ПЛЕВЕН 157

  • 148 095
  • 1 026
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 2 059
Здравейте, налага се да заведа детето на хирург за възпален пръст на крака. Къде да отидем, не знам кой прави такива интервенции, а и да е внимателен...

# 1 021
  • Мнения: 105
Здравейте, как най-лесно да стигна от Автогарата до Хинкомед (ул. "П. Р. Славейков" 59).
Пеша колко време ще ми трябва? Мога ли да ползвам градски транспорт?

# 1 022
  • Мнения: 5 584
Здравейте, как най-лесно да стигна от Автогарата до Хинкомед (ул. "П. Р. Славейков" 59).
Пеша колко време ще ми трябва? Мога ли да ползвам градски транспорт?
На 15-20 минути е пеша, максимум 30, но адресът е малко сбутан, доколкото го виждам. Най-добре си хванете такси, ще ви излезе не повече от 5 лв, само гледайте цените, че край гарата има такива с високи цени. Около 70 ст на км беше сега май.
Иначе улицата е успоредна на бул. Данаил Попов и не е далеч. С градски транспорт 5 или 9 (спират срещу автогарата) може да стигнете до спирка Цветан Спасов, даже и на Стоматологията ще е по-удобно и оттам пеша, като за ориентир ще ви служи училище Иван Вазов,под него има една уличка, която води към едно кръгово и адресът е там, но мисля, че с такси ще е най-лесно и не толкова скъпо.

# 1 023
  • Мнения: 35 873
Дами, моля някой да пусне нова тема.

# 1 024
  • Мнения: 105
kati_v благодаря ти!

# 1 025
  • Мнения: 1 223
Имам нужда от помощ другата седмица ще си сменян личният лекар.
Понеже живея много близо до Първа поликлиника.Моля да ме насочите към лекар които си разбира от работата и дава направления.Казаха ми за Кривошийска,обаче знам че има много пациенти, и сигурно ще се чака доста за един преглед.

# 1 026
  • Мнения: 5 584
Момичета, пускам нова тема, за да не ни заключат.

Общи условия

Активация на акаунт