"Селска госпожа" ("Hanım Köylü" ) / "No: 309"

  • 45 536
  • 160
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 006
Скрит текст:
Тийзър на 309


Ама тоя Фуркан многооо грозен. Sick Изобщо не си отиват с Демет. Crossing Arms
Верно е смотан ФурканчУ Twisted Evil  А е бил "Най-добър модел" на Турция за 2011 год. ooooh!  От сега не го харесвам тоя оръфляк! Naughty


Само  Демет Flutter

# 16
  • Мнения: 5 591
Не стоят добре един до друг Фуркан и Демет .Лично  мнение.  Peace

# 17
  • Мнения: 1 272
А в Туитър го сравняват с Юсито hahaha



# 18
  • Мнения: 7 006
А в Туитър го сравняват с Юсито hahaha

Ааа, те са използвали бая обработена снимка на тоз орунгел Crossing Arms  Не е честно тъй! Naughty Чиркин с чиркин Twisted Evil


Аз от толкова възмущение Mr. Green  забравих да питам нещо Laughing  Песента, която звучи в трейлъра на No 309, не се ли изпълнява от Бурай? Rolling Eyes  Много ми заприлича на неговия глас Heart Eyes

Последна редакция: сб, 14 май 2016, 07:24 от неЖност

# 19
  • Мнения: 7 006
Що е толкова тихо? Laughing

#sanageldim / #вие дойдохте Peace

# 20
  • Мнения: 5 723
Що е толкова тихо? Laughing

#sanageldim / #вие дойдохте Peace


Ха,хахааааа.......кой пита ? Ходихме на сватба smile3503 Ще пиша след превода ,че снощи ту до село ,ту  у "Филия" ooooh! ooooh!стана  кармакаръшик

# 21
  • Мнения: 1 272
На мен снощната серия не ми допадна. Хич не ми се гледаше мустакият Решат, открадването на пикапа му и молитвите до сутринта. И основното какво - избутването на кемпера половин серия и събирането на всички на водопада. Накрая Илкгюн лъсна във медиите със снимката от мола и замазването на положението. Финала разговора баща - дъщеря и заветната реплика, да не лъже баща си.

Май най-доброто от серията беше фотошопа, който Ферит направи на Решат.



Рейтинга е добре!





А този актьор е велик:

# 22
  • Мнения: 7 006
No: 309 - Трейлър 1 с руски суб.

Явно героите на Демет и Фуркан са "страшно" влюбени един в друг Mr. Green  С такава "любов" си казаха пред олтара "Да" Joy






И красавецът на темата ни - Юсуф Flutter



Последна редакция: вт, 17 май 2016, 16:07 от неЖност

# 23
  • Мнения: 157
Гюнайдън къзлар,
Изгледах всички 4 епизода на руски няма такъв смях просто. Ей, страхотен сериал. Тази селска обстновка, дрехите, обичаите...всичко е супер измислено, много добре играят актьорите. Много ме грабна филмчето, а рейтинга е просто супер. Видно и в Турция много се харесва Simple Smile

А по темата за сериала на Демет-и аз това си помислих как си казват "ДА" заинтригува ме да видя първи епизод. Много сърдита в трелъра Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 058
Привет  и от мен!

Нежи  ,Благодаря за красивата тема! bouquet newsm10....но тъй като не разбирам турски и руски,ще ви чета само без да взимам участие,а когато се намери преводач и се преведат епизодите то тогава с много желание ще коментирам.И на мен ,като го погледнах сериала ме грабна и ми се иска много да го следя,но да не се повтарям за сега ми е просто трудничко.Пожелавам успех на сериала и ТЕМИЧКАТА да се напълни с приятели и коментари.успех! smile3525 newsm51 txtloves

# 25
  • Мнения: 7 006
ελα ελα ελα ωπα !!, добре дошла! bouquet 
Не знам дали скоро ще има български превод на "Селска госпожа", но пък с руския не е толкова зле Peace  Малко няма да ти е ясно всичко, но ще разбереш основното. Peace


Демет и Фуркан




Ох, много ми е антипатичен Фуркан, многоо ooooh!

# 26
  • Мнения: 5 591
 Hug Hug Hug



ελα ελα ελα ωπα !! ,добре дошла Hug

# 27
  • Мнения: 1 272
Фуркан така изглежда с фотошоп, а какво ли е без него... Mr. Green



Сериала на Демет ще започне през първата седмица на юни по Фокс! Peace
Аз ще погледна първия епизод. Peace

# 28
  • Мнения: 7 006
"Селска госпожа" - еп.5 / Фрагман с руски суб.


~~~


Сериала на Демет ще започне през първата седмица на юни по Фокс! Peace
Аз ще погледна първия епизод. Peace
Остава и той да е в събота Mr. Green

# 29
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Привет  Hug Hug Hug
аууу  Shocked този Фуркан много смотан ваййй  doh
как пък можаха да го наредят до Демет  Whistling

голяма сладурана е  Peace
и за къде без сладура макар че неговата "госпожа" не ми е от най-симпатичните  Sick

Общи условия

Активация на акаунт