Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

морето

Как се спира кърмата?Съжалявам,ако вече има такава тема .но не можах да я намеря!
Цитирай

Varna

аз ходих при д-р Яков и той ми изписа хапчета.
Цитирай

sofia

Homeopatichno Ricinus Communis 30 CH  - 3-4 pyti dnewno po 3-4 granuli
Цитирай

Sofia

Че защо искаш да я спираш???
 Та това - да кърмиш е най-добрата храна за едно бебче, защо ще лишаваш детето си от нещо толкова ценно???
Цитирай

морето

Благодаря,и аз ще отида при Яков,а искам да я спра защото бебче не суче и аз не издържам психически вече с изцеждане,продължаващо 1 час на всеки 2 часа.Сигурно много от вас ще ме корят за това,но не мога по-вече!
Цитирай

До хладилника, който обичам

Няма да корим, всеки сам си избира как да си гледа/храни детето.
Чай от салвия по 2-3 чаши днвено ще намалят лактацията. Това, съчетано с некърмене/неизцеждане ще ти помогне.
Цитирай

Варна

Цитат на: _milena_
аз ходих при д-р Яков и той ми изписа хапчета.

И аз ходих при д-р Яков и ми изписа "Достинекс".Малко са скъпички,но пък нямах никакви станични ефекти след като ги пих. Smile
Цитирай

Варна

Цитат на: Grey
 Та това - да кърмиш е най-добрата храна за едно бебче, защо ще лишаваш детето си от нещо толкова ценно???

Аман вече от такива изказвания  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad
Цитирай

Plovdiv->Toronto

Изцеждай по малко под душа, само колкото да няма напрежение, иначе не е полезно нито приятно.
Цитирай

out of space

Цитат на: BOROVINKA
Как се спира кърмата?Съжалявам,ако вече има такава тема .но не можах да я намеря!

Веднага ти казвам! Точно това правя и аз в момента, по лекарско предписание. Хапчета Парлодел (20 и няколко лева). Сутрин и вечер по едно, по време на хранене. Пият се 14 дни нон стоп- кърмата постепенно намалява и изчезва. Ако след 14- ия ден имаш още, продължаваш курса още една седмица. Хапчетата имат странични влияния, но това е само през първите два- три дни като ниско кръвно и леко главоболие, но това не е задължително. Успех!
Цитирай

Varna

не започвай сама да си вземаш хапчета. Отиди при Яков и той ще ти определи какви, как и колко време да ги пиеш
Цитирай

София

Цитат на: Grey

ех
не се научихте, че хората имат право на избор:(
Цитирай

София

Извинете за тъпия въпрос, но кое е доктор Яков Question  Question  Question
Цитирай

Цитат на: _milena_
не започвай сама да си вземаш хапчета.

Абсолютно съм съгласна, в никакъв случай не прави нищо на своя глава!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.