КГБ = Клуб на Готините Баби - 168.

  • 68 105
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 344
Дидимити, макар и със закъснение, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! БЪДИ ЗДРАВА, КРАСИВА, УСПЕШНА ВЪВ ВСИЧКО!
ЗА ТЕБ!

# 721
  • Мнения: 2 099
Момичета, по въпроса за кашлиците: някой да е чувал за екстракт от риган? Има си на гости италианец, оперен певец, който си лекува гърлото с масло от риган. Даде и на мен току-що - оплакванията ми минаха като с магическа пръчка. Това обаче продължи само около час. Сега пак ми стърже пясъкът в гърлото.
Борянка, ти си царицата на билките, а? Ама какво ли те занимавам, на огъня, на който се печеш. Прегръщам те, сестричко.
 spoko

# 722
  • Мнения: 18 492
Здравке ,риган сега насадих ,още е бебе,но екстракт едва ли ще мога да правя,и  сега от теб чувам за такова масло.Вероятно в аптеките се намира.Аз се отпуснах малко ,големият страх как ще кажем мина.И огънят гори дето падне,близки сме ,но ....различно е .Живите са си живи.Трябва да продължат.Всеки се  моли да не му се случва ,но се случва на някого.Сила да продължи му трябва и подкрепа,но огънят изгаря него.Какво да се пънем друго. Това са нещата от живота.Лош или добър ,нямаме друг.

# 723
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте , момичета! bouquet
Докато се прибера може би ще сте изписали темата и затова пускам новата!
Заповядайте!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=927618.new#new

Общи условия

Активация на акаунт