Димитровград Битак

  • 5 867
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте! Може ли да ми кажете с подробности за този битак в Димитровград.
- Къде се намира?
-Какво продават?
-На какви цени горе- долу?
-Качество?
-От кога до кога е?
-Кога е най- добре да се отиде?
- и т.н
Благодаря предварително. С приятеля ми смятаме Септември да ходим и искам да се консултирам с вас. Simple Smile 

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 578
Намира се до автогарата, продават основно турски и китайски парцали, тук-таме има и български.  Имам роднини там и като го наобиколих последно преди около  половин година - ами почти нищо, заради което да си заслужава разходката. Купих на сина си две тениски по 5 лв. и това беше. Предполагам отстъпки правят на едро, не знам това касае ли те. Ако не се лъжа работи петък, събота и неделя до обяд.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 703
Пазара е неделя основно за на дребно,отваря към 8.00 и до 14.00 започват да затварят.
Из целия град има табели за "Неделен пазар", вече са ти писали намира се до автогарата.За паркиране е по трудно ,но на паркинга на Кауфланд винаги има място(намира се срещу пазара, в една от уличките).За стоката зависи какво търсите,аз ходя от години и пазаря от едни и същи сергии,турско и българско не са мръднали.

# 3
  • Мнения: 1 517
Има много маси с български стоки, такива с вноск от Турция, Китай, Виетнам, а и също и Италия. Има както спортни, така и ежедневни и официални облекла, както и хавлии, чаршафи и всякакво белЬО. иМА домашни потреби и всякакви други стоки +зеленчуков пазар + автопазар (само в неделя). Пишете, ако ви интерезсува нещо конкретно. п.с. без да реклаирам- споделям да видите сайта маркет зона, където голяма част от търговците са димитровгрдчани с маси и магазини на пазара. Ако ви интересува нещо кажете , ще ви помагна.

# 4
  • Мнения: 11
Има много маси с български стоки, такива с вноск от Турция, Китай, Виетнам, а и също и Италия. Има както спортни, така и ежедневни и официални облекла, както и хавлии, чаршафи и всякакво белЬО. иМА домашни потреби и всякакви други стоки +зеленчуков пазар + автопазар (само в неделя). Пишете, ако ви интерезсува нещо конкретно. п.с. без да реклаирам- споделям да видите сайта маркет зона, където голяма част от търговците са димитровгрдчани с маси и магазини на пазара. Ако ви интересува нещо кажете , ще ви помагна.

Ще съм ти много благодарна ако ми пратиш сайта. Поне да не се разхождам напразно. Благодаря! Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 517
http://www.bgwebmarket.com/
На пазара има фирмени маси на Жетан, Катина, Дайанд, Зорница, Flair, Нелита, Луци, Юнона и други.

# 6
  • Мнения: 231
Здравейте,искам тази седмица да посетя пазара. Прочетох,че работи в петък от 6.00 до 14.00 , събота и неделя от 8.00 до 16.00.
Тъй като искам да заредя дамски дрехи за малък магазин , кога е по-удачно да ходя в петък или неделя? Из форумите четох ,че в петък по-скоро се пазарува на едро, а в неделя било препълнено с хора.
Някой може ли да ме кое приблизително се определя като " на едро" - над каква сума или над колко бройки? Предполагам ,че всеки търговец различно работи, но ако някой е пазарувал на едро ще се радвам да сподели.

Общи условия

Активация на акаунт