Отговори
  • Мнения: 7
Имам питане -някой дали е ползвал учен занималня в Дворецът на щастливите хора в Младост 1 ?Става въпрос за първокласник ??

# 1
  • София
  • Мнения: 38 419
Ние ги ползвахме преди 3 години лятото и бяхме доволни.

# 2
  • Мнения: 229
Не съм ползвала занималня, но знам че като цяло са внимателни и се старят  децата наистина да са щастливи.
В ученическата занималня  имат различни развлекателни часове, за да не става еднообразно.

# 3
  • Мнения: 7
Мен най вече ми е интересно какво правят с първокласниците?

# 4
  • София
  • Мнения: 5 361
Мен най вече ми е интересно какво правят с първокласниците?

Чудно,какво ли могат да правят с първокласниците  newsm78
Та по темата.Детето ми посещаваше занималнята една година.Доволна съм.

# 5
  • София
  • Мнения: 38 419
По-конкретно /доколкото помня/ сутрин имаха малко часове по български, математика и англйски, следобед едни много готини какички ги забавляваха, в повечето случаи навън - тогава бяха до парка Бедрок.

# 6
  • Мнения: 851
Мойте наблюдения не са толкова розови. Дъщеря ми ми разказваше, че децата си носели таблети и си играели на тях. По това време тя нямаше още таблет и ми е казвала, че скучае. Имало места, където можели ако си носят нещо за учене да седнат и да учат на спокойствие, но естествено никой не се възползвал. Това е след като се преместиха на новото място, лятото на 2014г/. На старото беше по-добре /и там сме ходили/. Може сега да е по-добре. Все пак трябва да кажа, че щерката беше спокойна там и все пак изкара няколко седмици.

# 7
  • София
  • Мнения: 38 419
Моите спомени са от старото място.

# 8
  • София
  • Мнения: 9 517
Кое те интересува - лятната занималня или ученическата занималня? Ползвала съм и двете, а лятната и с двете деца, още когато малката беше на 5 и на 6

# 9
  • Мнения: 7
Най вече ме интересува ученическата занималня през учебната година??ледам ,че сумата за месец е 340 лв?

# 10
  • София
  • Мнения: 9 517
За сумата не мога да кажа - синът ми я посещаваше във втори, трети клас и началото на четвърти (сега завършва пети клас), така че информацията ми е стара. Първите две години беше при г-жа Матеева и бях много доволна, но синът  ми е от тези деца, които правят всичко възможно да "изклинчат" като скрият домашни или се моткат до безкрай. В началото на четвърти клас смениха учителката, минаха през няколко, от които не бях доволна - имаше дори една, която беше учителка по испански. Тогава го преместих в кварталната занималня, където цената беше по-ниска. Той все още е влюбен в Щастливи деца, докато аз съм със смесени чувства. Със сигурност, ако г-жа Матеева е още там и детето ще бъде при нея, бих ги дала тези пари.
Иначе какво правеха - пишеха домашни, в трети клас разказваха уроците, имаха и почивки, правеха разни неща като хартиени цветя и др.
Иначе като база е много хубаво.
Успех!

ПП При г-жа Бойка Матеева, че те Матеевите там са две.

Общи условия

Активация на акаунт