Подсичане при възрастен човек

  • 21 590
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
Аз съм с един въпрос от серия тъпи:възможно ли е от това,че напълнях да ми се посича дупето newsm78  ooooh!
  Rolling Eyes  Четох там за някакъв диабет и т.н. Кажете ми две-три мили думи по този интимен въпрос. Притеснено ми е много.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 213
по-правило малко по-заформените хора са по-склонни да се протриват/подсичат, но не е задължително!
Аз съм на 25, от бебе постоянно съм с този проблем през по-топлите месеци, а и не само. Случваше ми се дори, когато бях с поднормено тегло, както и при повечко килограми. Нежна кожа, какво да се прави  Mr. Green Спасението е безупречна хигиена, 2-3 , понякога и повече пъти на ден хубаво измиване , при сложни ситуации дори със смрадлика. Бебешката пудра помага, също така кремчета като Медико Идеал, Бочко, Здраве. Памучното бельо е за предпочитане, в никой случай танги/прашки/ . Хубавите ежедневни превръзки помагат ако подсичането се локализира по-напред  Mr. Green  за по-назад - пудричка Simple Smile  При сериозно отношение и хигиена за кратко време кожата се успокоява и по никакъв начин не се нарушава ежедневието Simple Smile

*подсичането не е симптом на диабет!

# 2
  • Мнения: 153
 Hug Благодаря ти от сърце!Хигиената ми е безупречна и никога не съм имала този проблем,затова питам.

# 3
  • Мнения: 35 962
високата кръвна захар променя pH-то на урината

# 4
# 5
  • Мнения: 466
Имам подобен проблем, имам раничка  точно в цепката на дупето. Малко над ануса и е до края на цепката. Мажа се с крем здраве от 1 седмица и няма никакъв ефект Sad

# 6
  • Мнения: 153
Диди,упорити са тези неща там долу Sad Пробвай с Бочко.На мен помага Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 1 213
Ако имаш раничка на дланта, примерно, с крем Здраве ли ще я мажеш? Точно такава, каквато описваш не съм имала, но съм имала рани по кожата там долу  Mr. Green след манипулации по изгаряне на кожни образувания  Mr. Green ... та съвета на доки беше : измиване с отвара от смрадлика и антибиотично кремче /гентамицин маз, например/

# 8
  • Мнения: 3 724
Имам подобен проблем, имам раничка  точно в цепката на дупето. Малко над ануса и е до края на цепката. Мажа се с крем здраве от 1 седмица и няма никакъв ефект Sad

и аз имам от време на време този проблем , не знам от какво се получава, за хигиената не мисля, защото е прекалена, ползвам флуцинар, когато имам проблем, а и трябва много добре да се подсушава след миене, така съм чувала, въпреки ,че не виждам причината за появата

Общи условия

Активация на акаунт