Отказ от наследство

  • 5 003
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39 283
Утре и е делото.

# 16
  • Мнения: leet
Аз реших дори да не успея да се консултирам с адвокат да отида в съда и да видя какво ще стане. В крайна сметка е дело от административен характер, т.е. няма да ме арестуват Simple Smile Надявам се докуметът да го приемат.. ще пиша какво са ми казали, че поне ако някой друг заблуден като мен попадне в подобна ситуация, някаква насока да има.. Simple Smile

# 17
  • Мнения: leet
Т.нар. дело мина. Аз отидох без адвокат, съдията прие отказът от наследство и каза, че повече мога да не се явявам на делата, защото съдът приема документа, т.е. нямам ангажимент повече към ВиК. Цялата работа отне 2 минути. Друг е въпросът, че поне 5 минути крещях на адвокатката на ВиК, която се оказа супер арогантно, злобно същество.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 213
супер, че документът е приет!
А иначе, няма смисъл да се занимаваш с подобен тип адвокати, те са имунизирани срещу хорската агресия и недоволство, пари са им в главата и надали можеш да ги засегнеш Simple Smile

# 19
  • Мнения: leet
супер, че документът е приет!
А иначе, няма смисъл да се занимаваш с подобен тип адвокати, те са имунизирани срещу хорската агресия и недоволство, пари са им в главата и надали можеш да ги засегнеш Simple Smile

Тази дори не се държа професионално. Тъй като наследници на задължението са брат ми, сестра ми и майка ми, излизайки от съдебната зала, се обърна и ми каза "Сега ти момиченце (аз съм на 31 години), искам да кажеш на МАМА и на ка.. (сигурно кака е имала предвид)..", до там се изказа, след което я насметох много жестоко. Едно е да ме помоли, да предам информация на майка си и останалите членове на семейството, с нормален, възпитан тон, но да ми говори, като на бавноразвиваща се от циганската махала персона и да ме гледа все едно лично на нея дължа пари.. не се сдържах.  Embarassed

# 20
  • Мнения: 4 569
Хубаво си направила! Аман от самозабравили се наглеци!

Общи условия

Активация на акаунт