модерни поли това лято

  • 5 208
  • 64
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 211
какви поли са модерни това лято?трябват ми модели за да си ушия:)ако имате предложения давайте:)

# 1
  • Мнения: 13 512
какви поли са модерни това лято?трябват ми модели за да си ушия:)ако имате предложения давайте:)
Цигански-дълги, на воали, асиметрични, на парцали висящи..

# 2
  • Мнения: 3 248
какви поли са модерни това лято?трябват ми модели за да си ушия:)ако имате предложения давайте:)
Цигански-дълги, на воали, асиметрични, на парцали висящи..


Още ли?! Не им ли мина времето на тези поли?! #Crazy

# 3
  • Мнения: 13 512
какви поли са модерни това лято?трябват ми модели за да си ушия:)ако имате предложения давайте:)
Цигански-дълги, на воали, асиметрични, на парцали висящи..


Още ли?! Не им ли мина времето на тези поли?! #Crazy

Явно-не.... и в Европа това е по магазините

# 4
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
http://www.personalshopper.com/jsp/LatestTrends/?c=4&m=13956&_h=1

тук от последните лондонски ревюта.
има 5 страници

# 5
  • Мнения: 2 672
ей тази на втората стр. е страшна, ама много бяло да беше др.цвят

# 6
  • Мнения: 3 248
Е това ще се модерните цветове...бяло, бежово, кремаво и каквото се сетите още от тази гама! Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 215
http://www.personalshopper.com/jsp/LatestTrends/?c=4&m=13956&_h=1

тук от последните лондонски ревюта.
има 5 страници
И тук това е модерно сега. Бяло, екрю, шоколадово, кремаво, бледа резеда, тъмносиньо.
Като цяло поли до и под коляното, с едри плисета или леко набрани. На едри изрязани бродерии или нашити цветя.

# 8
# 9
  • Мнения: 7 430
Тая ме накефи веднага си я поръчвам за скромната сума от $1298.00  Mr. Green

....а тази я имам същата  Mr. Green (имам в предвид - черна, права. до коляното и с цепка Wink) сама съм си я шила, само дето от 2г не съм я носила - сигурно още 2 няма да мога Cry

# 10
  • Мнения: 485
Така като разгледах стигнах до извода, че на който каквото му харесва това е модерното Wink

# 11
  • Мнения: 5 475
Така като разгледах стигнах до извода, че на който каквото му харесва това е модерното Wink

 А и каквото му прилича на структурата! Wink
По -добре демоде,отколкото карикатура!

# 12
  • София
  • Мнения: 847
Сред модерните поли това лято е така наречената пола-лале или bubble-skirt. Дето е като балонче, отдолу подвита с ластик. Бях пускала тема тук, защото си търсех за коледното ни парти, накрая си намерих в Мотиви. Сега ги гледам в Манго и другаде, но не помня къде. Мен страшно много ме кефят, със сигурност ще си я нося лятото. Друго модерно май са полите-панталони - поне така видях в HM и Зара. Но в София не съм виждала. Някой, ако е видял, да свирка.
А за полите на воланчета - много, много ми харесват, имам няколко такива, но май им преминава модата. Сега от този тип са по скоро с един волан - т.е. ниска талия, до под дупето са прави/тесни и след това следва набор тип воланче до долу.
Ох, все се отплесвам и пиша по много, но поне пиша бързо  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 545
Добре че има и по-дълги - за мамите с не дотам стройни и слаби крачка  Laughing

# 14
  • Мнения: 1 934
Така като разгледах стигнах до извода, че на който каквото му харесва това е модерното Wink
и аз мисля така.

Общи условия

Активация на акаунт