Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 296 отговора

София

МИли мами, вижте какво намерих:
една приятелка се е запознала с една от лекарките в център "Хела", които предлагат и плуване за бебета и малки деца в топъл басейн в БАнкя!!!!!
И аз скоро планирам да заведа детето!!!

За повече инфо:
 ЦЕНТЪР ХЕЛА
ул. "Чатaлджа" 13а, et.2
02/843 18 36
www.hela.hit.bg
email:  hela_center@abv.bg

Предлагат психо тренинги, хомеопатия, арт терапия......
« Последна редакция: чт, 13 апр 2006, 16:05 от sunny7 »
Цитирай

Чудесна новина.  Very Happy

Само дето не ми се отваря сайта.  Rolling Eyes

П.П. Отвори се, редактирай линка: http://www.hela.hit.bg/

Цитирай

Sofia

Аз мислех, че там е само за болни дечица newsm78. Хайде някой ако отиде лично да даде инфо... Love
Цитирай

Супер!!!!!!!
Сега исках да получа малко допълнително инфо,обаче никой не отговаря на телефона
Цитирай

sofia

Супер ако някой отиде после да каже какво е положението
Цитирай

Пловдив

Това наистина е страхотно! Peace
Аз имам огромно желание да ги водя на плуване Smile
Цитирай

София

А кой ще е този басейн в Банкя? Закрит, открит?
Аз се се каня лятото да водя Дияна на плаж в Банкя, и се до Обеля стигам. Но в Обеля водата е студена.
Цитирай

София

Вчера говорих с инструкторката. Каза, че първо се провежда лекция -10лв, Прави и домашни посещения, ако имаш вана-20лв. В Банкя водата е 32 градуса, каза, че ще провежда занимания в понеделник 17-18ч и е хубаво да се съберат поне 3 деца. Цените са приблизително- 4лв за посещение на детето в басейна, а за 10 посещения-30лв+10лв за майката+6лв за нейната консултация. Казвам приблизително, защото имало нов управител на басейна и може да има промени в цените. Имам нейните телефони, ако някой се интересува мога да ги дам, но довечера.
Цитирай

София

Звучи чудесно!
ralinikol писах ти на ЛС, но ако искаш направо тук ги пиши телефоните, да се запишем и ние!!!
Цитирай

Русе

Блазеви , а тук няма такива неща Sad
Цитирай

София

Инструктор по плуване за бебета-Александра Николова тел. 843 18 36 и 0889 63 91 54
Цитирай

София

Момичета, аз вече бях на лекцията. Не успях да си намеря компания, макар че питах във форума. Инстукторката ти обяснява какво трябва да направиш, за да подготвиш бебето за басейна. Разбрахме се да започнем към началото на май. Други желаещи има ли?
Цитирай

София

Аз искам, но Банкя ми е малко далече. Ще трябвва доа измисля нещо поне за няколко пъти да вшдя дали ще му хареса.
Цитирай

София

Момичета, аз вече бях на лекцията. Не успях да си намеря компания, макар че питах във форума. Инстукторката ти обяснява какво трябва да направиш, за да подготвиш бебето за басейна. Разбрахме се да започнем към началото на май. Други желаещи има ли?

Има, има!  Laughing
И на мен ми е доста далече Банкя, но мисля да опитаме.
Сия, как ти се видя басейна? Чисто ли е?  И как става цялото упраженение - бебето с мама във водата или мама отвън?
Цитирай

Аз съм за с двете ръце,обаче дали може като детето тогава ще е на 2 месеца и малко?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 296 отговора