Закъсня ми със седем дена дали съм бременна!

  • 2 585
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Колкото до лекаря- може и да е рано и да не види нищо при наличието на бременност. Мен при една седмица закъснение ме върнаха и при трите ми бременности да си чакам.

# 16
  • Мнения: 4 733
Колкото до лекаря- може и да е рано и да не види нищо при наличието на бременност. Мен при една седмица закъснение ме върнаха и при трите ми бременности да си чакам.
И аз така...нищо не се вижда в началото

# 17
  • Мнения: 52
много  благодаря за отзивчивостта и за прекрасните съвети,и честно да ви кажа замислях се да отида на лекар обаче много не ми е приятно да ме човъркат а и още е рано за видеозон да се види - дали има наличие на бременност.Вчера си взех тест на -шуерчек,или там както се казва,и излезе невалиден не се показа нито една черта,а като забременях с дъщеричкатами миналата година маи месец и си направих тест от същата марка и за 2-минути ми показа че съм бременна,така че днес поръчах на мъжът ми да ми купи пак от същия и пак ще пробвам защото са много точни а за вчерашния защо излезе невалиден незнам.Такаче още веднъж ви благодаря за отговорите и съветите,и моля ви кажете знаете ли до колко дена е нормално да ви закъснее и колко дена най-много.

# 18
  • София
  • Мнения: 401
щом като миналия месец си почнала да пиеш противозачатъчни, сега ти се регулира цикъла и е нормално да не ти дойде на датата, на която ти е идвал преди!А и спротивозачатъчни, шансът да си забременяла е нищожен!

# 19
  • Мнения: 3 818
Различно закъснява при всеки, не мога да ти кажа колко е нормално, зависи както от конкретния организъм, така и от куп странични неща като време, стрес и т.н. На мен ми се е случвало пролетно време да ми закъснява и по три седмици.

На мен обаче ми е странно защо ти закъснява въпреки противозачатъчните, защото имам наблюдения от моето ползване, че цикълът става абсолютно редовен, даже на мен са ми ги изписвали за нормализиране на цикъла Thinking
А ти пи ли ги редовно, без да пропускаш?

Както са ти казали- най-добре иди на лекар. Peace

# 20
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Знам, че не е приятно да те бъркат, но все пак е хубаво да те види доктор, особено ако не си бременна (ако си то пак ще се наложи де).
За закъснението не знам колко време е нормално.На мен миналия месец ми закъсня с 3-4 дни, но пък аз това си го знам защото става всяка пролет и есен (закъснява или идва малко по-рано).

# 21
  • Мнения: 210
Нормално е при пиенето на противозачатъчни да с еполучи закъснение през първите месеци от приема.
След това нещата се нормализират. Закънението се дължи на хормоните, които се пообъркват при приема, но след месец всичко се нормализира, спокойно.
Като  тийн имах пробеми с хормоните, просгестеронът беше твърде нисък, и лекарката ми изписа Диане , при което ми пропусна цял месец , така че не се шашкай напразно !!!

# 22
  • Мнения: 46 508
Отидох няколко дни след закъснението и никой не ме е човъркал, всичко се вижда на обикновен коремен ехограф.
Това желана бременност ли е?
Ако не е, не се бави, а иди на лекар!

# 23
  • Мнения: 52
Отново ви благодаря за съветите и отговорите,а за това дали е желана тази бременност-НЕЕ,ноември родих преждевременно бебчето си бях в шестия месец и половина и то тежеше едва 920грама.Такаче едва оживя съкровището ми и не ми се иска да раждам блиските 100години,и за това дали съм ги пила редовно искам да кажа че май-1-хапче пропуснах и затова съм толкова уплашена.

# 24
  • Мнения: 46 508
След като не е желана, веднага отивай на лекар, колкото по-рано, толкова по-добре.
Дано се притесняваш напразно и разместването на цикъла е от хапчетата   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 202
Обезателно отивай на лекар .Тестовете понякога не са точни а и щом си пропуснала едно хапче може да е станала белята .Надявам се това закъснение да е от противозачатъчните! Praynig

# 26
  • Мнения: 601
 Sure Check теста е 99% сигурен ми каза гинеколога,така,че за да разбереш със сигурност това е решението на първо време.Иначе стават и големи аномалии,на мен примерно ми е идвал 2 пъти в един месец. Crazy

# 27
  • София
  • Мнения: 39 758
Възможно е да ти закъснее цикъла. При едноседмичната почивка м/у приемите на противозатъчните цикъла не идва веднага след спирането на хапчетата. Процента на забременяване е малък, но все пак ходи на лекар.
Не е задължително да те "човъркат", знам че не е приятно, на мен също не ми харесва.
При мен цикъла преди ми се влияеше от смяна на климат, сезони, стрес и т.н.

# 28
  • София
  • Мнения: 609
Първо се успокой-3-4 месеца може да е нередовен цикъла,щом сега почваш хапчета.Второ-веднага си направи тест.И трето-какъвто и да е резултата до няколко дни иди на лекар.
Дано всичко е наред  bouquet

# 29
  • Мнения: 3 405
7 дни не са голямо закъснение, но ако станат 14 и повече отиди на лекар. Peace

Общи условия

Активация на акаунт