КАКВО ПОВЕЧЕ НЯМА да КУПЯ - тема 9

  • 179 594
  • 774
  •   1
Отговори
# 375
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Замразено, чистено хоки на Данел. ММ купил тайно преди седмица на промоция.
Обичам рибка, но чак пък толкова стара- замразено е на 11. 2015 година  ooooh!
Какво е хоки? Аз лично замразена риба се отказах доста отдавна да купувам, след 2-3 разкашкани скумрии и един супер гумен хек.  Rolling Eyes

# 376
  • Мнения: 2 299
Енергоспестяващи крушки на V-tac.
Преди около година и половина, купихме 3бр крушки, като първата спря да работи след 2месеца, имаха гаранция, смениха ни я без проблем. След още няколко месеца и другата спря да работи и нея сменихме без проблем... От сменените още една изгоря, другата я преместихме на едната тераса, че там рядко се ползва...последната 3 крушка вече премига, чакам я скоро и тя да изгори...нея нямаме намерение да я сменяме, то чак на нас ни стана неудобно само да ги сменяме...

# 377
  • Мнения: 738
Ужасно , противно и не бих си го взела пак.Както и останалите видове  Sick

# 378
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 020
От тези, от Лидъл каквото и да съм взела всичко е било Sick
Един път като избирах сос, половината бяха мухлясали в срок на годност  Rolling Eyes
Питах дали ги гледах -вдигнаха ми рамене.

# 379
  • Мнения: 3 037
От тези, от Лидъл каквото и да съм взела всичко е било Sick
Един път като избирах сос, половината бяха мухлясали в срок на годност  Rolling Eyes
Питах дали ги гледах -вдигнаха ми рамене.

какво питаш, връщаш и си искаш парите, това е.

# 380
  • Мнения: 157
Ютия "Филипс" - още на първото ползване капе вода от нея при използването на бутона за парния удар. И като се замисля вече нищо на тази марка... #2gunfire

# 381
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 020
От тези, от Лидъл каквото и да съм взела всичко е било Sick
Един път като избирах сос, половината бяха мухлясали в срок на годност  Rolling Eyes
Питах дали ги гледах -вдигнаха ми рамене.

какво питаш, връщаш и си искаш парите, това е.
Изобщо не  взех, особено пък и  мухлясали  Grinning
Питах - не ги ли виждат , да ги махнат !

# 382
  • София
  • Мнения: 2 141
Ютия "Филипс" - още на първото ползване капе вода от нея при използването на бутона за парния удар. И като се замисля вече нищо на тази марка... #2gunfire
Да не би температурата да не е била достатъчно висока? На мен ми се е случвало същото с Тефал, но се оказа, че не е загряла достатъчно и не може да направи пара.

# 383
  • Бургас
  • Мнения: 6 879
Никога повече обувки от ССС. Още преди да е свършил сезона буквално се разпадат на съставните си части. А единия чифт даже беше от по-скъпите, дето са отделени в едната страна.
Също така обувки от Humanic, по-точно марката U&ME. Ужасно са некачествени.

# 384
  • Мнения: 8 459
Никога повече обувки от ССС. Още преди да е свършил сезона буквално се разпадат на съставните си части. А единия чифт даже беше от по-скъпите, дето са отделени в едната страна.
Също така обувки от Humanic, по-точно марката U&ME. Ужасно са некачествени.
Ужас. Купих си от там едни боти, ще видим как ще се държат, но аз не ги нося всеки ден, току виж издържали и два сезона. Гадни полски боклуци ще се окажат тия ССС. На външен вид  поне го докарват. Twisted Evil

# 385
  • Мнения: 2 299
Аз си купих в началото на годината едни ботуши от ССС, пролетно-есенни, носих ги няколко месеца, сега пак започнах, още са здрави, нищо им няма.
Едни летни сандали с платформа, бяха с голямо намаление и те са си здрави, ММ си купи миналото лято кожени чехли, каза че са му най - удобни от всичките други, които има, издържаха 2 лета, като той и за плаж ги ползва и в банята се е къпал с тях, когато сме били на хотел...та са захабени, иначе здрави.
Една приятелка си купи кубинки началото на 2015 и сега си ги носи и са здрави.
Та може и да е въпрос на късмет, модел...

# 386
  • Бургас
  • Мнения: 6 879
Гадни полски боклуци ще се окажат тия ССС.

Тя фирмата може да е полска, ама вътре лъха на китайско. Иначе, да, на външен вид го докарват.

# 387
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Не гарантирам, че никога няма да купя, но...
Доста се замислям, преди да купя дреха от H&M. Рядко го правя, но от време на време се изкушавам най-вече за някоя блуза. Панталони и други неща не съм купувала.
Много често имат дефекти, бримки, дупки дори и то не само дрехи, които са на промоционална, а на съвсем редовна.
За детските не се замислям толкова, защото бързо се израстват, но ако аз реша нещо да взема, го гледам под лупа. Резултатът е, че въпреки гледането, пак имам по някой лек пропуск.
Оказа се, че и в немски магазини е същото. За намалените стоки в H&M пък почти е задължително да имат дефект.
Не знам, дали е вярно, но някой ми каза, че ги произвеждали от рециклиран текстил.

Лично аз пък съм много доволна от всички покупки, направени за мен, за дъщеричката, за племенника, за ММ също. Много са качествени, удобни, от мека приятна материя. Никога не съм откривала на какъвто и да е артикул бримки или дупки. Обувки също съм купувала и останах удовлетворена. Много се радвам, че имат такава инициатива за потребителите - предоставяне на ваучери за намаление след донесени употребявани дрехи!

# 388
  • Мнения: 157
Ютия "Филипс" - още на първото ползване капе вода от нея при използването на бутона за парния удар. И като се замисля вече нищо на тази марка... #2gunfire
Да не би температурата да не е била достатъчно висока? На мен ми се е случвало същото с Тефал, но се оказа, че не е загряла достатъчно и не може да направи пара.

Не, умишлено изчаквам, а и тя свети с премигване докато загрее...

# 389
  • Пловдив
  • Мнения: 3 217
Никога повече обувки от ССС. Още преди да е свършил сезона буквално се разпадат на съставните си части. А единия чифт даже беше от по-скъпите, дето са отделени в едната страна.
Също така обувки от Humanic, по-точно марката U&ME. Ужасно са некачествени.
Разочарована съм да прочета това. Наблюдения върху детските имате ли? Харесах боти за щерката, та след прочетено се разколебавам.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт