Uraaa! Плуване за бебета!!!!!

  • 41 982
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 485
Не знам дали сме достатъчно. Ще попитам Александра.
Може би в такъв случай е най-добре да се видим на входа срещу кв. "Стрелбище" към 18 часа. Какво мислите?
За мен няма проблем.

Значи се разбираме за утре 27 април, 18:00 на входа на Южния парк срещу кв.Срелбище, така ли остава?

# 76
  • София
  • Мнения: 6 260
Ами, май така остава, само чакаме отговор от Александра. ralinikol, чули се вече с нея, за да пиша на konstans и другите момичета?

# 77
  • София
  • Мнения: 626
Александра предлага 19ч и пита дали ако завали има къде да се скрием. Аз мисля, че 19 е малко късно. Да я питам ли за малко по-ранен час примерно 18 или 18.30 или 19 ви устройва.

# 78
  • София
  • Мнения: 626
Лекцията по плуване ще е на 27.04.  от 18.30 в Южния парк. Среща на входа срещу кв. "Стрелбище".

# 79
  • Мнения: 1 541
мами, и ние с МАРТИ ЩЕ ДОЙДЕМ, НО (сори , за главните), но се 4удя имате предвид входа срещу Нишава ли? И как да ви позная - по това време е лудница там и едва ли ще питам всеки срещнат  Embarassed Rolling Eyes

# 80
  • София
  • Мнения: 6 260
Naneto, да, входът откъм "Стрелбище" е срещу ул. "Нишава". Александра е с дълги черни плитки (нейна снимка има тук:   http://www.biberonbg.com/spec.htm, само че според мен не си прилича много). Аз иначе съм със средно дълга червена коса, а Ади е в червена триколка Quinny.

Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 21:44 от Сия

# 81
  • София
  • Мнения: 6 260
Момичета, пуснах съобщения на ICQ-мамите, както и казах на другата юлска мама. Е, до утре, пък все някак ще се познаем!

# 82
  • София
  • Мнения: 626
Ние сме с тъмносиня количка Quinny Freestyle, а ето и снимки
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=16409&AlbumId=50361

# 83
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
И да пишете после как е минало  Grinning
Аз продължавам да ходя с малката всеки ден на басейн. Вече се отпусна във водата, даже когато я държа по коремче, приритва като жабок със задните крака, за да стигне по-бързо до някоя играчка. Явно инстинктивно го прави. Утре последно ходене сами преди урока в петък. Горя от нетърпение да видя как ще се представи на урока  Flutter

# 84
  • Мнения: 485
Ние ще дойдем.  Grinning
Ето снимка:
http://duol.multiply.com/photos/photo/2/53
Дано да се намерим без проблем.

# 85
  • Мнения: 934
Приятно плуване на всички!
И на нас много ни харесва. Ето една подводна снимка от нашия басеин - малката е на 11 месеца на нея, определено си личи колко много и харесва водата.

# 86
  • Мнения: 3 034
ru

Ееее, супер сте...Хайде сега да организирате и  раждания под вода като в останалия свят

Нали ? Това ми беше мечта, когато бях бременна,но уви...оказа се, че няма къде в София да родя така  Sad

Аз имам едно питане по темата - деца на 3 год. могат ли да се водят на този басейн и има ли някакво "обучение" за тях?

# 87
  • София
  • Мнения: 6 260
iviche, не виждам проблем да заведеш колкото голямо дете си пожелаеш на басейна, а за "обучението" най-добре да питаш инструкторката. За истински тренировки по плуване знам, че най-рано може да става дума на 4-5 годинки. Иначе Александра (инструкторката) ми е писала, че ще работи и с едно детенце на две годинки и нещо.

# 88
  • Мнения: 3 034
iviche, не виждам проблем да заведеш колкото голямо дете си пожелаеш на басейна, а за "обучението" най-добре да питаш инструкторката. За истински тренировки по плуване знам, че най-рано може да става дума на 4-5 годинки. Иначе Александра (инструкторката) ми е писала, че ще работи и с едно детенце на две годинки и нещо.

 Peace Мерси

За второто обаче мисля да се пробвам по-отрано. Като знам колко ми беше мъчно, че  щерката си е загубила способността да контактува с водата и всяко ходене на море е една малка битка с водата в началото... Rolling Eyes

# 89
  • София
  • Мнения: 6 260
Момичета, за ваша информация, в магазина на Чико (срещу входа на Южния парк откъм кв. "Стрелбище", бивш "Малкия принц") са пуснали памперси за плуване на Хъджис, само че най-малките започват от 11 кг. Ако някой е виждал вече да продават по-малки в района на центъра или Лозенец, ще съм му благодарна, ако каже.

Общи условия

Активация на акаунт