Твърде много ли искам ?

  • 15 283
  • 155
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 94
Хайде и аз да споделя, какво ме измъчва, и да чуя различни гледни точки.
Аз и моята приятелка, живеем заедно от 4 години. Преди да заживеем заедно, в продължение на година аз бях повода за напрежението помежду ни. Накратко, Живеехме в различни градове и аз не издържах да се виждаме 1 път в седмицата, и през останалото време да общуваме по телефона...отново се сещам за песента на Васил Найденов - Телефонна Любов.
Опитвах се да сложа, край много пъти, но тя казваше че няма да ме остави. Случи се така, че аз се преместих в нейния град, заживяхме заедно и проблемите, почти изчезнаха. Почти, защото аз змного исках да да имаме общи снимки във Фейсбук, а отговора и беше, че за нея ФБ не е важен.Скрих надълбоко това мое желание и продължихме напред. Случи се така че, тя остана без приятелки всъщност имаше 2 които я ползваха, като такси, но след моята поява тя се отдръпна от тях.Секса също е мъка, отначало уж имаше проблеми, уж защото лекуващата и лекарка и даваше да пие хормони заради раничка на шийката на ...... и като се стигна до предложение за операция, сменихме лекаря и новата диагноза беше, че няма такива проблеми.В началото аз бях инициатора за за секс, имах желание 3-4 пъти на седмица, на практика по 1-2 на месец. Предлагах да повторим, или потретим за една вечер, отново не. Предлагах да сменим позите - Не, да сменим местата - имале сме си къща.И винаги гасим лампата и се завиваме под завивка, че и било много светло.Опитах да поговорим, какъв е проблема отговри, че не си харесва тялото и това е причината.Аз отново се примирих и продължихме да си живеем живота.Спрях да си искам, и да имам желание да разнообразим. Помрънквах от време на време за обща снимка, но отговора винаги беше аз не побликувам снимки във ФБ, Не е нужно другите да ни гледат и,т,н. Скоро имаше рожден ден и от там нещата се влошиха. Случи се така, че от работата колежки и организираха изненада, вечерта преди ровденния ден.Попита ме имам ли нещо против да отиде, тъй като аз не обичам да ходя по барове и дискотеки, аз отговорих не. -Ще излезнем да ме изненадат, каза тя и няма да се бавя. Прибра се в 6 сутринта. Аз разбира естествено се сдухах. На другия ден започнаха публикации и коментари във ФБ. Как тя се чувства приятно в компанията не едикой си. На следващата вечер празнув и с мен, но аз вече бях сдухан снимахме се само веднъж. Попитах, аз не те ли карам да се чувстваш така ? От нашето излизане няма ли да качиш снимка. Тя - Изглеждаш, като мумия, как да кача такава снимка. Позволих си да погледна в телефона и и ми  стана още по зле. От вайбър видях, че уговорката за РД то е била седмица преди това с планове за Дискотека. На колега пише, сигурен ли си, че няма да дойдеш, вземи някой приятел и елате, ще изпуснеш много.Друг чат - колежка я пита, какво става писа ли ти онзи, не помня име, А тя отговаря само ми намигна, още не е писал. Поисках обяснение аз отново. И станах големия лош вълк, как може да барам чужди вещи, това с колежката и било майтап. Смени си паролите на телефоните, и след 2-3 дена и казах, ако ще живеем заедно няма мое и твое, и както аз нямам против да знае паролата на телфона ми и да го взима когато поиска, така бих искал и аз. Обиди се, че съм и нямал доверие за 4 години как не съм я опознал.... бла бла бла. След един ден ми написа, не съм права, връщам старата парола. И аз уж се успокоих. Преди да имаше, добри колежки и без приятелки моите приятели, и излизазния бяха и нейни.След рожденния ден нейните излизания станаха по женски. Почна да излиза всяка седмица по веднъж от 20:00 до към 00:00. Преди това се записа и на танци, и на Бели Денс. И дефакто 3 дена от седмицата се прибира към 20:00 - 20:30. В Събота работи до следобяд, и в Неделя , на Бар по женски. Говорихме пак и оказа се, че аз съм този, който има проблеми и прави скандали. Тя не можела да не излиза и да стои вкъщи като монахиня. Реших, че и аз мога да си ходя по мъжки събирания вечер, но още след първото ми излизане тя се ядоса. Не сме говорили вече 2 дни. Какво мислите аз ли искам прекалено много от нея, и я задушавам или да сложа край на този Ад.

# 1
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
На по 17 ли сте? Защото историята Ви е такава. И такива хора живят заедно.  ooooh! На колко години сте, бе, хора?
И защо този зор- снимка, та снимка? Позьор ли си, имам предвид държиш на мнението на другите външни хора и да те видят обесен във фейса на снимки? Това ли ти е целта?   Rolling Eyes
Хората, които живеят заедно...какво да ти кажа, освен че има общо, има и мое, и твое.  Thinking
Тя не си пада по теб. Защо си губите времето?!!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 257
Не знам на по колко години сте но.... честно да ти кажа, мисля, че мацката си те върти както и е кеф... Значи, тя може да излиза, но ти не? За секса на тъмно - момичето явно има комплекси, това не е нещо ненормално. Да разбирам, че връзката ви е в петата си година? Описаната от теб ситуация, много прилича на мое преживяване, но на 7мата ни година (тя беше критичната). Ако го гледам по моите рзбирания - хора във връзка от 2-3-5 години трябва да правят секс поне 3 пъти седмично (пак казвам - от моята камбанария си го гледам), а не 1-2 пъти месечно  Shocked. Ситуацията с телефона разкрива всичко - чатове, бъзици...такива бъзици с приятелка "Той писа ли ти?" не са бъзици...повярвай ми.  Най - малкото - дори и човека до мен да не е супер фен на дискотеките и баровете, освен ако не съм в изцяло женска компания (а тя не е била) винаги бих го накарала да дойде, просто за едно питие, особено на рождения ми ден. Грешка е, че си и пипал телефона, разбирам те защо си го направил...тя отвръща като сменя паролата, ти се правиш на засегнат... Пак от опит говоря - ядосала се е, защото е имало какво да крие и си я хванал неподготвена. С взимането на телефона и връщането на старата и парола - повярвай ми, ако иска ще скрие всичко, пък ти си вярвай, понеже ти е дала достъп до телефона. Има някой, който се бърка във връзката ви. Не мисля, че проблема е в теб. Сложи картите на масата, поговорете и се разделяйте по живо по здраво.

Последна редакция: пн, 09 май 2016, 16:40 от Kriss.P

# 3
  • До морето :)
  • Мнения: 328
А ти, въобще, работиш ли?

# 4
  • София
  • Мнения: 94
Аз съм на 35 тя на 29

# 5
  • Мнения: 690
Не отговори на въпроса? Работиш ли?

# 6
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Ама ти си някакъв домошар, който само мрънка за някакви глупави снимки във ФБ. Изведи я ти някъде, подари ѝ някакво приключение, изкарай я от сивото ежедневие. Накрая тя сама ще си се забавлява и ще те остави.

# 7
  • Мнения: 690
Съгласна съм с горното мнение. Нямам какво да добавя.

# 8
  • Мнения: 2 850
Мацката има комплекси, па ходи на танци, на бели денс? Комплекси, дръжки има. Явно не ще да се гледате, като го правите.
Бъзици с приятелка - дръжки, бъзика се с други момчета.
Това със снимките ти е най-малкият проблем. Разбирам, че за младите хора е важно да се покажат във Фейсбук с кого са. Проблемът ви е, че нямате хубава сексуална връзка. Млади сте явно, разделете се.

# 9
  • София
  • Мнения: 94
Да работя и Тя работи.
Не съм домушар, но прекарвам много доста време вкъщи. Не излизам защото или трябва да хоидм до Майка и, или до мола или ако е почивен ден, като излезем обува анцуга, а като излиза по женски се облича официално

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 15 552

   Майко мила... Shocked

# 11
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Cho_GoT, а ти как изкарваш времето, докато се прибере? Отменяш ли я в домакинството?

# 12
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Да работя и Тя работи.
Не съм домушар, но прекарвам много доста време вкъщи. Не излизам защото или трябва да хоидм до Майка и, или до мола или ако е почивен ден, като излезем обува анцуга, а като излиза по женски се облича официално

Ти какъв социален живот имаш? Нямате ли общи приятели? Как живеете бе, хора?!?!?!
Живее ѝ се на момичето, не иска да лежи на дивана по цяла вечер и да блее ТВ. Скоро просто те виждам аут.  Mr. Green

# 13
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Защо имам чувство, че си геймър?!

# 14
  • Мнения: 31 647
Тя - Изглеждаш, като мумия, как да кача такава снимка.

Питам се как може да търпиш такава грубост?  #Crazy Достойнство нямаш ли?
Колкото до снимките във фб не си много прав. Колкото и да не ти се вярва има хора, които не живеят във фб и нямат желание да постват всяка снимка.
Иначе ясно си личи как те върти на малкия си пръст, а ти се връзваш. От теб зависи.

Общи условия

Активация на акаунт