Необходими ли са диетите?

  • 2 958
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Е, изсилих се с тази думичка "драстично" Laughing Минах покрай баничарницата в подлеза на НДК и не се стърпях Embarassed

# 16
  • Мнения: 6 900
Според мен определено има ефект ако намалиш калориите и не спазваш диета. Не мога да преценя обаче дали при диета ще се смъква повече. Аз лично никога не съм спазвала определена диета. Единествения път когато се опитваш да отслабна и опитът ми беше успешен просто бях намалила храната. Пак си хапвах каквото ми се яде, но по-малко и по-ниско калорично. И имаше ефект. Свалих 3 гк, но повече не ми и трябваше (за 1-2 седмици стана цялата работа).
В момента отново се опитвам да отслабна на същия принцип като намаля храната и съответно калориите, но засега нямам забележителен успех. Това обаче се дължи на факта, че много често взех да прегрешавам. Но вече наистина мисля да се хващам сериозно (вече едвам се събирам в дрехите си) и предполагам, че ще има ефект.

# 17
  • Мнения: 2 047
   Ако се спазва някакъв хранителен режим трябва да е съобразен с начина ти на живот, за това и нямат резултат диетите от разни списания, които всички се втурват да спазват и скоро се отказват.  Важно е да се яде в определен час и в малко количество в зависимост от активността през деня. Но не и да се изпитва зверски глад и да се пропускат хранения.

  Е баничка, голяма работа, от една само може да се почувстваш доволна и щастлива, но гледай да не минаваш през този подлез всеки ден  Mr. Green

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
По- добре някакъв хранителен режих, отколкото тези диети. Не са необходими, но като искам да сваля 5-6 килограма и не мога и се хващам за всяка диета, като удавник за сламка. Confused

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Отговорих си на въпроса- не са необходими. Само за 3 дни ограничаване кантарът отчете минус 2 кг. Само че от въздържанието апетитът ми съвсем изчезна и престана да ми се яде въобще (имах и някои притеснения, писах в здравния форум за един проблем). Тази сутрин се насилих да хапна препечени филии с масло и сирене, че взех взех да се чувствам като анорексичка. Нещо не мога да намеря баланса в храненето Thinking

# 20
  • Мнения: 549
по добре хранителен режим отколкото драстичен глад

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Незнам за вас но аз цял живот се боря с пусти килограми и досега каквото и да правех освен с една диета която си е доста трудничка сдруго не успавах.След раждането на малката,започнах да свалям  от  95 лятото тежах  63все с глад и малко упажнения,но от януари насам съм качила някое килце и се опитвам да не ги свалям с драстичен глад,че ми е писнало вече но не става,може би аз не правя нещата както трябва,но от понеделник пак ще се изтезавам,че идва лято и не ми се мисли.Ако някой може да ми препоръча нещо да сваля 5-6 кг без много тормоз,ще сум му много благодарна въпреки че много изчетох и ми се стува че повечето неща съм спазвала.

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Здравейте!Аз,цял живот се боря срещу натурата си македонска и като видях,че с нищо не става-визирам диети,фитнес и други подобни взех генерално решение-нито е хубаво,нито е полезно - но при мен само то е ефикасно.ГЛАД,ИНАТ,КАФЕ И ЦИГАРИ.В момента си бременея да съм си жива и здрава,хапвам съвсем нормално и резултата е на лице-31г.с. плюс 20кг.УЖАС При мен това помага!Диети -Не!Лек ден!

Общи условия

Активация на акаунт