Balea, Alverde, Catrice, Essence - 26 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 113 041
  • 752
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 839
Аз лично ползвам дабъл серума на кларанс, но са различни продукти като консистенция. На био карите има перлен цвят, другият е пък по- мазен. Ползвам и на Ланком женифик, може би по- скоро е като него.
Моят е прозрачен.... newsm78.
Миризмата му  е ОК,като цяло не е лош, но аз лично отгоре трябва да сложа крем, защото ми идва лек от към хидратация. Кожата ми е суха

# 436
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Аз лично ползвам дабъл серума на кларанс, но са различни продукти като консистенция. На био карите има перлен цвят, другият е пък по- мазен. Ползвам и на Ланком женифик, може би по- скоро е като него.

Благодаря за отговора bouquet
Ще го купя и аз.

# 437
  • Мнения: 648
На мен ми е страхотен и за тези пари просто го обожавам. Снощи ми свърши Ланком хидра зен нуит и затова обмислям техния нощен. Бисквитка, смело взимай и после сподели ✌

# 438
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Къде се предлага серума- ДМ или Лили?
Има ли за по-зряла кожа? поне 50?

# 439
  • Мнения: 648
Аз го купих от Лили, с хиалуронова киселина е ✌

# 440
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
В Лили:
CРЯДА, 25.05.2016.
ШОК ЦЕНА
-20%
ШАМПОАНИ. БАЛСАМИ И МАСКИ ЗА КОСА

# 441
  • Мнения: 1 436
Тези околоочни лепенки-маски, които хвалите са на Balea. Днес видях едни на PurDerma (?) също хидратиращи. Някой ползвал ли ги е? Отзиви/сравнения с тези на Balea?

Ползвала съм и двете. Хубави са, не мога да ги сравня, освежават определено очите  Peace
Cutesmallcat  bouquet

# 442
  • София
  • Мнения: 438
Аз също го купих този серум на Биокарите и съм очарована. Също ползвам и дабъл серума на Кларанс, който повече ми харесва. Но, за тези пари си струва да се пробва. Не ми е неприятна миризмата на мен. ММ също го хареса  Crazy
Ами не е ли време някой да направи отделна тема само за серуми - какви, от кои сте доволни, дали ползвате заедно с крема от серията или не е задължително. От различен ценови клас  Thinking На мен ще ми е интересно. Търсих такава тема и мисля, че няма.  Peace

# 443
  • Мнения: 545
здравейте днес си купих щампоан и маска на Балеа (лилав) защото си направих балеаж на косата и тъй като косата ми е с червени отенъци трябвало да използвам лилава маска или шампоан за туширане на червенеещото .
https://www.google.bg/search?q=balea+silber+glanz+shampoo&es … i1Ir8mHYhzJHSM%3A

Някой да е ползвал тази серия? Доволни ли сте? И дали трябва да полагам още някаква грижа?

# 444
  • Мнения: 4 589
Хубав ли е сухият шампоан на Белеа?

# 445
  • Мнения: 6 938
Албена, аз също имам нужда от туширане на червени оттенъци и заглеждах тази серия, ще чакам да споделиш дали върши работа.

# 446
  • Мнения: 545
Аз още тази вечер ще го пробвам и юе споделя.

# 447
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Хубав ли е сухият шампоан на Белеа?
Подариха ми го в един магазин, 1 път го пробвах, не е за мен, но сякаш имаше резултат, бях на почивка за 2 дни и нямаше как да си мия косата.

# 448
  • Мнения: 5 478
Аз съм доволна от сухите шампоани на Балеа. Няколко вида съм пробвала, сега са се появили и някакви за тъмна и светла коса. Обаче трябва да се разклащат много добре и да се пръскат от достатъчно голямо разстояние. Иначе побелява косата...

# 449
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз също ползвам серумчето на Биокарите, доволна съм. Приятна текстура, добре хидратира (с много суха кожа съм). Моето е с консистенция на прозрачен гел, няма неприятна или силна миризма, по-скоро мирише на нещо свежо.

Общи условия

Активация на акаунт