork-girl
djidji_bidji - второ
divost stork-girl
Nevenkata  - второ stork-girl

12 ноември

Tedi_830 -  вторo
careener - третo
Milo_Dete - първo
WandaJakson

13 ноември

s_marinova -  първo
valentina_pl - вторo
Emi-ly - вторo
Vany6ka - вторo
mappy   stork-boy

15 ноември

ViViaa -  вторo
villi-vanili - първo
Мечи -  първo
An_gry

16 ноември

Annnnni -  първo stork-boy
raya8280 -  първo
niikata1511 - вторo

17 ноември

Red Hot - първo stork-boy
el4enceto - второ

18 ноември

aniii91
geryto001 - второ

19 ноември

AMAEBG -  вторo stork-boy stork-boy
mammapak - трето
Enjoy - вторo
Ani2318 - първо

20 ноември

Ph0enix -  трето
Smile_Maria - вторo
Denity0 - първо
*Lorena* -  първo
Magnollia - първo
avi4ka -  вторo stork-boy
viki23@ -  вторo

21 ноември

alexsis_1990 -  първo
dddddhhhhh -  първo
Monica_Geller - първо
fictrix

22 ноември

Zlati_91 - първo

23 ноември

Алегрия - вторo
Mandi84 -  вторo
dessi131 - първо
RadiO - второ


24 ноември

felisiti   stork-boy

25 ноември

nassi_85 - вторo

26 ноември

Janny_P - първo
anewto - първo

28 ноември

Lunno momi4e

29 ноември

*слънце* -  първo

30 ноември

Алексче23 - вторo
Major - трето

1 декември

Воайорчето
gracy - първo














































































Бебешки покупки newsm30



Всичко за мама и бебче newsm30







Стари теми:Tema 1   , Tema 2   ,  Tema 3   ,  Tema 4  

Последна редакция: ср, 18 май 2016, 11:35 от Lara8

# 1
  • Мнения: 473
Да ни е честита новата темичка! Много приятни емоции да има в нея!  Hug  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 269
Записвам сее! Христос воскресе! Бъдете благословени и да имаме най-хубавия подарък в края на годината! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 413
Благодаря за новата тема!  bouquet
Дано я изпълним само с положителни постове, да ни носи много усмивки и да ни е на късмет  Flowers Four Leaf Clover jumpuu

# 4
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
Христос Воскресе! Много здраве и светлина в душите! Лека бременност и прекрасен финал за всички!

# 5
  • Мнения: 149
Честита нова тема ! Честит Великден и светли празници!
Да се представя на 37 години съм от Пловдив,  бременна съм с второ детенце с термин 5 ноември. Имам едно момченце на 11 месеца ,  сега най-вероятно чакаме момиченце.
На феталната морфология в 11 седмица ме притесниха , че не видяха носна костица на бебето. БХС ми се струва , че е с хубав резултат , но сигурно ще се наложи да правя амиоцентеза.
Първата бременност изкарах на легло с всички видове поддържащи лекарства, а сега няма как,  просто гледам малкият спи ли да лягам и аз.
Моля да ме впишете в списъка .

# 6
  • Мнения: 144
Да ни е честитааааа! Ето ме и мен и добре дошли на всички  Hug bouquet

# 7
  • Мнения: 251
Христос Воскресе мили момичета !  Бъдете живи и здрави и нека всяка стигне до щастлив финал с ревящо щастие ! Пожелавам ви спокойни мигове до финала и по-малко черни мисли Simple Smile
Аз от два дена не съм се спирала и все се притеснявам ама нямам болки и зацапване инспектирам през известно време още 8 дена до БХС-то ми ... Хем нямам търпение хем ми е свит корема Simple Smile
Днес казах на няколко приятелки но те веднага ми казаха че са знаели и че ми личало зарадваха се но мен си ми е притеснено от тяхната радост ...
Бях с на моя приятелка малката дъщеричка и през цялото време ме гуши и целува Simple Smile казала на майка си да оставим малко ядене на леля Ани че е слабичка много Simple Smile после ми вика много си хубава лельо Ани и много те обичам ! Разтопих се  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 284
Хайде и тук да ви честитя светлия празник Hug Живи, здрави, мили и красиви, все така добри бъдете! Благословени да са семействата ви! Hug
Първо честита 12 седмица на Divost bouquet Чакаме те утре с хубави новини и дано да се надупи малкия разбойник, за да покаже какви гащи ще надене на мама:D
Днес големи разходки направихме, напук на гадното зацапване! Ходихме на гости, разхождахме се навън. Казахме и на баба ми и леля ми, много се зарадваха Heart Eyes За дрешки, живи и здрави ще доизносим от малкия на братовчед ми, но ще си му вземем и негови си нещица.Няма да пазарувам поне до септември, освен ако нещо много не ми хареса.
Червена гривничка с кръстче си нося от преди да забременея, не мисля да я свалям.

# 9
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Честита ни темичка!  bouquet  И Христос Воскресе! Бъдете здрави!

Вчера и днес не съм се спряла, а пък ако ви кажа колко ядене изядох..  ooooh!

nedid, добре дошла, май станахме 3 мами от Пловдив вече. Grinning  Ти при кой доктор си? Аз съм при Тотев на ЖК и се чудя дали да ходя при Амалиеви на частно и да раждам живот и здраве при един от двамата.  newsm78

# 10
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 241
Христос Возкресе!
Харесвам символиката на празника. Напомня ми, че винаги има шанс да започнеш отначало, да си по-добър, по-чист. Много здраве ви желая, много късмет и да посрещнем Коледа с най-чудесният подарък, който можем да си подарим.  bouquet
Във Вторник съм на преглед и се надявам, нещичко да загатне за цвета на гащите. А може и да е рано. Днес ми започва 11-тата седмица.
Нямам червен конец, но имам червена гривничка с кръстче (като Red Hot). Тя е единственото нещо, което оставих на ръката си. Другите аксесоари, включително и пръстените, ги разкарах. Нещо взеха да ми стягат.  Crazy

Честита нова тема! Благодаря Lara8  bouquet. Добре дошли на новите момичета!

# 11
  • Мнения: 165
Христос Воскресе!
Темата изглежда мноого добре.
Няколко мисли превинават през главата ми.Първо се чудя,понеже най-вероятно ще съм с планирано секцио по мед.причини,та се чудя какво ще стане,ако бебето тръгне преди датата на секциото?Дали ще ме накарат да раждам нормално?
И нещо друго.Срам ,не срам,ще питам.Случва ли ви се,като кихнете да подпикнете?

# 12
  • Мнения: 1 052
Христос Воскресе! Честит светъл празник на всички ноемврийски бремелинки. Бъдете здрави и много, много щастливи!
Лара, благодаря за новата тема!  bouquet
 Hug

# 13
  • Мнения: 284
Христос Воскресе!
Темата изглежда мноого добре.
Няколко мисли превинават през главата ми.Първо се чудя,понеже най-вероятно ще съм с планирано секцио по мед.причини,та се чудя какво ще стане,ако бебето тръгне преди датата на секциото?Дали ще ме накарат да раждам нормално?
И нещо друго.Срам ,не срам,ще питам.Случва ли ви се,като кихнете да подпикнете?
Мисля си, че дори и по -рано да тръгне бебока, пак ще те резнат, стига да не си отишла с 9 см. разкритие  Laughing  Най -добре си питай, но няма логика да рискуват естествено раждане (ако е по медицински показатели де) , ако не е належащо. За пишкането, не ми се случва при кихане, но пък всеки път като пишкам и уж съм свършила,избърсала съм се и се оказва, че са останали няколко капки,които ми остават на гащите. #Cussing out

# 14
  • Мнения: 322
Ред, а да видиш какво им е на мъжете Grinning
Благодаря за темата, Лара. Тъкмо бях решила, че днес всички са преяли с агнешко и са обявили бойкот на б(и)г мама (както казва благоверната ми половинка, но като се замисля, бая символика има де).
Едит: Благодаря, Ред, ще се отчета при всички случаи  Hug

Общи условия

Активация на акаунт