Количките на Giordani

  • 25 332
  • 224
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 254
Някой може ли да ми кажи ,какви са размерите на количката.Дължината и широчината,там където спи бебока Hug?!

# 31
kakvo vie mnenieto za  koli4kite na chicoC1

# 32
  • Мнения: 3 457
kakvo vie mnenieto za  koli4kite na chicoC1
м ного добра колич1ка,аз май оплаквания не съм чула от нея Peace

# 33
  • Мнения: 17
А като здравина как са количките на Giordani?

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
имам я вече повече от година,не е мръднала Peace

# 35
май само тези колички са на едни и същи цени на всякъде Mr. Green

# 36
  • Мнения: 5
Аз от 2 дни със с тази марка и много си я харесвам!

# 37
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
имам я вече повече от година,не е мръднала Peace
  Peace

# 38
  • Мнения: 17 407
А наистина ли са тесни тези колички(това го четох тук като недостатък)? Птането ми е за G4 i Compact.

# 39
 :)Zdraveite momi4eta,
 ot dnes i az sam s koli4ka na Giordani Compact,
mnogo e leki4ka i udobna.
 

# 40
Кажете ми,ако знае някой колко тежи Giordani G4 или Giordani Compact, никъде не пише по сайтовете!:(

# 41
  • Мнения: 17 407
G4 я дават 15кг с опаковката и аксесоарите в сайта на mal4o, за Компакт-а не намерих.
А аз продължавам да си питам: тесни ли са наистина количките Джордани?

# 42
  • Мнения: 4 428
Ами теснички са  Rolling Eyes Аз позаглеждах по-специално Компакта и да ти кажа тесничка и къса е. Аз поне търсех нещо, което да е що-годе комфортно и за дете на 2год, не само в момента. G4 я има една моя позната. Тя е малко по-добре. Аз си взех Бебе Конфорт Алегро +, то е по-широко и дълго от Компакта и то видимо  Peace Сега ще я измеря и ще ти дам мерките на Алегрото за сравнение, като тръгнеш по магазините  Grinning

# 43
  • Мнения: 4 428
Значи Алегрото е широко 31см и е дълго 82 см  Peace

# 44
  • Мнения: 17 407
Благодаря! Предполагам 31 см е ширината от вътрешната страна на коша, този размер знам, че е подходящ и за по- голямо дете( измерих и мойто Фламинго).
Ако  Джорданита са по- тесни, много ще ме  е яд, понеже съм ги харесала, както и Портофино на Кам. И тя обаче май ще се окаже тясна, поне така четох Confused

Общи условия

Активация на акаунт