Мами или кандидат-мами в Швейцария

  • 2 701
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 907
Знам че обещах да дам малко инфо. Гледайте редовно на www.rodnaretsch.org - там обновявам редовно култ. и др. инфо свързано с българите в CH.
Аз ще хода в Берн на 24ти. А вие?

# 16
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ние 3аминаваме на 20 май 3а Тичино...3а сьжаление ще пропусна 24 май, но кьде newsm78 прочетох, че ще има нещо на 30 в Цюрих? до тогава ще сме се прибрали.....

# 17
  • Мнения: 678
е3ерото е добре Laughing, но не е включило още реотаните, да си стопли водата Joy Joy Joy.....
кога чакаш бебчо ? и няма ли да се врьщате тук?

  За съжаление престоя ми в SWISS свърши  smile3518 и за сега ще съм си в БГ.
 Но се надявам Мечтата ми да се сбъдне и отново да се установя там ( вече със семейството си ) след като влезем в Евр. съюз.
 Ти къде живееш в Цюрих ? Аз в Triemli , а работiх в Wollishofen

# 18
  • Мнения: 907
В Personalhaeuser-ite на Триемли ли? Аз живях там 1г. като студентка, bl. B. После си избрах Триемли като си раждах бебетата Simple Smile

# 19
  • Мнения: 678
В Personalhaeuser-ite на Триемли ли? Аз живях там 1г. като студентка, bl. B. После си избрах Триемли като си раждах бебетата Simple Smile

    Laughing Да таm- най-източния Haus буквата направо ми изчезна от главата , но мисля че беше HAUS ''A''   Живях там 18 месеца 2003-2004 г  Grinning

# 20
  • Мнения: 678
 Ехооо  Sad къде се скрихте бе мами от Швейцария ?  Sad
 Много сте тихи.......... Embarassed

# 21
  • Мнения: 2 379
Я аз да проявя малко двоен стандарт и да ви се представя Grinning

Спадам към "италианките", но истината е, че къщата ни (по-точно къщата на гаджето Laughing да не ставам нагла) е на някакви си 2 км от границата с Швейцария Wink На lago di Lugano, точно до град Лугано.
Къщата си е в Италия, той е италианец, обаче реално половината ни живот минава в Швейцария. Той (а и майка му също) работи в Лугано. Ходим там на фитнес, на кино, на боулинг, на пазар, на разходка............ Често се разхождаме до Locarno и Bellinzona.
Обожавам Швейцария! Heart Eyes Е, не съм я кръстосвала цялата, познавам добре само кантон Тичино. Транзитно съм минавала през френската част със спирания тук и там около Женевското езеро и в самата Женева. По немските части все още не съм била Whistling
Имам приятел (българин), който в момента живее и работи в Zug и, знам ли, може това лято да му идем на гости.
Един ден, когато се пренеса да живея там окончателно, надявам се и аз да си намеря работа в Лугано. Най-близо ни е, а и от финансова гледна точка хич не е зле да се живее в Италия с швейцарска заплата Wink

До колкото разбирам, вие сте от немскоговорящите швейцарски кантони... Ама то пък една голяяяяяма държаваааааа Laughing Може да се каже, че сме съседки Hug

# 22
  • Мнения: 2 379
                    Здравейте момичета от CH и по-точно от Цюрих  Hug
Много ми е приятно да пиша във Вашата темичка- виждам обаче че почти сте я изоставили , защо тъка ? ooooh!
    Аз съм една бъдеща мама от БГ , която war eine weile in CH - genau in Zurich  Laughing
 Обичам таз държава.....често си мисля за нея но за съжаление bin ich wieder in BG zurueck gekommen и в момента чакам БЕБЕ  Grinning
 Пишете ми какво прави  Zurichsee   Sad как е водата и къпете ли се в него ?  Mr. Green
 Поздрави   bouquet

Ъъъъъъ, нищо не разбрах Laughing Но това само потвърждава съмненията ми, че всичките сте от немско Wink

Само да помоля ...
""за съжаление bin ich wieder in BG zurueck gekommen и в момента чакам БЕБЕ  Grinning"".
Бихте ли ми превели това с удебелените букви, защото и аз искам бебе и до колкото разбирам това е тайната рецепта Mr. Green

# 23
  • Мнения: 907
Готово - момичето се е върнало "за съжаление" в БГ. Не знам обаче на теб дали това ще ти помогне. За бебе трябва само едно s.x и пак s.x, ноо в подходящото време Simple Smile . Купи си овулационен тест.
Аз така направих, че го чаках дълго второто бебе.

Последна редакция: нд, 28 май 2006, 22:56 от MegiX

# 24
  • Мнения: 1 909
Добрутро, девойки  Mr. Green
Минах да драсна някой ред, да предложа да се видим другата седмица?
На работа сьм само вторник и четвьртьк, така че сьм на разположение (с изклиучение на сряда, имам рожден ден), ако е добро времето,
хем и Грег (нова мадама намерих  Joy може да се е вьрнала).
Амейката, кога се прибирате?  Hug Да не ви гьбясат крайниците в тва лаго...  hahaha  Crazy  grinning039 red lovekiss

# 25
  • Мнения: 907
Аз пък имам рожденик в четвъртък party041  . А в петък след обяд ми е удобно както винаги. smile3558
Казвайте от сега да разтръбя пак - има потенциал да направим цяло шествие от бг мами.
smile3541  babyuu passifier smile3504   newsm32
Която си остане в къщи този път, ще реша, че не ще да се запознава и ще и се обидя до гроб.  Sick

Последна редакция: пт, 26 май 2006, 10:46 от MegiX

# 26
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765

Амейката, кога се прибирате?  Hug Да не ви гьбясат крайниците в тва лаго...  hahaha  Crazy  grinning039 red lovekiss

ей ме....малеее, какьв е тоя червен картон ooooh! Whistling и си ме и отсвириила ooooh!
какво гьбясване, даже крачето не си топнах....брррр- стууууууд...айде на среща, а3 сьм на линия

Последна редакция: нд, 28 май 2006, 15:22 от amei

# 27
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Я аз да проявя малко двоен стандарт и да ви се представя Grinning

Спадам към "италианките", но истината е, че къщата ни (по-точно къщата на гаджето Laughing да не ставам нагла) е на някакви си 2 км от границата с Швейцария Wink На lago di Lugano, точно до град Лугано.
Къщата си е в Италия, той е италианец, обаче реално половината ни живот минава в Швейцария. Той (а и майка му също) работи в Лугано. Ходим там на фитнес, на кино, на боулинг, на пазар, на разходка............ Често се разхождаме до Locarno и Bellinzona.
Обожавам Швейцария! Heart Eyes Е, не съм я кръстосвала цялата, познавам добре само кантон Тичино. Транзитно съм минавала през френската част със спирания тук и там около Женевското езеро и в самата Женева. По немските части все още не съм била Whistling
Имам приятел (българин), който в момента живее и работи в Zug и, знам ли, може това лято да му идем на гости.
Един ден, когато се пренеса да живея там окончателно, надявам се и аз да си намеря работа в Лугано. Най-близо ни е, а и от финансова гледна точка хич не е зле да се живее в Италия с швейцарска заплата Wink

До колкото разбирам, вие сте от немскоговорящите швейцарски кантони... Ама то пък една голяяяяяма държаваааааа Laughing Може да се каже, че сме съседки Hug

айде идвай ии насам де....да се беше обадила по-раничКО, обикаляхме цял ден в Лугано...там ии папах най-хубавия сладолед от навсякьде до сега Peace

# 28
Piccolina,
na men sa6to mnogo mi haresva Lugano....
Ako si reshila da idvash kam nemskata 4ast -niamash problem prosto zvanni .
Ako iskash shte ti pusna na li4ni telefonite mi i gotovo.
Nie 6te hodim tazi godina pak v Italia na more...MNOGO IA HARESVAME EI.... coolcool
Amei,
dobre zavarnala se ....  bouquet

# 29
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Така, така... ядосвайте ме Confused
Кой знае кога пак ще ми се отвори път към вас Cry

Весел ви купон, девойки   bouquet
Рожденничките да са живи и здрави  Heart Eyes
Пийте по едно и за мен  cheers

Общи условия

Активация на акаунт