Once Upon A Time/Имало едно време - Тема 5

  • 64 139
  • 572
  •   1
Отговори
# 495
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Тази вечер от 22:00 h. по Foxlife ще дават 6-ти сезон, 11-ти епизод. Wink

Последна редакция: вт, 28 мар 2017, 21:31 от David_Charvet

# 496
  • България
  • Мнения: 6 203
Даа, гледам  Grinning

# 497
  • Мнения: 453
Изгледах новия епизод. Разочарована съм, че не събраха по някакъв начин Реджина и Робин, можеха да измислят нещо, как успяха по най-"невероятен" начин да върнат Хук? Краят е логичен, тъй като Робин не е точно Робин, историята му почва преди да срещне Мериан и т.н. и в крайна сметка среща Злата кралица в кръчмата, както беше казано от Камбанка. Между другото в официалната страница във фейсбук пише, че Робин няма да участва повече, дали  евярно?

# 498
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Изгледах новия епизод. Разочарована съм, че не събраха по някакъв начин Реджина и Робин, можеха да измислят нещо, как успяха по най-"невероятен" начин да върнат Хук? Краят е логичен, тъй като Робин не е точно Робин, историята му почва преди да срещне Мериан и т.н. и в крайна сметка среща Злата кралица в кръчмата, както беше казано от Камбанка. Между другото в официалната страница във фейсбук пише, че Робин няма да участва повече, дали  евярно?

Dianna_1, и аз не съм доволен от развоя на събитията.  Peace Wink А колкото до това дали ще покажат Робин отново, не знам. Но щом като го събраха със сродната му душа, ЗК, сигурно вече няма да го показват. Naughty Поне така мисля аз.

П.П.: Гледах кратко видео за следващия епизод, в което показаха Ариел. Heart Eyes Wink
Скрит текст:
Сега малката русалка ще си играе да ходи да спасява капитана и да го връща на Ема. Shocked ooooh!

# 499
  • Мнения: 453
Изгледах новия епизод. Разочарована съм, че не събраха по някакъв начин Реджина и Робин, можеха да измислят нещо, как успяха по най-"невероятен" начин да върнат Хук? Краят е логичен, тъй като Робин не е точно Робин, историята му почва преди да срещне Мериан и т.н. и в крайна сметка среща Злата кралица в кръчмата, както беше казано от Камбанка. Между другото в официалната страница във фейсбук пише, че Робин няма да участва повече, дали  евярно?

Dianna_1, и аз не съм доволен от развоя на събитията.  Peace Wink А колкото до това дали ще покажат Робин отново, не знам. Но щом като го събраха със сродната му душа, ЗК, сигурно вече няма да го показват. Naughty Поне така мисля аз.

П.П.: Гледах кратко видео за следващия епизод, в което показаха Ариел. Heart Eyes Wink
Скрит текст:
Сега малката русалка ще си играе да ходи да спасява капитана и да го връща на Ема. Shocked ooooh!
Скрит текст:
Или пък ще се завърти някой любовен триъгълник и накрая  Ема ще остане сама като Реджина. Grinning

# 500
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Изгледах новия епизод. Разочарована съм, че не събраха по някакъв начин Реджина и Робин, можеха да измислят нещо, как успяха по най-"невероятен" начин да върнат Хук? Краят е логичен, тъй като Робин не е точно Робин, историята му почва преди да срещне Мериан и т.н. и в крайна сметка среща Злата кралица в кръчмата, както беше казано от Камбанка. Между другото в официалната страница във фейсбук пише, че Робин няма да участва повече, дали  евярно?

Dianna_1, и аз не съм доволен от развоя на събитията.  Peace Wink А колкото до това дали ще покажат Робин отново, не знам. Но щом като го събраха със сродната му душа, ЗК, сигурно вече няма да го показват. Naughty Поне така мисля аз.

П.П.: Гледах кратко видео за следващия епизод, в което показаха Ариел. Heart Eyes Wink
Скрит текст:
Сега малката русалка ще си играе да ходи да спасява капитана и да го връща на Ема. Shocked ooooh!
Скрит текст:
Или пък ще се завърти някой любовен триъгълник и накрая  Ема ще остане сама като Реджина. Grinning
Скрит текст:
Е, недей говори така. Какво ще прави принц Ерик?
Ако стане така, тогава да съберат заедно Ема и Реджина. Wink Mr. Green Laughing Laughing Laughing

# 501
  • Мнения: 27
Изгледах новия епизод. Разочарована съм, че не събраха по някакъв начин Реджина и Робин, можеха да измислят нещо, как успяха по най-"невероятен" начин да върнат Хук? Краят е логичен, тъй като Робин не е точно Робин, историята му почва преди да срещне Мериан и т.н. и в крайна сметка среща Злата кралица в кръчмата, както беше казано от Камбанка. Между другото в официалната страница във фейсбук пише, че Робин няма да участва повече, дали  евярно?

Вярно е. Май отдавна бяха казали, че той се връща само за няколко епизода.

# 502
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Изгледах новия епизод, много ми хареса. Party Crazy
Скрит текст:
Дейвид е бесен на Хук, след като научава, че той е убил баща му и че не му го е казал лично, а просто е избягал.

Кап. Хук спаси Жасмин и Аладин от едно чудовище-октопод като го уби. Същото такова чудовище го имаше и в "Синбад - Легендата на 7-те морета" (2003-та год.); казваше се Цитос, едно от зверовете на Ерис, богинята на хаоса.

Реджина реши да разведри Ема като я заведоха в бар, за да забрави за Хук. Мери Маргарет добре си беше попийнала.  hahaha А да питам, защо проклятието на Злата кралица над Чармингови за сън е още в сила newsm78, при положение, че в предишния епизод, Реджина "превърна" двойницата си в "добра самарянка"? Thinking

Аладин е голям страхливец тук. Жасмин все взема решенията и е мъжкарана, а онзи страхливец, да не споменавам и клюкарка.  Crossing Arms Пита капитана: "Жасмин каза ли ти за мен? Дали е влюбена в мен?". В страхлив уличен плъх като теб, съмнявам се. Naughty

Жасмин и капитана имаха дълбокопомислен разговор и тя му призна, че и тя е правила грешки, и че не заслужава любов (ами да се вземат двамата, а Аладин да вземе Ема).

Жасмин и Ариел се срещнаха в Аграба и двете полетяна на летящото килимче, за да открият принц Ерик, само че се оказа, че Джафар се е дегизирал в неговия облик. (Нали Ариел се беше събрала с принц Ерик в 3-ти сезон? newsm78 Бяха на един остров и Ема и Реджина ги видяха през огледалото.) Накрая Жасмин се съгласи да се омъжи за Джафар и му даде годежен пръстен, който той си сложи.  Crazy Накрая онзи взе, че скри Аграба от лицето на земята.

И пак имаше псувни, този път от страна на Ариел: "Son of a fish" / "Рибешкия му син". Laughing Умрях да се смея!  Mr. Green Joy Joy Joy hahaha После и Джафар каза колко му харесвало жителите на Аграба да плюят в пясъка и да го наричат "Bastard" / "копеле". Накрая, Аладин и Жасмин се целунаха и чрез целувката им, Аграба се възроди отново.  Blush Ариел даде на капитана раковина, от която той се обади на Ема и й казва, че не е искал да я напусна, и че е бил изпратен надалеч от нея от сина на крокодила, който прекъсна раковинения разговор и се появи при Ема и й казва, че иска от нея да убие Черната фея.

Последна редакция: пн, 03 апр 2017, 20:22 от David_Charvet

# 503
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Така на куп-  O M G  Shocked Наистина пълна сапунка.

# 504
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Така на куп-  O M G  Shocked Наистина пълна сапунка.
Нали, открай време натам върви. Peace

# 505
  • Мнения: 683
Знаете ли дали ще има нов сезон?

# 506
  • Мнения: 77
Може ли да ми кажете къде да си сваля суб.на епизод 13 сезон 6. Нещо суб.не са на бг.,неразбираеми са.Свалях го от замунда и онлайн отново суб. са неразбираеми.

# 507
  • Мнения: 9 107
От замунда ги свалих, мин седмица гледах, нормално е

# 508
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107

P.S.: Нещо не ще да се отвори линка за тракера от където свалям, нито пък линка за субтитрите. newsm78 Затова давам снимка с тях.

Последна редакция: сб, 08 апр 2017, 17:44 от David_Charvet

# 509
  • София
  • Мнения: 791
 Взе да ми доскучава този сериял. Дано следващите епизоди са по-развижени.

Общи условия

Активация на акаунт